Těhotná? Nebo čím by to mohlo být?

necojakotaanonymni
15. srp 2020

Ahoj, je mi 16 a beru antikoncepci Omisson. Před asi dvěma týdny jsem měla sex s přítelem. Menstruace se mi dostavila, ale trvala asi pouze 4 dny, poté jsme jeli s našimi na zahradu, kde jsem si musela vzít tampon, abych mohla do bazénu. Od té doby byl klid a asi po dvou dnech jsem začala trochu špinit. Nevíte, co by to mohlo být? Taky ode dneška chodím docela často na záchod. Rýpavé komentáře si prosím nechte pro sebe, děkuji. 🙂

klokanka31
15. srp 2020

@necojakotaanonymni A kolik dnů bys chtěla mít ms? Když jsi jí měla tak těhotná fakt nebudeš.

hanakos
15. srp 2020

@klokanka31 cože? 🤣 V těhotenství přece můžeš mít normálně menstruaci 🤣 nemyslím si, že by slečna byla těhotná, ale zas nešiř nepravé informace

amazonkajanik
15. srp 2020

@klokanka31
Přesně jak říká @hanakos . Menstruovat lze celé těhotenství

amazonkajanik
15. srp 2020

@necojakotaanonymni při užívání HA se délka a intenzita krvácení zmírní. To špinění mohlo být vedlejším účinkem umělých hormonů. Neuvedla si,jak dlouho bereš

necojakotaanonymni
autor
15. srp 2020

@amazonkajanik HA beru přibližně půl roku

necojakotaanonymni
autor
15. srp 2020

@necojakotaanonymni Dneska se mi nijak na záchod už nechce. Nechodím tak často.

beruna84
15. srp 2020

Těhotná podle me nejsi, pravděpodobnost je malá, ale s jistotou ti řekne test. Jinak mohlo to být způsobeno nějakým hormonálním vykyvem, to špinění, i castější pocit ma wc třeba z prochladnuti v bazénu, infekce, těžko říct 🤷🏼‍♀️

jjasmina
15. srp 2020

@klokanka31 Na to bych nesázela, segra měla ms skoro do 4. měsíce a netušila , že je v tom

amazonkajanik
15. srp 2020

@necojakotaanonymni no,tak to chvíli potrvá,než se s tím tělo vypořádá. Ale z vlastní zkušenosti bych do HA už nešla. Je to hrozné svinstvo.

necojakotaanonymni
autor
15. srp 2020

Děkuji za všechny odpovědi, moc mi to pomohlo. Doufejme, že těhotná nejsem.😊

syslounek
15. srp 2020

Ono to mohlo být i tím tamponem, pokud je nepoužíváš běžně. Mě takto tampon v 16 posunul ms skoro o týden. Zkusila jsem jednou, vůbec mi neseděl, po 2 hodinách utrpení jsem ho vytáhla, ms se "zasekla" a vrátila se za týden. Od té doby už jsem znovu ani nezkoušela.

crutela
15. srp 2020

Tohle je fakt moc už. Všechny jsme tu vystudované gynekoložky a lékařky.
Co takhle nejdřív test teda a pal návštěva gynekologa?!

amazonkajanik
15. srp 2020

@crutela holka ale neměla zpoždění,jen krátkou ms a pak špinění. Test je v tomhle zbytečný. Za to návštěva gynekologie by byla na místě,jestli špinění nebylo od tamponu,nebo zda HA nedělá neplechu

astyna88
16. srp 2020

Drtiva vetsina tehuli nema menzes a spolehat se na vyjimky a rarity? 😀 spinit taky muzes z podrene sliznice od tamponu.

necojakotaanonymni
autor
17. srp 2020

Už asi 3 nebo 2 dny nešpiním, ale poslední týden byl pro mě docela těžký, takže mě neustále bolí břicho ze stresu a měla jsem zaražené větry. Také mám nechutenství k jídlu a hlad furt stejný. Nejspíše kvůli tomu stresu.

mariekainrad
18. srp 2020

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli mužů byt těhotná.moje poslední menstruace se dostavila o dva dny dříve.což je divné menstruaci mívam pokaždé pravidelně.a pět dní ale u této trvala jen den a půl. A třetí den jen trochu špinila. A čtvrtý den nic a a paty den jen růžový výtok.nevím co to znamená.. Minuli týden ve čtvrtek jsem si dělala jeden test ale nevím jestli je pozitivní nebo ne PAC čárka byla moc slabá..a pak jsem si za dva dny dělala další a je tam slabší plus ale bojím se ze test je neplatný pac už se mi jednou stalo ze byly,dvě čárky a přitom byl test negatyvni takže ted nevím. Ale zvracim bolí me podbřišku i prsa nafouke bříško nevím co by to bylo jiného. Děkuji moc.a písku vám i fotky testů kte

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru