• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Astrologické okénko

20. května 2015 
@kam.zyk dekuju ta tipy na caje malinovej mam doma jsem ho pila pred porodem kdyy jsem cekala syna a dekuju za prani a drzeni palcu moc si to prejeme aby se to uz povedlo ale mam hroznej strach ze se to zase nepovede snazim se na to nemyslet a myslet jen to ze se zadari ale nejak to nejde.preju pekny den :wink:
31. srp 2014 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kam.zyk mohla bych jeste poprosit o horoskop naseho stepanka narodil se v ceskych budejovicich 7.1.2012 ve 21.54 moc vam dekuju a myslite ze ma momentallne cenu se poustet do toho druheho pokusu o mimco?ja mamsilenej strach ze se to proste nepovede a fakt si nevim rady.jinak jste moc sikovna muzu se zeptat jak jste se k tomu dostala?jestli to teda nevadi ze se ptam :wink:
31. srp 2014 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer, rada bych vas poprosila o horoskop me dcerky ktera se narodila 8.12.2013 ve 13:50. Zaroven chci poprosit o radu tykajici se jejiho ekzemu. Asi od tretiho mesice se ji objevil ekzem na kolinku a rukou. Snazim se ji to pormazavat rakitnikovou masti ktera pomaha to zklidnit ale nikdy to nezmizelo.Ted kdyz leze po kolenou se to na koleni rapidne zhorsilo. Moc rada bych ji v tom pomohla aby se ji v tom ulevilo... na male je videt ze ji to hodne otravuje (svedi). Holcicku jeste kojim tak take premyslim jestli se nemam sama zamerit i na to co ja sama jim? Nebo je mozne ze na ni prenasim atmosferu ktera u nas doma neni zrovna moc optimisticka (jiz delsi dobu resim nas vztah z manzelem). Moc dekuji.
7. zář 2014 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babt neviete co je s kam.zyk?pomahala mi riesit problemt so synom a uz pred 3mesiacmi som ju prosila o vyklad pre mna a neodpoveda mi?zacala som mat teraz zdr.problemy tak sa bojim ze tam videla nieco velmi vazne lebo som jej pisala vcera a dnes uz nie je ani aktivna moc sa bojim dakujem
12. zář 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kam.zyk Dobry vecer.Nakolko ma momentalne postihlo viac necakanych udalosti ktore znacne ovplivnuju moj zivot ,rozhod s priatelkou,strata zamestnania,zdravotne problemy,nedostatok financnych prostriedkov nakolko poberam nemocenske davky140 eur poprosil by som vas o horoskop pretoze mam obavy z buducnosti.Narodl som sa 7.3.1990 v Trnave o22:40,poprosil by som vas o horoskop aj pre sestru akym smerom by sa mala uberat pretoze ucenie jej velmi nejde a mame obavy ci najde uplatnenie v zivote tak aby bola spokojna.Narodila sa30.10.2001 v Trnave09:35.Prajem vam pekny den a velmi pekne dakujem .
22. zář 2014 ve 02:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den,moje datum nar. Je 1.12.1982 v 4:50 v ostrove nad ohri,manzel je 16.9.1979 ve 12:00 v zatci,jsem nyni tehotna 24 tt,bohuzel tehotenstvi je komplikovane a obavam se nejhorsiho,miminku nasli srdecni vadu,lze z horoskopu vycist jestli vse nakonec dopadne dobre? Lekari nam poradne nic nereknou ani pokud se ptam na rovinu s cim mohu pocitat,nejustota me hrozne ubiji a strachuju se o maleho,dekuji predem za odpoved
23. zář 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazula ale kam.zyk je aktivní,alespoň profil má aktivní. zkuste jít do skupinky ohledně atopiků,tam většinou býva.
1. říj 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem 50-ti letá žena, která se při hledání rad ke svému uzdravení proklikla k Vám, vdesolo. Vy se tu věnujete mladým maminkám a dětem, proto se ptám, zda se zde mohu přidat se svým dotazem.
7. dub 2015 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím o odpověď, kdy bude zase astrookénko plně funkční, nutně bych to potřeboval Děkuji
20. kvě 2015 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@codalzivote pokud ještě platí Váš dotaz, napište Děkuji
20. kvě 2015 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek