Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
5. čer 2009

Tak jak vám všem je???

LENY16-supeeeeer holčička🙂 Tak to už budete na manžu 3 😉

leny2
5. čer 2009

Ahojda, jak se máš, co nového?

marhulinka
autor
5. čer 2009

Janysek to taky určitě už potí...

Já měla taky dva dny takový stav,že jsem říkala,že to omarodím...ale jak to přišlo,tak to zase odešlo....

marhulinka
autor
5. čer 2009

Nového nic...teda vlastně jooo...huráááááááááá jupííííííííí máme teď 14dní dovolenouuuuuuuuuuuuuuu

leny2
5. čer 2009

Přesně tak, taky mi je už líp.

marhulinka
autor
5. čer 2009

Kackark IP....

leny2
5. čer 2009

Ty něco víš o dr. Musilové?

leny2
5. čer 2009

Marhulinko, to se máš, před sebou krásných 14 dní. 🙂

leny2
5. čer 2009

A hlásí že už by se i počasí snad mělo i umoudřit.

marhulinka
autor
5. čer 2009

Jojo těším se,jak si odpočineme,nabereme sílu do boje a krásně mě to vyšlo před OPU,takže budu taková odpočatá a v klídku /teda tak si to plánuju/ a tak to prostě musí klapnout!!!!

marhulinka
autor
5. čer 2009

Jojo počasí už jsem si objednala.... 🙂

marhulinka
autor
5. čer 2009

LENY2 IP

marhulinka
autor
5. čer 2009

Holčinky já tu budu ještě nakukovat o víkendíku...to má být šeredně,takže budeme doma...a jen jezdit po návštěvách...
No a příští týden budeme pryč do čtvrtka 😉 🙂

leny2
5. čer 2009

A od kdy budeš píchat hormonky?

marhulinka
autor
5. čer 2009

LENY v pátek jedeme k dr.na UTZ,zda tam je vše o.k. a mám nafasovat injekce a prášky,takže vlastně nevím,kdy přesně začnu,jestli už hnedka... 😅

marhulinka
autor
5. čer 2009

Asi během pár dnů začnu píchat...a to mi ještě vychází na dovolenou...takže to by bylo fajn 😉

mysicka.hk
5. čer 2009

Ahoj holky. Jak já vám ten volný víkend závidím. My máme v práci inventuru
a budu v práci od rána do večera. Aby toho nebylo málo tak v po. a út. na noc. ☹ 🙄

marhulinka
autor
5. čer 2009

Porád mlžíme a mlžíme...dneska tu byli moji rodičové....tak se mamča ptala jako co a jak,co ta antikoncepce...no a tak jsem povídala,že dobrý,že to ještě musím tak dva měsíce na ní vydržet....jen je pravda,že jsem asi byla zamlklejší než jindy nebo nevím co,ale můj taťka si mě zase pořád prohlížel a určitě něco čuje....
On má totiž snad nějakou telepatii....já když jsem byla po druhém KETu...tak po týdnu poznal,že jsem těhotná,nikomu to neřekl,jen mamce...a ta mi to pak řekla...ale ona prý nic nepoznala....a prostě taťka vždycky něco vyčuje...tak si myslím,že asi tuší,že to nejsem úplně já,že něco tutlám,ale neví podle mě co....spíš se bojím,že si myslí,že mě R.zlobí a bude si chudák dělat starosti ☹
No a tak jsem navrhla,že příští sobotu pojedeme všichni někam do zoo....tak pookřál 😉 🙂

marhulinka
autor
5. čer 2009

Ahojky Mysicko 🙂 Tak ať to hezky všechno zvládneš 😉 Ikdyž teda jít na noc po inventuře je vážně strašný 😠

leny2
5. čer 2009

Já chodím do práce jen v týdnu, to jsem ráda.

marhulinka
autor
5. čer 2009

Jelikož vím,co je to dělat do večera,víkendy,svátky a i noční....tak si teď taky prácičky víc vážím,když chodím jen od pondělí do pátka!!!!

marhulinka
autor
5. čer 2009

No a já vám popřeju krásný večer,užijte si ho a někteří teda načerpejte sílu na víkend!!! Ten pracovní!!!
Já se během víkendu ukážu...

marhulinka
autor
5. čer 2009

Jo a v neděli jedeme zase za trojčátkama....Simča měla narozky,tak bude ještě další oslava a snad vyjde počasí i na grilováníčko...takže na mě je ještě dělání dortíku...

leny2
5. čer 2009

Tak to hezky zvládni Mysicko a přijd mezi nás častěji ať tě víc poznáme.

mysicka.hk
5. čer 2009

Přes den děláme sklad a v noci obchod, aby jste si mohli v klidu nakoupit. 😉

marhulinka
autor
5. čer 2009

Tak čekám na manžílka,jel pro vínečko 😉 🙂

Pak dám spršku a budeme relaxovat a zahájíme dovolenou...chichichi

leny2
5. čer 2009

Taky si to krásně užijte Marhulinko 🙂

marhulinka
autor
5. čer 2009

Mysicko díííííííííííííííííííííííky,že takhle krásně pracujete a my můžeme nakupovat!!!
A kde děláš?? V nějakém větším obchodě???

marhulinka
autor
5. čer 2009

LENY-no já bych si už užívala,ale manža s vínem pořád nikde 😠

marhulinka
autor
5. čer 2009

určitě někoho potkal a kecaj