Astrologické okénko

vdesolo
2. bře 2011

Jsem astrolog, který se tímto zabývá již přes 15 let. Spolupracuji s imunologem, takže se můžete zeptat také na otázky s tímto spojené, ale nejen je.

punky
31. srp 2014

@kam.zyk dekuju ta tipy na caje malinovej mam doma jsem ho pila pred porodem kdyy jsem cekala syna a dekuju za prani a drzeni palcu moc si to prejeme aby se to uz povedlo ale mam hroznej strach ze se to zase nepovede snazim se na to nemyslet a myslet jen to ze se zadari ale nejak to nejde.preju pekny den 😉

punky
31. srp 2014

@kam.zyk mohla bych jeste poprosit o horoskop naseho stepanka narodil se v ceskych budejovicich 7.1.2012 ve 21.54 moc vam dekuju a myslite ze ma momentallne cenu se poustet do toho druheho pokusu o mimco?ja mamsilenej strach ze se to proste nepovede a fakt si nevim rady.jinak jste moc sikovna muzu se zeptat jak jste se k tomu dostala?jestli to teda nevadi ze se ptam 😉

allisa78
7. zář 2014

Dobry vecer, rada bych vas poprosila o horoskop me dcerky ktera se narodila 8.12.2013 ve 13:50. Zaroven chci poprosit o radu tykajici se jejiho ekzemu. Asi od tretiho mesice se ji objevil ekzem na kolinku a rukou. Snazim se ji to pormazavat rakitnikovou masti ktera pomaha to zklidnit ale nikdy to nezmizelo.Ted kdyz leze po kolenou se to na koleni rapidne zhorsilo. Moc rada bych ji v tom pomohla aby se ji v tom ulevilo... na male je videt ze ji to hodne otravuje (svedi). Holcicku jeste kojim tak take premyslim jestli se nemam sama zamerit i na to co ja sama jim? Nebo je mozne ze na ni prenasim atmosferu ktera u nas doma neni zrovna moc optimisticka (jiz delsi dobu resim nas vztah z manzelem). Moc dekuji.

mazula
12. zář 2014

Ahojte babt neviete co je s kam.zyk?pomahala mi riesit problemt so synom a uz pred 3mesiacmi som ju prosila o vyklad pre mna a neodpoveda mi?zacala som mat teraz zdr.problemy tak sa bojim ze tam videla nieco velmi vazne lebo som jej pisala vcera a dnes uz nie je ani aktivna moc sa bojim dakujem

helka098
22. zář 2014

@kam.zyk Dobry vecer.Nakolko ma momentalne postihlo viac necakanych udalosti ktore znacne ovplivnuju moj zivot ,rozhod s priatelkou,strata zamestnania,zdravotne problemy,nedostatok financnych prostriedkov nakolko poberam nemocenske davky140 eur poprosil by som vas o horoskop pretoze mam obavy z buducnosti.Narodl som sa 7.3.1990 v Trnave o22:40,poprosil by som vas o horoskop aj pre sestru akym smerom by sa mala uberat pretoze ucenie jej velmi nejde a mame obavy ci najde uplatnenie v zivote tak aby bola spokojna.Narodila sa30.10.2001 v Trnave09:35.Prajem vam pekny den a velmi pekne dakujem .

janasev
23. zář 2014

Dobry den,moje datum nar. Je 1.12.1982 v 4:50 v ostrove nad ohri,manzel je 16.9.1979 ve 12:00 v zatci,jsem nyni tehotna 24 tt,bohuzel tehotenstvi je komplikovane a obavam se nejhorsiho,miminku nasli srdecni vadu,lze z horoskopu vycist jestli vse nakonec dopadne dobre? Lekari nam poradne nic nereknou ani pokud se ptam na rovinu s cim mohu pocitat,nejustota me hrozne ubiji a strachuju se o maleho,dekuji predem za odpoved

lusyy
1. říj 2014

@mazula ale kam.zyk je aktivní,alespoň profil má aktivní. zkuste jít do skupinky ohledně atopiků,tam většinou býva.

codalzivote
7. dub 2015

Jsem 50-ti letá žena, která se při hledání rad ke svému uzdravení proklikla k Vám, vdesolo. Vy se tu věnujete mladým maminkám a dětem, proto se ptám, zda se zde mohu přidat se svým dotazem.

jikam1
19. kvě 2015

Prosím o odpověď, kdy bude zase astrookénko plně funkční, nutně bych to potřeboval Děkuji

jikam1
19. kvě 2015

@codalzivote pokud ještě platí Váš dotaz, napište Děkuji

lencicanda
4. led 2018

Dobry den prajem. Chcela by som sa opytat, ci sa p. Kam.zyk este stale venuje predpovediam. Potrebovala by som sa poradit, len vidim, ze toto astrologicke okienko ma posledne odpovede cca spred 7 rokov... tak ci je to este vobec aktuálne. Vdaka.