Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

dibdonka
7. pro 2007

Mikulko, teda ty taky nejsi moc pozitivně naladěná. Nepřemýšlej takhle hodně dopředu.... fakt to tě potom trápí. Ono to všechno dobře dopadne a bude se to řešit v tu chvíli až to přijde. No a když budeš na neschopence tak budeš, nedá se nic dělat, pokud tě budou chtít, nikdo se nad tim nepozastaví, pokud ne tak si určitě najdeš jinou práci, fakt práce je dost, ale tý dobrý neni dost, což je bohužel smůla.... ☹

mufy
7. pro 2007

Mikulko já nad tím taky přemýšlím,jak to vůbec bude do budoucna a kdyby to nevyšlo,kdy pak budu muset jít na další IVF.
Tím se ale akorát víc stresujeme.Já si sice řekla,že na to přes vánoce nebudu myslet,ale to prostě nejde.

mikulka
7. pro 2007

No právě, někdy mě to napadne, jestli vůbec děťátko mít budu 😕 Já vím, že jo, ale ta cesta k němu je dlouhá a právě se bojím, že může být ještě dál dlouhá. Na druhou stranu si říkám, že čas hodně utíká a že se třeba ani ennaděju a lup, bude mimi v bříšku. 🙂

mikulka
7. pro 2007

Ale určitě je lepší nepřemýšlet tak dopředu. Jenže někdy to an mě dolehne a to si pak nemůžu pomoct. 😒

sroubek
7. pro 2007

ahojky uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuž jsem tady 🙂

sroubek
7. pro 2007

cčera i dnes práce jak na kostele...včera jsem lítala jako blázen sem tam...a pak mě večer popadly obavy...opravdu jsem vidělůa ten 2. proužek? a vyvýjí se v pořádku? a takovýdle blbosti...Pavlík mi řekl ať neblbnu, že moc přemejšlím a ať jdu radši umýt nádobí...tak jsem si šla lehnout a usnula jako dudek 🙂

dneska už nejančím...// viděly 2 lidi a v pondělí se objednám k doktorovi a uvidí se co bude dál 🙂 9 měsííííců 🙂

majmuuu...já nevím jestli je to tím těhotenstvím...ale jsem nějaká našláplá, nekompromisně drzá a všechno je mi jasný 😀 prostě hrůza se mnou být...poděěěěěěěěěěěěěěs 🙂

sroubek
7. pro 2007

mikulko a mufiku...plánování je čistě ženské a v téhle oblasti je to největší blbost...říkám ze zkušenosti...když eplánujete a necháte to být...tak to klapne.. 🙂 určitě...holky já se tak těším až se všechny setkáme s bříšky 🙂

sroubek
7. pro 2007

je to tak zvláštní, ale jestli všechno půjde tak, jak má, tak v po jsem už v 6 tt..to je neuvěřitelný 😎

mikulka
7. pro 2007

šroubku, ano, je to neuvěřitelné a krásné! 😀 😉

sroubek
7. pro 2007

a teĎ zajímavosti: bříško mám fakt nafouklé, prsa ani nevím...nic mě nebolí...jen když vypiju hodně vody najednou takkrkám...a mám citlivé bradavky

dneska pojedu k našim a mamce blahopřát k narozkám, tak budu předstírat, že mám nadýmání 🙂 kdyby se někdo ptal 🙂

jinak Pavlík našel testík...čárka jak uschla, tak je ptovora fakt tenoučká 😒 ale je 🙂 a řekl...já tomu nerozumím, co to znamená...tak jsem mu to řekla a on mě objal a dal pusinku a říkal pořád jooo? a jeee...

a včera se mi přiznal,že to stejně tušil dopředu 🙂
a teď mě pořád honí spát už v deset 😀

grej
autor
7. pro 2007

Šroubku to je krása🙂 Užívej si to!

Mikul, MUfy, taky mám nějaké splíny a říkám si, že se nám to asi nikdy nepovede. Ale nesmíme být pesimistické, musíme tomu věřit a ono to klapne!!!

sroubek
7. pro 2007

trošku mám vítr z dokyho..aby vsechno bylo ok., pamatujete naposledy...

ale je to jak psala majmuuu..až budu vědět o srdíčku...bude mi líp...a až ucítím kopající miminko...tak se uklidním 🙂

dib: je to normální..ta obava...aby bylo všechno ok. aby to vyšlo...? 😕

sroubek
7. pro 2007

holky..vy jste na mě tak hodný... 😵
fakty moc a moc 🙂

mikulka
7. pro 2007

A dokky je kdopak?

