Byt či dům? Město nebo vesnice?

hanulka91
22. dub 2017

Zdravím maminky,
možná trochu hloupé téma, ale já se potřebuji svěřit.
Máme dvě malé děti (3 roku a půl roku) a bydlíme v Praze v bytě. Ale teď jsme se rozhodli, že byt prodáme a půjdeme bydlet do domečku někam dál za Prahu, aby to bylo levnější. Ale ve mě se teďka hrozně perou pocity. Normálně pocházím z vesnice, ale na Prahu jsem si zvykla a nějak se mi nechce zpět na vesnici. Zas si říkám, že zahrada bude pro děti to nejlepší, oproti bytu. Také jsem si zvykla na veškeré pohodlí co Praha nabízí, prostě dojde mi doma nějaká surovina tak vyběhnu ven a za 10 minut jsem zpátky a mám co potřbuji. To samé se školkou, doktory ... atd.
Jak to máte vy rodiny s malýma dětma co bydlíte na vesnicích nedaleko většího města? Jste spokojené?

blahova_andrea
25. dub 2017

@normalnimatka a kde teda teď žijete?

magdalenax
25. dub 2017

@marketa11112 No, hluk vadí určitě, ale tihle naši známí měli zahradu posečenou, vyhřívala se téměř na "anglickém koberci". Průšvih byla neznalost rodičů. Kdyby ta malá na ni šlápla, tak se vyhřívat nebude... a byl by malér na světě a s jejich vědomím by nejspíš k doktoru nejeli

marketa11112
26. dub 2017

@magdalenax jojo, to chapu....ja bych tu nenechala ani slepyse .....

malarenatka34
26. dub 2017

Věřím že si na bydlení na vesnici zase rychle zvykneš... a pro děti to bude určitě lepší 🙂 my bydlíme v malém městě v baráčku a vyhovuje mi na tom právě ta kombinace, že je to skoro jak vesnice, ale zároveň tam máme obchody atd...snad tam budete mít aspoň nějakou takovou vybavenost, pak to bude v pohodě 🙂 👍