• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
@mysicka.hk jsou i kupony normální, jsem v DM zaregistrovaná už dlouho a za nasbírané body si můžeš vzít knížečku s kupony a uplatňovat slevy. Tamty knížečky se slevami pro mimčo jsou až pro těhotné.
17. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vařila kýtu na žampionech s omáčkou a knedlík a jsem uvařená taky, ale máme na zítra obídek
17. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janysek70 jé ty se máš, my se zítra asi někde stavíme po cestě.
17. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janysek70 to bych si taky dala rict :wink:
17. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka jé, ty máš krásnou novou fotečku, vám to tak sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka nevím, jestli se tu dneska ještě objevíš, vezmu zítra kuponky s sebou, když bys je chtěla, tak ti je můžu přivézt, nebo se někde sejdem na rychlovku.
17. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janysek70 ještě jednou moc veliká gratulace .Štěpánek je moc krásnej úplně jako z katalogu.JAk jsem tu četla jak probíhal porod a to ostatní okolo tak mi úplně vlítly slzi do očí za tebe jak jsi šťastná když vím jak jsi na to dlouho čekala a čím vším jsi si prošla a nakonec to přišlo samo. Koukám že máš Míšu jako svojí chůvu a š ťastmého brášku.To je moc dobře.
Ještě ti chci poděkovat za pozvání se přijed na Vás podívat ,ale ještě moc brzo až budete mít po návštěvách a až budete o něco větší tak se ráda přijedu podívat na krásnou maminku s krásným miminkem .Ještě jednou moc děkuji

tak koukám že tu je nová móda zloméné a fijalové malíčky teda jste to ,ale šikulky
17. srp 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@septim ,uz jsem rikala V.ze u septiku se dlouho nic nestalo a ze si nebyla dlouho na proti a ejhle uz to je tady.....
@leny2 ,tak at to dnes dopadne v nemocnici dobre a vse je v poradku :dizzy_face:
@janysek70 ,to se dneska nadlabnes vid.......
18. srp 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko ani mi nemluv :grinning: :grinning: vubec nevim co dnes delat nejak se nudim :frowning2:
18. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé janýsek tu byl :dizzy_face:
máte tedy zlatíčko, hlavně, že trošku spíš. Štěpánek je kozelnej a všem vám to strašně sluší. Je to malej zázrak :dizzy_face:

@septim - jak jsi spokojená s kočárkem?
18. srp 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@septim ...no hlavne,aby to nemelo nejaky nasledky :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky :slight_smile:

@leny16 já spím až dost :slight_smile: , večer jsem usnula u telky, ve 23 jsem nakrmila a šla zalehnout do postele a v 5 když Michal vstával a Beník se dožadoval vyvenčení, jsem Š. vzbudila, přebalila a nakojila a dál jsme chrupčili ve velký posteli do 8:15 a teď zase spinká......
18. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janysek70 tak to jste se tedak rásně vychrupknuli to já vám jen závidím
18. srp 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janysek70 no dobry hlavne aby to Stepankovi vydrzlo dlouho,takhle krasne spinkat....... :grinning:
18. srp 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny16 ahojda ja jsem maximalne spokojena korba je velka a s kocarkem se mi krasne jede, je lehky spokojenost maximalni :wink: mam na nem pridelany i skatebord nebo jak se to pise, tak jedno z dvojcatek jede i se mnou a druhe na odrazedle :grinning:
18. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janysek70 krasne chrupka :wink:
@coko.joko neboj ma antikoncepci :grinning: ale jsem zvedava na tebe :wink:
18. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas tatka se sam fotil jsem se musela tlemit :grinning:
18. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tri male sestry :grinning:
18. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@septim ,co to je prosim te za fotku :grinning: tam vypada jak............... :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotil sam sebe jsem to nasla nahodou, jsem byla mrtva protoze chvili pred tim, mu rikala Misa ze si pujci fotak a Michal ji rekl v zadnem pripade nejsem zvedavej jak budes fotit sama sebe a delat ty hloupe obliceje a pak najdu tohle :grinning:
18. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny16 no jo ted me napadlo jak budete resit kocarek? budete mit pro dvojky?
18. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
pry neni spatny :wink:
18. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@septim - tatka je svalovec :wink: :wink:
To zatím sep neřeším, uvidím, jak se to vyvrbí. Test jsem si dnes dělala, čárka furt stejně slabá(včera jsem to měla dostat), tak uvidíme zítra jestli zesílí. Hcg roste tak co 2-3 dny, tak uvidím. Ale asi bychom něco takovýho museli řešit, malé by bylo je 1 a půl. Co myslíš??? A nebo nosítko :confused:
18. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten Phil a Teds je fajn :slight_smile:
18. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny16 mala bude na kocarek urco, holky jsou na nem porad a jsou jim dva roky. Uvidis jestli to vse vyjde a drzim palecky aby jo tak se rozhodnes podle male, treba bude sikula a stacil by ji jen skatebord a nebo to pridavne sedatko jak nasroubujes na normalni kocarek. Horsi kdyby chtela spinkat :frowning2: jak jsem davala foto ten neni spatny :wink: svaly uz nena bejvavalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pujdes na krev nebo pockas az do poradny, stejne je to krasne :wink:
18. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny16 jedna holcina tady s nim jezdi a je fajn :wink:
18. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky neni spatna vec :wink:
18. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na tom Phil a Teds je novorozeně v vzádu v té kapse (viz modrý kočárek) a pak až když sedí, tak se dá do toho sedátka :slight_smile: Sep, počkám, přeci jen ted už tolik neplaším jako u 1. Snad to dopadne, přála bych si to :slight_smile:
18. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek