• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
@coko.joko Lennýsek už má první včeličku, my ještě ne, my to budeme mít všechno posunuté.
16. srp 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všem hezké pondělí,než zase vyrazíme pryč jdu nakouknout...

Kde se fláká ten Janys...nojo machrovala a teď se ani neukáže,až bude Štěpánkovi rok,tak snad přijde mezi nás :grinning: :dizzy_face:

@septim dortík úplně úžasný,jakpak holčindy? Copak hezkého dostaly?

@coko.joko užívej si to,že tam máš mamču :dizzy_face: a po dnešní včeličce ať je Lenny v pohodě :slight_smile:

@leny2 ten kupon je na jaký Sunar? A co Vojtíšek,co ta vyrážka,už je pryč? Co u doktorky,co vám k tomu řekla,mohlo to být tedy z toho mlíčka?
16. srp 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak se nám to tady rozprchlo, Janýsek se nám ještě neukázala, Marhulinka smázla albíčko a asi si užívá dovču s manžou a Kubíčkem.
@marhulinka Jé, čauky, to je souhra časová.
autor
@leny2 jééé to jsme se sešly :dizzy_face:
16. srp 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka kupon je na Sunar complex 2 nebo Sunar Complex 2 banán, na to je 70,- Kč sleva a druhý kupon je 20,- Kč sleva na mléčnu kaši sunarka.
16. srp 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka Ve středu jedem ještě na ultrazvuk srdce s Vojtíškem do HK a pak až 14. září by měli být všechny výsledky rozborů, tak jsem zvědavá na co přijdou nebo nepřijdou.
16. srp 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vyrážka už je skoro pryč na obličejíčku, na nožičkách ještě trochu má u kolínek.
16. srp 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leny2 určitě to nic vážného nebude,je dobře,že konečně se tím zabívali,viď? I to člověku přidá na klidu a že to mizí je přeci to nejlepší znamení :dizzy_face:
16. srp 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leny2 a kam to jsou kuponky? Já mám teď knížečku s kuponkama z DM,jestli někdo od nich něco používáte - třeba jejich ubrousky,nebo ubrousky Pampers Sensitive,Johnsons,pak na kosmetiku-Johnsons,Hipp,babylove,nive,Sebamed,můžu poslat,mám jich tu spoustu :wink:
16. srp 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka Byla tu bouřka, měli jsme výpadek internetu, tak píšu se spožděním.
16. srp 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka Marhu, tyhle kupony se daji uplatnit v Tescu, Rossmannu, Schleckeru, Dr. Max, Intersparu.
16. srp 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka taky mám plno kuponu do DM, moc jsem jich neuplatnila.
16. srp 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka jo, jsem ráda, že konečně někdo začal řešit příčinu té vyrážky. Je to díky dr. Henzlové z HK, všem doporučuji.
16. srp 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky kde berete ty kupóny?
16. srp 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysicka.hk Ahoj Mysicko, až budeš těhu, tak se v DM zaregistruješ a budou ti chodit poštou. Nebo vlastně i když nejsi těhu, tak když máš jejich kartu, tak se ti načítají body a pak dostaneš knížky s kupony, mrkni na jejich stránky, je to tam popsané.
16. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
– Ahoj holky,
nedocitam,jen vas vsechny zdravim a zdravim.......jeste jsem chtela rict,ze pri dnesni kontrole nas Lenny ma 70cm a 7890g a podle grafu je moc velky a tezky,ale pry je celkove,tak jsem rada........a jeste od pristiho tydne chodime na gymnastiku s malym,protoze porad jde jen na levou stranu ......zase na vas mrku.....
16. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko prď na grafy, každý mimčo je jiné, hlavně že je zdravý Lennýsek a co očkování, dobrý? Nemá teplotku?
16. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coko.joko přesně tak,prď na nějaké grafy,každý mimčo je originál :wink:
16. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
copak máte dneska v plánu? Třeba už mezi nás zavítá Janýsek, už se na holku moc těšíme. :slight_smile:
17. srp 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
janys na nas prdi vsak jsme to rikaly s marhul,ze nebude stihat a nebude k nam chodit,ale urcite to cte a tak by nebylo spatny,kdyby pisla neco....... :dizzy_face:
leny2,dobry nema to natekle ani cerveny a kdyz mu to dr.pichal,tak jen zaknoural.... :grinning: dneska tu hrozne prsi a tak budem doma....
17. srp 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobře, že to Lenny takhle dobře snáší.
17. srp 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem...my jsme dneska ještě doma,zítra odjíždíme...tak dneska to máme pracovní...R.teď vytepoval koberec v obýváku a já uklízela Kubulínkovi věci,které už nenosí a dávala do skříně nové. Teď se vrhnu na žehlení,dokud mlaďoši chrní :dizzy_face:
17. srp 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka Taky už musím přebrat Vojtíškovi věcičky, některé už nám jsou malé.
17. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky furt vyhlížím janýska :wink:
holky, našla jsem //, normálně čučím jako buk :confused: Uvidíme co z toho bude :dizzy_face: I bychom byli rádi :dizzy_face:
17. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny16 .....je to je super bude dalsi mimi................ja mam radost me uplne stavaji chlupy na ruce :dizzy_face: jak tohle prozivam.......tak aby to klaplo.......
taky jsem vyhazela veci a my uz nosime 80 velikost,protoze nam vse je malicky. :grinning: :grinning: uz mam dve krabice hadru a nejvic me stve to,ze nektery ani nenosil....... :dizzy_face:
17. srp 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny16 to je nádhera, že se vám to takhle krásně podařilo, moc gratuluju a přeju ať je vše OK. :dizzy_face:
17. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko my nosíme 62 a 68, to je mazec, jaký je Lenny chlapák.
17. srp 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, ale uvidíme jak to dopadne, budi referovat :wink:
17. srp 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny16 dopadne to jen dobře :slight_smile:
17. srp 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek