Chlapi a jejich chování

krista
7. říj 2007

Ahojky,
protože jsme se malinko rozkecaly v tématu Štítná žláza a otěhotnění o chlapech (zajímavé že 😝) tak jsme se rozhodly založit nové téma a tady se můžeme společně ujistit, zda je to jejich chování normální nebo až exponátní 😀

kajule
12. říj 2007

Petulko, to víš, že to nevadí, proč by to mělo. 😉
Jináč holky, už jsem to vzdala, on se asi nikdy nenaučí ty věci když přijde po sobě složit. 🙄 🙄 🙄 Já to vážně nechápu, co je na tom tak těžkýho? 😠 Jestliže se na to ale nechci dívat, tak to prostě budu muset dělat já. 😒

krista
autor
13. říj 2007

Peťul to jsem ráda, že už se nemusíš strachovat 😉 🙂 Ufff 🙂
Jinak manža včera dorazil, tak jsem si ho hezky vykoupala 😀 a šli jsm do hajan, dneska mi zase odjel a přijede někdy večer, ale převlíct se, protože pak jde oslavovat narozky ... tak na mě zkoušel něco v tom stylu: "Můžu? Ale kdybych nemohl, tak bych vypadal jako podpantoflák a to nejde ..." Tak jsem mu řekla, že to ať na mě nezkouší, že podpantoflák vypadá úplně jinak a že jsem mu nikdy nic takovýho nezakázala, ale že nevim kde na to vezme, když jsme před výplatou 😀 😝 No ale ještě máme nějaký fondy, který prý po výplatě okamžitě doplní!! 😉

Kajule včera to u nás vypadalo stejně - přišel a obě křesla (máme sedačku - trojsed, dvě křesla a bobíka) mi objesil jako věšáky jeho svlečenýma věcma, tak jsem mu vynadala ať už si to konečně odvykne, že hlavně až tu bude mimčo tak tohle dělat nebude a on prý, že až bude mimčo tak se změní - to chci vidět 😝

No je to s nima kříž - s chlapama! V neděli snad bude doma aspoň dopoledne, to chceme jít na procházku (podívat se, kde bude celý příští rok stavět to zděný jádro ...) a odpoledne asi pláchne do posilovny a pak znova pracovní týden ... pak by měl mít týden dovču, ale už na mě zkoušel něco jako, že chce dovolenou ještě někdo jinej (ale my máme jít spolu poprvé na velký UTZ) a že možná půjde do práce, ale na to ať zapomene, protože na ně firma tlačí ať si vyberou dovolenou a pak jim jí nechcou dát?? Tak jak si to představujou!!! Fakt by mě naštval, kdyby se mnou na ten UTZ nešel ☹

petulka77
13. říj 2007

No to Ti věřím, já bych taky chtěla, ať jde se mnou, ale příští pátek nastupuje na to nové místo , tak ještě nevíme, jak mu vyjdou šichty☹(
A na ty narozky Tě nemůže vzít ssebou???
Jinak dnes mi ten můj volal, jak dopadli včera, tak fakt síla, musel lézt do 1. patra oknem, protože jinak by neměl kde spát.Ten jeho kolega odešel z akce s klíčema od bytu, mobil si nechal u přítelkyně, kterou nechal na té dikotéce, naštěstí ta se tam s Markem našla, byli ve FACE TO FACE, možná to znáš, má to prý několik pater, tak se tam všichni poztráceli a do toho všeho utratil úplně všechny peníze, tak neví, za co si koupí lístek na pendolíno, ale to už je jeho problém, jinak jsem se válela smíchy, jak mi to všechno vyprávěla a přeju mu to, protože to je zaposlední rok teprve potřetí, co někam vyrazil beze mě.Většinou se mnou sedí doma, jsme už jak důchodci 🙂)
Ale s tím oblečením, to je holky úplně to samý, neustále po něm sbírám oblečení po celém bytě, ale to neřeším, každý má něco a to mě nerozhází,už jsem si zvykla, tak to po něm prostě uklízím, protože nic jinýho mi nezbyde 😠 😠 😠
Tak, musím pustit synátora si zahrát hru, už je nepříčetný, přes týden ho tady nepouštím, tak dneska prostě musím...

