Čekání na // 🙂

loveme
9. led 2016

Pojďme si spolu příjemně zkrátit čekání na vytoužené // 🙂

liliana89
9. led 2016

a jak dlouho se snažíte o miminko ??

loveme
autor
9. led 2016

Máme už doma skoro 4 letou cácorku a teď se snažíme nějak od konce léta 🙂 A vy?

cl8ireh
9. led 2016

@liliana89 Od srpna 🙂 Včera jsem si vymyslela, že si mezitím budu šetřit na porodní asistentku, takže mě ty další měsíce, kdy to nevyjde nebudou tak štvát, protože aspoň našetřím více 🙂

popelucha
9. led 2016

u nás to je od června...

luca16
9. led 2016

My začali na začátku léta. Ráda se k vám připojím. Mám doma 11 měsíční dceru a ráda bych pro ni sourozence.

loveme
autor
9. led 2016

...já měla jen v listopadu "výpadek" skrz léky při kterých by se nemělo otěhotnět,teď v prosinci jsme to ale brali už zase poctivě a nic....🙂

luca16
9. led 2016

@loveme a užíváš něco? já zkoušela x měsíců gynex a nic...teď užívám pár dní nosifol, tak jsem zvědavá...

loveme
autor
9. led 2016

@luca16 ne ne zatím ne,nechávám to zatím tak....s malou jsem také otěhotněla po 7 měsících.

loveme
autor
9. led 2016

@luca16 jinak jsi dobrá,když malá měla 11 měsíů tak mě druhé ani nenapadlo :D

liliana89
9. led 2016

LOVEME:No my se snažíme teprve 3 měsíce a hledám inspiraci a rady do života co delam blbe ze se nám furt nedari...neví nekdo kdyz jsem mela MS 22.12.2015 a po 14 dnech spinim 2 dny?? zacala jsem od 1.1.2016 pít inofolic a kyselinu listoovu plus sem tam kontryhel caj...nechci panikařit že jsem hned těhotná proto píšu zda nekdo nemá s tím zkusenost víc než já...

kasparka1
9. led 2016

my se snazime od srpna. Stale nic ☹

luca16
9. led 2016

@loveme No my se začli snažit, když jí bylo 6 měsíců, pač jsem měla tušení, že to jen tak nepůjde. A měla jsem pravdu...🙂

g_m
9. led 2016

Přidám se taky, my se teda snažíme od září 2014, v červnu 2015 jsem byla na revizi kvůli zamklému těhu a od té doby pořád nic :(

loveme
autor
9. led 2016

Holky, pořád tomu ničím nepomáhám,na malou jsme nespěchali,přišlo to samo po 7 měsících tak doufám že stejně tak to přijde i s druhým.Jen mám pocit že tím jak se na to více soustředím než poprvé tak to tím spíš oddaluju....ale poručte tomu 🙂)

sedmikraska000
9. led 2016

@g_m My se taky snažíme od září 2014 a pořád nic :(

martinkamoj
9. led 2016

Ahojky holky, mohla bych se k vám přidat?? Já už jednou // měla ale bohužel to nedopadlo dobře, byl to nepopsatelný pocit radosti a štěstí, který pak vystřídal pláč a smutek... ☹ Teď jdeme do dalšího pokusu a doufám,že až dokonce ;)

loveme
autor
9. led 2016

@martinkamoj Ahoj,jasně...čím víc spřízněných duší...tím líp 🙂

beruska1889
9. led 2016

my od prosince 2014 ☹

martinkamoj
9. led 2016

@loveme Děkujii 🙂 snad se tady nebudu ohřívat dlouho a brzy najdu // a taky doufám, že až dokonce 🙂

loveme
autor
9. led 2016

Je pravda že mě napadlo i to že jsem první těhotenství i porod měla tak bezproblémové a hezké že snad podruhé to nebude pravý opak....ale nesmím si to připouštět 🙂

loveme
autor
9. led 2016

@martinkamoj Ráda bych tady vytvořila nějakou skupinku nás...ketré čekáme //,najdeme // a budeme se třeba i nadále dělit o tyhle radosti....takže naopak doufám že se tady všechny ohřejeme delší dobu ale už s // 🙂 😉

martinkamoj
9. led 2016

@loveme Jojo myslela jsem to tak jako všeobecně, raději bych se dělila o radostné zprávičky, ultrazvuky atd.. 🙂

loveme
autor
9. led 2016

Mám kolem sebe několik případů kdy se to zdálo už beznadějné například i po 10 letech a nakonec to dopadlo dobře...tak věřím že si to najde každou z nás 🙂

g_m
9. led 2016

@loveme Ježiš, po deseti letech nééé 😀 Do dvou let si pořídím psa! ;)

loveme
autor
9. led 2016

@g_m :D já si ho pořídila raděj už na jaro....

martinkamoj
9. led 2016

@g_m
@loveme já si už loni pořídila kočku 😀 A mám ho jako to dítě.. 🙂 dokonce i se mnou spinká a jezdí s náma na dovolenou 🙂

loveme
autor
9. led 2016

@martinkamoj já jsem řekla že pes do postele nikdy...už ji tam mám :D

kolmenka
9. led 2016

Ahojky můžu se přidat? Jsem krátce ,po ,ovulaci.Snažíme se 2 roky a brala jsem Clostik a teď mám ,utrogestan.

martulka6188
9. led 2016

Ahoj holky, taky se přidám. My se začali snažit hned po svatbě, což bylo v srpnu 2015. Já ale patřím k snažilkám XXL, takže jsem se teď začla soustředit na to, abych shodila pár kil a snažím se jíst tak nějak lépe. Doufám, že tím tomu trochu pomůžu 🙂

martinkamoj
9. led 2016

@loveme noo taky jsem kocourovi opatřila krásný pelíšek ale ani jednou v něm nebyl.. Nejdříve sedačka a pak s paničkou a páníčkem v posteli ale spíše spává na mojí půlce se mnou takže věčně uhýbám 😀 a po srovnání dítě vs. kočka je to hodně podobné, kočka tě vzbudí ve 2 ráno aby sis šel hrát když si myslí, že spí dlouho, dítě ve 2 ráno na kojení a je vyspané... Pořád uklízíš hračky co roztahá jako u dítka no a mohla bych pokračovat 🙂 Ale je to už zlatíčko naší domácnosti ;)