Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

amelie001
24. dub 2009

Mě řekl že mám brát magnézko a kdyby to nepřešlo,tak kontrola,nesmím chodit ani na cvíčo ☹

Malej je v pohodě ne,hýbá se normálně?

maky82
24. dub 2009

Jo, tak to mně taky, ale přijde mi to o ničem. Pila jsem ho poctivě ze začátku, ale nevím, jestli je to tak dobrý.

Jo, naštěstí hýbe, jen poslední dva dny byl asi trochu utlumenej a nevyspanej z toho mýho kašle, tak byl lenošnější. Teď má zas akrobatickou náladu to vypadá. I dr. z něj dneska měla dost. Poslouchala mu srdíčko, byl v klidu a pak ji začal hrozně kopat, tak řekla, že je to hajzlík a sabotér, že si ho chtěla poslechnout pořádně a on že ji tak hned kope.

amelie001
24. dub 2009

Tak to mě se hýbá přes den mín a v noci sebou šije.Měla jsem strach,poradnu mám v úterý,snad bude ok.Máme to docela podobný,doktorka říkala na ultrazvuku že je to čilouš.

maky82
24. dub 2009

Holky, tak se tu mějte hezky, já valím mrknout do toho města. Zatím pa pá a přeju vám hezký víkend. Maky 🙂

maky82
26. dub 2009

ahoj holky, jak se máte o víkendu? My docela dobrý. Byla jsem se v pátek ptát na kočárek a on se normálně někde zatoulal 🙂 paní v Mělníku, odkud ho máme, se hrozně divila, že ještě nepřišel

Zítra mě čeká to Brno a manža překvapvě jede se mnou. Holky, já se škrabu jako zběsilá. Udělaly se mi i monokly!

jitie
27. dub 2009

ahoj holky 🙂
koukám, nikde nikdo...
jak se všichni máte?já jdu zítra na další KO,tak jsem zvědavá, mělo by už být vidět srdíčko...

tercie
27. dub 2009

Jiti budu moc moc moc !!! držet palce, ať je mimi OK, a dej pak vědět, jo? 😉

Maky a jak ty jsi na tom? Doufám, že je všechno dobrý 😉

kaca007
27. dub 2009

ahoj holky, jdu vás po dlouhé době pozdravit. tady je smutno... ☹
terci četla jsem tvoje albíčko, bulím tu jak želva, musela jsem se jít podívat do postýlky na tu naší holčičku jak spinká... ach jo, já vůbec nevím co říct. jsi strašně silná, jak bojuješ. ono asi člověku nic jiného nezbyde, i když tě potká takováhle strašná šílená rána osudu, musí se jít dál.... ty jo já to prostě nerozdýchávám... tvůj popis toho, jak sestřička říká holčičce Neboj se, neboj...a pak není nic... doprdele proč je život někdy tak nespravedlivej 😢 😢 😢
drž se kočko, tomuhle nepomůže fakt asi nic jinýho než láska tvoje a tvého muže, čas a další mimčo, i když na andílka nikdy nezapomeneš... přeju ti at máš brzy v bříšku zdravé miminko!

jitie...koukám že 8tt...no aspon něco veselého! mám z toho radost a držím pěstičky at to tentokrát vyjde!

maky82
28. dub 2009

zdravím vás holky, včerejší kontrola v Brně byla docela o ničem, dostala jsem od doktora jen vitamíny, mám si hlídat tlak a budeme do konce týdne čekat na výsledky krve, pak se teprve domluvíme, zda budu chodit k němu nebo si zůstanu u své gyndařky...

jinak nic extra...musím pomalu začít uklízet a připravovat pokoje na výměnu oken, sundávat záclony, závěsy, někam postrkat kvítka 🙂 mám jich docela dost

puckalucka
28. dub 2009

Ahoj holky,
Jitii, tak co kontrola, doufám, že je všechno v pořádku!
Terc, jak je zlatíčko?
Maky, ne že to zase přeženeš s prací, tytyty!!
Jinak už mám papír na mateřskou a od 23.5.2009 nastupuji, jupíí. Ještě musím nějak se šéfem dořešit dovolenou a pápá...
A taky Vám chci říct, co se mi dneska stalo...konečně mám kartu mimi-klubu v Globusu cca po 2 měsících a to jsem si o ní ještě musela říct, žádná výzva na mejl, že už jí mají hotovou mi nepřišla 😒 . Teď v dubnu na ní je sleva na prostěradlo do postýlky, tak jsem si je tam dneska ráno koupila, vystála jsem si frontu cca 4 lidí na expresní pokladně určené i pro těhotné ženy, podám prodavačce kartičku a ona jim tam nefunguje!!! Na pokladně pro těhotné chápete to? Musela sem si zaplatit zbylý nákup a jít si vystát jinou frontu, kde předemnou byli další tři lidi. No já jsem byla nasraná, kdyby za mnou na té expresní nebylo už tolik lidí, tak si to nenechám líbit, ale bylo tam asi 5 dělňasů se svačinama a tak jsem šla teda jinam. Přijela jsem pozdě do práce a tady"příjemné"věci pokračují...ať už je dneska koneeeec...

tercie
28. dub 2009

Dobrý ráno sněhurky, Kači nebreč, já už taky brečím jenom občas 🙂 Začínám řešit další snažení, aby to bylo snažší. Manža to teda ještě neví, ale rozhodla jsem se, že nebudu na nic čekat a po první mrše jdu do toho, jinak bych se z toho zjevila.
Maky s tím uklízením to nepřeháněj, rozděl si to ať to nemáš všechno najednou 😉
Puci nic není takový jak to vypadá, co, ani expresní pokladna 😀 tak ať už máš dneska klid 🙂

puckalucka
28. dub 2009

To víš žejo Terc, štěstíčko si vás najde, tak mu nebraň...
Kdyby na té pokladně nebylo alespoň napsáno pro těhotné a ta kartička nebyla pro maminky a nastávající maminky....ale takhle mi to přijde jako paradox...

tercie
28. dub 2009

Puci já se vůbec nebráním, ale ani trošilililinku 🙂

Holky dala jsem zas nějaký fotky na střechu, jestli chcete, koukněte: http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb... Aspoň něco nám jde... 😉

puckalucka
28. dub 2009

Teda Míšo, vy jste s tím pohli, za chvilku už se budete stěhovat ne? Super, tiše závidím taky bych šla něco kutit 🙂 . Ségra teď začala dělat hrubou stavbu, konečně jim to začne přibývat před očima 🙂

tercie
28. dub 2009

Jé na to když si vzpomenu jak jsme dělali hrubou, tak je mi špatně 😀 Ale ono to fakt docela rychle utíká, pokud máš štěstí na řemeslníky a máš peníze po kupě.
Ještě musíme venku vykopat svody z okapů a k čističce, tu zabudovat a zapojit a můžem žádat o kolaudaci. Už aby to bylo...

puckalucka
28. dub 2009

Když oni na stavební povolení čekali rok a to si ho ještě ségra musela na úřadu slovně vymlátit, tak jsou rádi, že konečně můžou začít něco dělat, víš 🙂 . To už je za chvilku a budete se stěhovat, hned budeš mít lepší náladičku, co? Konečně ve svém 😉 .

jitie
28. dub 2009

ahoj holky, děkuju, že na mě myslíte, dneska KO dopadla výborně, konečně jsem viděla jak vypadá srdíčko 😵

terci, jsem ráda, že chodiš mezi nás 😉 koukala sem na fotky na střeše, kuchyń je krásná, zachvíli už budete bydlet..

puckalucka
28. dub 2009

Jitii, gratuluju k srdíčku a držím palečky ať to takhle krásně pokračuje i dál 😉 .

luckamb
autor
28. dub 2009

zpráva od misi.ottovky:
Ahoj. Uz to mmame za sebou, mala je zdrava, krasna, ma 48cma a 2650g, narod. se v 10.50. Sly jsme cisarem pod epi, strasne to ted boli jsem ko

luckamb
autor
28. dub 2009

Jíťo: gratuluju

luckamb
autor
28. dub 2009

TAk už jsem to napsala i do alba a koukám, že na řadě je amelka 😀

puckalucka
28. dub 2009

Míšo moc moc moc gratuluju 😵 a Vám i princezně přeju do života jen to nejlepší 😉 .

puckalucka
28. dub 2009

A Luci díky za echo 🙂 .
Jak Ti je, už je to lepší?

jitie
28. dub 2009

jéé Míšo, taky moc gratuluju 🙂

kaca007
28. dub 2009

ahoj holky
terci..krásnej domeček
jitie...moc gratuluju k srdíčku
a míše ottovce ke kočičce 🙂 koukám do tabulky a už nejsme nejmenší 😵 , simonka ella nás trumfla

petis
29. dub 2009

Moc a moc gratuluji Míši k dcerušce !!! Ať dělá taťkovi a mamince samou radost a roste do krásy a je zdravoučká a má se jen a jen dobře 🙂 🙂

Jituš,
krása, že už má miminko srdíčko, moc gratuluju !!!

Terci,
domeček je super, hodně jste s tím pohli, je za váma kupa práce a určitě se vám tam bude krásně bydlet, už aby to bylo, co 😉 ?

petis
29. dub 2009

Jak se tak koukám do tabulky, tak je Kája největší miminko a to tam máš, Luci, chybičku o 2 gramíky 😀 , malá měla po narození 3,82 kg 🙂

luckamb
autor
29. dub 2009

petis, opraveno 😀

martek
29. dub 2009

zdar zeny!
dva gramy 😀

misulko, gratuluju!!!!!

jitulko, psssssssssssssssssssssssst 😉