krista
autor
13. říj 2007

Peťul ty narozky - to bývá většinou jízda jen jejich podniku - bez partnerů, na jedny jsem od jeho kolegyně byla pozvaná a přesto, že jsem se tam těšila, tak jsem se v ten den radši omluvila, řekla jsem si, že práce a soukromí by se radši míchat nemělo 😉

Teda tvůj manžel si to asi "užil" chuděrka 😀 Mě se dneska zdál podobně akční sen 😀 Naštěstí to byl jen ten sen!! 🙂 My jsme taky dřív bývali hodně spolu, každou chvilku jsme si věnovali, ale teď je to naopak, každou chvílku - věnuje někomu jinýmu, já to neustále přisuzuju tomu že ty jeho kamarádi jsou tak free - nemaji závazky ... dneska jsem mu to říkala, že by se měli usadit nebo nás to zničí, ale to u toho kluka co mu bude dělat to jádro nehrozí, je ode mě asi o 10 let, ale řekla bych že dospělejší z nás dvou jsem rozhodně já 😝 No snad se mi poštěstí 🙂

A když jsem nakousla toho Silvestra, tak mi odceknul, že neví jak mi bude a že uvidíme v prosinci a prý beze mně nikam nepůjde, že bych mohla jít s nima někam do hospody třeba do půlnoci ... a já říkám: "A pak po tý půlnoci?" (bylo mi jasný že on by po půlnoci spát nešel) tak mi odpověděl: "No to by se nějak zařídilo" ... netuším jak si to představuje, ale nepůjde někam do zakouřený hospody narvaný opilýma lidma, to radši budu sedět sama doma na tom zadku nebo se domluvím s nějakou kamarádkou, který nebudu na obtíž 🙂

A už se těšíte na Vánoce, nakupujete dárečky? 🙂 Věří Vojtíšek ještě na Ježíška? Mě by docela zajímalo jak to dneska chodí ... kdy dětem říct, že Ježíšek neni 🙂

krista
autor
13. říj 2007

Mimochodem jsem mu taky řekla, že nechci abychom si začli zařizovat každej vlastní život, že to spolu rovnou nemusíme být 😉 To mi ale vyvrátil, že nikdo žít vlastní život nebude - že budeme spolu, ale mě to tak nepřipadá, pořád tráví volný chvíle beze mně a já jsem tu tak sama, snad se to zlepší (nebo zhorší?) až bude mimčo, budu mít nějakou společnost, ale zase nevim aby mi z toho nehráblo že budu pořád s dítětem sama a nikdo mi nepomůže (nebo mi pomůže?) to se všechno uvidí 🙂 😉 Vždycky sliboval že jo, tak mu budu věřit 🙂

zd57
13. říj 2007

Ahoj holky, tak zase mne ten chlap vytočil. Po dohadování nakonec konstatoval, že se diví, že Svěrák nepřišel k nám natáčet vratné láhve, že je to samé. Aspoň by jsme na tom ještě vydělali. No nezabili by jste ho?

krista
autor
13. říj 2007

Ahojky Zd57 já jsem neviděla Vratné láhve 😅

melory
13. říj 2007

...co by sme bez nich robili....

zd57
13. říj 2007

Kristo, možná by se vám mladým to nelíbilo, ale my starší jsme se v těch hláškách kolikrát viděli. My sice důchodci ještě nejsme /já říkám, že se důchodu ani nedožiju/, ale strašně jsme se u vratných lahví nasmáli.
Melory máš pravdu, s chlapama je kolikrát zle, ale bez nich ještě hůř. Ale aspoň se tady odreaguji a za to vám všem děkuji.

krista
autor
13. říj 2007

Zd57 ne já myslím, že se to líbí i mladým, mnohokrát jsem o tom slyšela od kolegyní v práci a i moje kamarádky na tom byli, jen my dva s manželem nemáme čas na kino a ani na to pustit si to v TV 😖 My jsme rádi že se vidíme fakt dvě hoďky denně a je to 😝