sroubek
7. pro 2007

doktor 😉

sroubek
7. pro 2007

no nevydržela jsem to a zavolala jsem tam a sestra řekla, že je moc brzo a nejlepší bude ten 8tt-9tt a že do toho nebudeme šťourat speciálně u mě...a že si píše nová těhotná...a mám 10.1. přijít v 9,00 mezi maminky...

bác..já jsem jak u jiříkova vidění

mikulka
7. pro 2007

šroubku, to je nádhera!!! Mezi maminy. Juchu 😵

sroubek
7. pro 2007

holky mazec ..já tam půjdu až v 10tt...

není to pozdě?

sroubek
7. pro 2007

asi máš pravdu miki... 😉

ježiš ty jsi na mě taky hodná 😵 ...holčinky kočinky..grej půjde na laparku a vy pak s mufikem dostanete mimíska do bříška a pak si dáme srazy s pupíkama
🙂 🙂

jen jak si člověk zpočátku není tak jistej..jak je vše nové a čerstvé, tak by to chtěl potvrdit...a oni to nechtějí...uspěchat...

člověk má pocit, že když tam púůjde dřív, tak nic nezanedbá...a ono to o tom asi není... 😉

sroubek
7. pro 2007

grej: jojo...musím si to užívat... 😉

mikulka
7. pro 2007

Neboj, to není pozdě, v pohodě, jen se šetři 🙂 😉

grej
autor
7. pro 2007

Sroubku, vzpomeň si na Majmu, tak šla k doktorovi taky až někdy ke konci 9tt🙂 A vše bylo v pořádku, srdíčko bilo jak o závod 😉
Jen je mi jasný, jak budeš přes svátky nervozní, co? Ale neboj, když budeš odpočívat, tak bude mimi růst jak z vody. Budete spolu koukat na pohádky a mlsat cukroví 😉

zanetik
7. pro 2007

Ahojky berušky, taky nějak nestíhám a když už chci napsat někdo otravuje...
Tak já na to teď nemyslím vůbec , tak jsem zvědavá, jenže u nás trochu vázne frekvence 😅

mufy
7. pro 2007

Jé vy jste toho zase napsaly,já vůbec nestíhám,tento týden je zase nějaký zakletý.

Sroubku to je fakt nádhera co popisuješ,mě se chtělo úplně brečet.Pavlík musel být šťastný....

Tak pozdě jen kvůli tomu,že jsou svátky,jinak by tě pozvali dřív.Ale jak uvidíš a uslyšíš srdíčko,tak to bude moc fajn.Pak sem musíš dát taky fotečku z UTZ.

dibdonka
7. pro 2007

Sroubku, to víš že bude vše v pořádku a 10 tt neni pozdě.... 😉
Neboj se, je málo lidí, kteří to poznají, to musí být opravdu všímavý. Možná maminka to pozná hned podle očí, ale myslim si že nikdo jinej. Já když to prozradila v tom 12 tt v práci, tak na mě všichni koukali.... ptala jsem se jestli to tušili a nikdo to netušil. No a spoustu lidí to ještě neví a nepozná. Nosim volnější svetr a volnější kalhoty.... no a čekám, až se mě někdo zeptá a ono pořád nic 😀 😀 😀

dibdonka
7. pro 2007

Zan tak dál nemysli, ale tu frekvenci trochu napravte!!!!! 😀 😀 😀 😀

mikulka
7. pro 2007

Však to brzy bude nepřehlédnutelné, dib.
Holčiny, já vám tak závidím! Jééé, jak já budu šťastná, až budu těhulka 🙂 😉 Určitě to musí být úleva a neskutečný pocit štěstí!

dibdonka
7. pro 2007

Je to nádherný pocit, ale také plný obav, ale holky, nebojte, vy taky budete a už brzy.......... 🙂 🙂 🙂

dibdonka
7. pro 2007

Už jste všechny utekly domů? Mikul kdy ty vyrážíš na dovču už příští týden? 😉

sroubek
7. pro 2007

tak jo holčinky, já vám budu věřit..všechno bude ok a 10tt není vůbec pozdě 😉
díky moc a moc zas podporu, jste sluníčka největší 🙂
miki: je to takový výkřik štěstí který se změní v takový váneček tichého "já vím" 😵 ale těch obav se člověk nezbaví...aby to mimi vydrželo...aby se hezky vyvýjelo...aby bylo zdravé...

porodu se nějak nebojím, toť daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaleko 😀
a to co bude potom je ještě dál..

dib..ty už jsi 13tt..to to letí...tyyyyy jo 🙂 už bych tam taky chtěla být

kočičky já se loučím, ozvu se v pondělí...to už budu 6tt 😉

a vy mě v lednu budete hezky následovat a pak si budeme navzájem přeměřovat pupíčky 🙂