Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
30. srp 2010

@septim ...to bys chtela vedet vid.....

septim
30. srp 2010

@coko.joko chtela si pis 😀 😀

coko.joko
30. srp 2010

@septim ...to vis nekomu se tam nelibi,ale me se tam libilo a pujdu tam znova pro ty trojky 😀 😀 abych te pak trumfla..

septim
30. srp 2010

@coko.joko to by jsi musela jit pro ctyri 😀 😀 😀 😀 😀 pak me trumfnes 😀

coko.joko
30. srp 2010

@septim....... 😀 😀 😀 😀

beatris
30. srp 2010

Do Arlety jsme jezdili už dost dlouho a pořád se nic nedělo.Žádné vyšetření nám dr. neudělal.Jen to, o které jsme si řekli.A když teda nakonec se objevil nějkaý problém, tak to dr. ani nechtěl řešit.Žádné přeléčení a následná kontrola - prostě nic! A několikrát jsem si měla volat o různé výsledky z krve - a jednou je ztratili, jednou mě nahlásili někoho jiného,....Prostě totální chaos!!!!a pak dr. mě při každé kontrole říkal, že příště už přijdu těhotná.A pořád je na vše dost času.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Prostě hrůza - a nejsem jediná, kdo odtamtud utíká!!!!!!!!!!!dříve byla dr. chválen - ale nyní slyším ze všech stran jen samé problémy a nespokojenost!Toť vše.....Věřím, že někdo tam spokojen je, já ne!To je jen můj názor.

marhulinka
autor
30. srp 2010

@beatris tak ať jinde jsi spokojená a vyjde to co si přejete... 😉

marhulinka
autor
30. srp 2010

@septim a
@coko.joko tak to jsem stejně zvědavá,kdo teda bude mít tu školku 😀 😀

leny2
31. srp 2010

@beatris taky ti přeju, aby se vám to povedlo a byla jsi těhulka a je jedno v jakém Caru.

leny2
10. led 2011

Těšíme se na nové snažilky, nebo máte-li problém a chcete se poradit napište svůj příspěvek, diskusi budeme sledovat a odpovíme.

Pokud chcete mezi nás, napište mi do IP, povolím vám přístup do naší soukromé diskuse.

harysek
4. zář 2011

@beatris Plně s tebou souhlasím. Odcházím z Arlety absolutně znechucená přístupem dr. Doležala. Doufám, že v jiném CARu se s takovýmhle neprofesionálním přístupem nesetkám.

beatris
23. zář 2011

@harysek - jo děláš moc dobře!!!! 🙂

jaji3
28. říj 2011

Ahojky, moc nechápu proč tady @harysek a @beatris tak pomlouvají Arletu a dr. Doležala... Čím jsou tak moc znechucené... My k němu chodíme už dva roky a myslím, že je to dobrý lékař s lidským přístupem. Vyšetření nám udělal všechny bez říkání a i když nejsme jednoduchý případ, tak pořád hledal kde může být chyba a jak tu chybu obejít... Ale každý svého štěstí strůjce - uvidíte, že jinde to může být mnohem horší ... 😝

nancy14
15. lis 2011

Ahojda děvčata,vaše diskuze je zajímavá.My s manželem do Arlety jezdíme několik let,mám za sebou několik IVF.Ani jedno se nepovedlo,musela jsem mít dárkyni vajíček.Snaha pana doktora zjistit,proč se nedaří,vůbec žádná..a tak jsme tam jezdili a platili a jezdili a platili...Mezi tím vším jsme si dali žádost o adopci a máme prcka doma.V Arletě máme ještě tři mrazáčky a tak se pořád rozhoduji,jak dál.....Arletu a pana doktora vůbec neodsuzuji,vždy se k nám choval slušně,všichni se k nám chovali bezvadně,ale to věčné čekání na něco a ani nevědět pomalu na co mne ubíjelo.Manžel byl statečnější a hrozně ho obdivuju,že vše podstupoval se mnou.Je fakt,že v jiném zařízení to může být horší,ale Arleta už není to,co bývala..... 😢

fidorka01
25. srp 2012

Ahojky holky, myslela jsem že si pročtu celou vaší diskuzi,ale nedala jsem to. Je toho přeci jenom moc. Chtěla bych se zeptat některé z vás jestli ještě některá z vás stále jezdí do Arlety a jaké to tam je. My jsme ted jezdili do sanusu HK,ale teda moc se nam to tam nelíbí. Připadá mi to, že žádnou snahu nevyvíjí. Jenom abychom jezdili a platili. A to jsme si mysleli, že v Hradci budou profíci. Všem předem mooooc děkuji za nějaké novější informace

leny2
11. zář 2012

@fidorka01 Ahoj, já už tam jezdím jen na preventivní prohlídky, děti se nám povedly přirozeně.

fidorka01
11. zář 2012

@leny2 Tak to moc gratuluji, před námi je ještě kus cesty. Ale pokusím se dát do toho vše, ikdyž se tohou mělého bojím

coko.joko
16. zář 2012

@fidorka01 ,ja si nemuzu na Arletu stezovat...chodila jsem po dva roky do Brna a tam z nas vytahli akorat hodne penez a k nicemu to nebylo,pak jsem presla do Arlety a super..Dr.dolezal se k nam choval slusne a vyhovel a hlavne hledal porad pricinu kde a co by se mohlo...takze u me ma velkou jednicku....

jane_s
24. led 2013

@coko.joko
@fidorka01
@leny2 Ahojky holky, nezlobte se, že otravuji, ale jsem nováčkem v Arletě, mohla bych se vás na něco zeptat případně? Děkuji Vám.

leny2
24. led 2013

@jane_s to víš, že můžeš, ptej se.

coko.joko
24. led 2013

@leny2 ,jsem poslala,ted zadost at se prihlasi k nam do klubu kde jsme casto...ale nevim ty musis schvalil....

margitam
2. pro 2013

holky moje, pomohl Vám někomu pan Hakl?

rose123
30. led 2018

Ahoj holky,v dubnu máme jít na 1.konzultaci do Arlety.Jak to probíhá?Myslíte že si všechny vyšetření udělají znovu krom genetiky,jde mi hlavně o imunologické vyšetření které máme rok a pul staré?Díky