Co se týče chlapů, to už tu bylo samozřejmě několikrát zmíněno, že je milujeme 😉

petulka77
13. říj 2007

Mám dovoleno odepsat...Kristo :A jak tak čtu o TM, připomíná mi to mého bývalého M, ze začátku beze mě nedal ani ránu, ale pak jak už bylo mimi a já nemohla všude jako dřív, tak začal chodit všude sám, našel si tady plno mladších free kamarádů (původně jsme bydleli v Praze a pak jsme se nasáčkovali k mým rodičům na barák tady do Ostravy), kteří neměli o rodině ani páru, začal s nima být čím dál tím víc a s námi čím dál tím víc, až už byl jen jako mé druhé dítě, měl mě jako služku, nepomohl mi absolutně s ničím a navíc mi začal být často nevěrný s "kamarádkama".Moc Ti přeju, ať to u vás takhle nedopadne. To bylo taky: posilovna, pivo a věčně u někoho pracoval a ještě k tomu diskotéky, no je fakt, že byl ode mně mladší o 3 roky. Když jsme se brali v červnu 99, jemu bylo 19 a 3 měsíce a mně 22 a měsíc a v prosinci se malý narodil.Ze začátku super, myl nádobí, okna, luxoval, žehlil plíny a byl furt se mnou, ale pak se nechtěl nechat dítětem omezovat, takže to zbylo na mně samotné.Zatím mu věř a doufej, že své sliby splní, ale nepovoluj ty otěže moc, ab se Ti nevysmeknul úplně. Držím ti palce, ať máte šťastnou rodinu!!!Tolerance musí být, bez ní to nejde, ale odsaď potaď.(Snad jsem to nenapsala blbě🙂)
Jinak na ježíška ještě nemáme ani pomyšlení, teď děláme tu půdní vestavbu, takže veškeré finance jdou tam a k Ježíšku malej dostane nový pokoj a my ložnici a vůbec celej byteček, to budou naše Vánoce. Zatím ještě jakž takž věří, ale už to nemá pevné základy, zviklaly ho nějaké dobré duše ve školní družině, ale snažím se ho furt přesvědčit, že k někomu možná nechodí Ježíšek, ale k nám teda rozhodně ano, protože kde by jsme přece na ty dárečky všechny vzali!

zd57
13. říj 2007

Víš pře 30 lety jsem taky chtěla aby byl stále se mnou, ale teď zase pořád čučí doma a vymýšlí ptákoviny, že říkám, aby chvíli zmizel. V současné době marodí a o to je to horší. Ze začátku, když mu bylo opravdu zle, tak to nesl statečně, ale teď mu otrnulo a tím pádem začal fňukat. To je pro mne signál, že by mohl jít zase do práce. Já aspoň vždy týden oddychnu, když má odpolední. Ale jak říkám, dříve tomu bylo právě naopak.

petulka77
13. říj 2007

Zd: Moc se mi líbí tvůj smysl pro humor, doufám že já ho po letech manželství neztratím 🙂

zd57
13. říj 2007

Já to musím brát všechno s humorem a Tobě přeji, abys měla humor aspoň do zlaté svatby. Potom už si to nebudeš uvědomovat.

zd57
13. říj 2007

Holky, já se na Ježíška taky těším. Vždy na 1. svátek vánoční přijedou vnoučata a to potom je nejkrásnější, když Radimek začne rozdávat dárky. Letos už budou i ti malí tak jsem zvědavá, jak budou reagovat. Vždy tam musí být hračka. Mám poučení od syna, když byl malý a my jeli k babičce tak /babička je taková praktická/ prohlásil, že pod stromečkem budou samé hadry. Z toho jsem si vzala příklad a kdyby na chleba nebylo tak aspoň malá hračka tam bude vždy. Ježíška prostě ukecám.

