Banány, co by to na nich mohlo být?

duhovakony
30. kvě 2018

Holky prosim vas nevite nekdo co by to mohlo byt asi tak pred 5dny jsem koupila banany a jsem si tak na 70%jista ze to tam nebylo a dneska sem si chtela vzít banan (ale cely tyden jsem na to sahala a brala si dycky banan a nenaasla sem to.)..mam strach jestli se z toho nevyklubal nakej pavouk exotickej😣😣😢 nemate zkusenost?

natysnovec
31. kvě 2018

@2hanah mam tak spatne slova...promin😂😂😂

2hanah
31. kvě 2018

@natysnovec @natysnovec Ano, od někoho, kdo je v dospělosti schopný napsat "nevyděla" a nic o mně neví budu číst, co mám a nemám dělat a že jsem nula 😂 Děvče, Ty to budeš mít těžký s dětma ve škole a vlastní hloupost a komplexy běž řešit přes někoho jiného, od toho tady nejsem já.

natysnovec
31. kvě 2018
natysnovec
31. kvě 2018

@2hanah Ze se toho chytnes jak slepice flusu za to ja ti nemuzu.Ze se clovek preklikne to se taky stat muze a ze ty si blba krava a musis rypat tqk za to ja ti nemuzu.😁😁A komplexy??Ty ja fakt nemam..Mam vsechno!!A ty si tady ta ktera zacala rypat...tak se di zahrabat ty pani dokonala!!

natysnovec
31. kvě 2018

@2hanah A to jestli ja to budu mit spatny nebo dobry tebe vubec ale vubec nemusi zajimat!!Starej se sama o sebe a nehledej neco na ostatnich kdyz o nic vubec ale vubec nevis jak si zijou,a jaky maji zivot!!!

letadylkokane
Autor odpověď smazal
Zobraz
letadylkokane
31. kvě 2018

@2hanah nechci ti do toho kecat, ale chybí ti v tom posledním příspěvku čárka... Taky hrubá chyba 🙂 Ale to jen tak na odlehčení, neber mě ve zlém 🙂
Jen málokdo v téhle zemi zvládá češtinu na sto procent. Ano, "nevyděla" je masakr, ale bývají tu ještě horší jazyková zvěrstva. Přečti si někdy příspěvky v debatách o "snažení" 🙂

natysnovec
31. kvě 2018

@letadylkokane Pani se asi rozhodla,ze bude cestu co porodu zneprijemnovat lidem zivoty a starat se o chybne prispevky a poucovat o chybach druhych.Asi ma dlouhe chvile.No myslim si kdybych byla ve 34tt tak se budu asi staret o jine veci a ne tady delat kravu a upominat lidi na to jaky maji hrubky v prispevku😂😂😂

katkatomaskova
31. kvě 2018

Vážené... To jako fakt u příspěvku o exotickém hmyzu, který se vyloupl u někoho doma, jsme se dostaly k pitvání hrubek a urážkám nejhrubšího zrna???! 😕 Neskutečné, jak lidská empatie ze světa snad skoro zmizela, jak jsme na sebe hnusní, urážliví... Padají tu slova "slepice" a "kráva"... Myslíte, že by si to lidé k sobě dřív dovolili?? Ach jo, z toho je mi, vážené, docela špatně, jak se k sobě lidé chovají. Zamyslete se nad sebou. Tohle není normální chování. Vážně jsme všichni dospělí???

katkatomaskova
31. kvě 2018

Já osobně tuhle diskuzi už opouštím, protože tady toho mám plné zuby

natysnovec
31. kvě 2018

@katkatomaskova Ja jsem te pani nic neudela,ze ona rype a musi napominat a nema co jineho na praci to uz neni muj problem.Taky me to zarazi...

katkatomaskova
31. kvě 2018

@natysnovec Přiznávám, že jsem nečetla část té diskuze, ale už včera jsem zaregistrovala nějaké urážky, a stačilo mi teď ráno přečíst pár těch reakcí. Nezáleží přece na tom, jestli někdo do někoho rýpe. Chápu pocit potřeby nějak se bránit, reagovat, ale přece "ocamcaď pocamcaď"... Nemyslím jen Vás, myslím i ostatní, pokud jejich reakce byly taky takové. Tyhle diskuzní fóra jsou docela anonymní, a to svádí k tomu, trochu popustit uzdu. To, že lidský charakter upadá, je prostě fakt, který sleduji už několik let... A je mi naprosto jasné, že až se mi narodí malá, budeme to mít s mužem hooooooooodně těžké, abychom z ní dokázali vychovat slušného člověka, a hlavně tak, aby jí to vydrželo po celý život, když vidím, jaká džungle teď vlastně na světě vládne... 😕 Nechci a nebudu tu nikoho poučovat, jen už je to tak do očí bijící, že jsem prostě musela říct svůj názor na chování lidí, a zejména ŽEN, tady na fóru.

natysnovec
31. kvě 2018

@katkatomaskova pisu si s vicero zenskyma uplne normalne. Nemam za potrebi se tu nechat ponizovat ze podle jedne chyby neumi psat,cist,mluvit a ja nevim co jeste😂😂

letadylkokane
31. kvě 2018

@katkatomaskova lidský charakter je pořád stejný. Jen se usnadňuje jeho vyjevení. Osobně jsem se do téhle jazykové debaty nechtěla zapojovat, mám výhodu, nebylo by to ode mě fér. Ale když jsem četla to nadávání, tak jsem si teda dovolila poznámku. Já s @2hanah souhlasím v tom, že dělat takhle hrubé chyby by dospělý člověk neměl (obzvláště pokud má maturitu jako státní potvrzení toho, že česky umí), ale nelajsla bych si to takhle rozpitvávat. Proto jsem jí psala, že i ona vyrobila chybu. Aby viděla, že se to fakt může stát každému 🙂
I mně, a to se češtinou živím.

katkatomaskova
31. kvě 2018

Ale jsme dospělí - a ukazovat na hrubky jako malá děcka, z toho jsme snad už vyrostly, ne?? Každý může udělat zásek, chybu, ale tak projevím shovívavost, chcete-li, a nebudu se k tomu vyjadřovat. Je pak přece jasné, že se celá diskuze sveze na tom, že jeden bude rejpat do druhého. A pak už se tu neřeší, jestli někomu doma běhá jedovatý pavouk z jižní Ameriky (nebo odkud že jsou ty banány), ale nadává se do slepic a krav... Jako selky na vesnici, a ani to snad ne... 😕 A už končím, pouštím tady tohle z hlavy, jdu se v klidu nasnídat a pak se pokusit něco udělat s tou náloží jahod, co mám pořád v lednici. Přeji všem hezký den, a prosím, buďme k sobě slušní... ❤

natysnovec
31. kvě 2018

@katkatomaskova
@letadylkokane
DEKUJI ZA PROJEVENOU SNAHU VYSVETLIT PANI,ZE CHYBY DELA KAZDEJ.Dekuji!!@

letadylkokane
31. kvě 2018

@katkatomaskova měj se pěkně, ahoja!

priefi
31. kvě 2018

Tak ja se koukam, zda je neco noveho o bananu resp.o potvurce, co byla na bananu a misto toho tady ctu hovadiny o hrubce. Holky, jako fakt? Kazda obcas udelame chybu a nevsimneme si toho. Mi se pred nedavnem podarilo napsat p misto b a ani nevim jak... coz je asi horsi nez y a i. I kdyz jsem chybu videla, uz jsem nezvladla opravit, uz byl prispevek uzavren.... nastesti se do me nikdo nepustil, coz se podle vseho jeste muze stat.... piseme ve spechu a tech chyb tady je miliom... a nekteri lide proste s y a i maji problem... taky mi to leze na nervy, ale je rozdil, kdyz se nekdo majdne a nekdo co slovo, to hrubka. Ale i tito lide maji pravo se vyjadrit bez toho, aby na ne nekdo utocil, ne? Vsichni jsme jenom lide a meli bychom se k ostatnim chovat tak, jako bychom chteli, aby oni se chovali k nam. Ja bych na hrubku treba nezareagovala, protoze nikdy nevim, kdy se podari mi. Je to krajne neprijemne, kam, holky, umite klesnout. A nemyslim jen Ty, co zautoci, ale i Ty, co se brani.

natysnovec
31. kvě 2018

@priefi DEKUJI!!!😇

leymea
31. kvě 2018

@hlasimse ted si budu poradne prohlizet vsechny banany co koupim 😀

pomoztekacence
31. kvě 2018

@eloise02 no opravuje, ale někdy az moc a napíše se jiné slovo a nebo se na to vykasle,není to jedno,nejsme ve škole.

pomoztekacence
31. kvě 2018

@priefi už tri

pomoztekacence
31. kvě 2018

Snad už je to s tím kokonem vyřešené, hlavně hodně stesti,procetla jsem to od začátku.Třeba z toho byl krásný motýl.

priefi
31. kvě 2018

@pomoztekacence asi jsem trochu mimo, ale co uz tri? 😅

pomoztekacence
31. kvě 2018

@priefi tři co se budou bát bananu

duhovakony
autor
31. kvě 2018

@hlasimse myslim ze ne...pohrozila sem ze si jinak odstehuju a on vi jak se toho bojim a nechce abych se odstehovala😂

duhovakony
autor
31. kvě 2018

@priefi no taky rikal ze se to vylihlo uz asi jinde...takze se snazim verit...a sem opatrna maximalne...neboj...dekuju si zlatá 🤗

duhovakony
autor
31. kvě 2018

Dekuju vsem za pomoc a i za odpovedi...ted uz musime jen cekat a doufat ale kdyby neco tak dam hned vedet😘

robin92
31. kvě 2018

@duhovakony Jasne chapu, to je jasne, ze to nenechas shoret 🙂. Tak co uz se to nejak vyresilo?

zelenaesmolda
31. kvě 2018

@duhovakony urcite dej vedet,zajima me jak to dopadlo.kdyz budes delsi dobu neaktivni asi to byl jedovaty pavouk :D