krista
autor
13. říj 2007

Peťul: naštěstí manžel není úplně takový jako tvůj bývalý a doufám, že to tak ani nezkončí - věřím mu, ale nikdy neříkej nikdy, že 😉 Něco v něm poznávám, to pivko je jen jednou za čas a doma pomáhá dost - když teda doma je 😝 je to taky o tom že loni se tu nadřel - předělávali jsme kompletně byt, od podlah přes nábytek, zděné jádro, nová kuchyň ... dalo nám to hodně zabrat, takže teď rád vypadne a dneska maká na našem autím - co jsem já nabourala a to že jde večer zase slavit ty narozky, no nevim ... tu jeho toho po tom pořád někam chodit si vysvětluju tak, že jeho otec ho držel hodně zkrátka - co měli ostatní on neměl, od malička tvrdě pracoval na baráku a to opravdu tvrdě - když vidím ty jeho ruce zjizvený, byl hodně bitej a ani když mu bylo 18 tak nesměl na diskotéku - takže tak ... ale pevně věřím a doufám, že se fakt po mimču změní, moc se na něj těší - hladí mi často bříško a tak věřím, že s ním bude i chtít trávit čas 🙂

Toho Ježíška máte hezky 🙂 Mě to taky řekl jako malý někdo ve škole, že Ježíšek neni a prý (z vyprávění od rodičů) jsem se naštvala a přišla domu: "Tak je Ježíšek nebo neni a nelžete mi" no a bylo to venku 🙂 Mohlo mi být asi jako Vojtíškovi, no co naděláš 🙂 a pak mi taky došlo, že většinou když zvoní Ježíšek na zvonek tak je se mnou jen jeden rodič 😅 Ale je to krásný, někdy bych se ráda do tý dětský naivity vrátila 🙂

Zd57 to jsi napsala moc hezky 🙂 Je vidět, že svýho manžela znáš 🙂 Já chci se svým manželem vydržet taky minimálně 30 let 😀 I když to tady možná tak nezní, tak ho vážně MOC MILUJU možná i víc než na začátku a skvěle si v mnoha zásadních věcech rozumíme, je to určitě tím, že jsem na PN a nikam se nedostanu, tak jsem prostě odsouzená k tomu sedět tady, čekat na něj a věčně si na něco stěžovat 😒

zd57
13. říj 2007

Kristo to není stěžování to je jenom, že si ulevíš. Počkej, až bude miminko a on vezme kočárek a vyjede ven. Bude se nadnášet jako páv a bude určitě více doma.

krista
autor
13. říj 2007

Zd57 děkuji za podporu, snad jo 😅 Jen aby mi neutekl až bude prcek řvát 😀 No o to se snad nebojim, když ho tak pozoruju třeba s naší neteří, tak on to umí s dětmi líp než já 😀

krista
autor
13. říj 2007

Zd57 co vůbec tvůj manžel, pomáhal ti s dětmi? 🙂

zd57
13. říj 2007

Neboj neuteče, taky moje příhoda: dcera když se narodila tak večer co večer strašný pláč. Opravdu jsme nevěděli co máme dělat /tehdy modrý koník nebyl/.
Já se jdu na dceru podívat a vidím manžela na kolenou u postýlky jak chystá magnetofon na natáčení a do to říká vydrž, vydrž. Nahrávka je dodnes použitelná a pouštíme ji vnukovi jak maminka plakala. Pláč u dcery vydržel do 10 týdnů a pak jak kouzelným proutkem zmizel.

zd57
13. říj 2007

Kristo pomáhal to nemůžu říct, že ne. Chodil vozit kočárek dokázal přebalit. Když jsem nachystala láhev se sunarem tak ji dokázal ohřát a dítěti dát. Taky si hodně s dětmi hrál. S učením to bylo už horší na to neměl trpělivost, raději se synem pohádal a tak jsem nastoupila já. Ale celkově se dětem věnoval. Myslím, že byl a je dobrý táta. Ještě lepší je dědeček. Když vidím jak Radimek na něm visí tak je to pěkné. Nedávno se Radimek u nás koupal a když měl jít z vany tak řekl, že děda. Postavil ho na zem a Ráďa říká, dědo já už půjdu sám, ať Ti neloupne v zádech.

krista
autor
13. říj 2007

Zd57 tak to je hezký, já mám taky pár takových nahrávek, nejlepší a moje nejmilejší je tahle (nevím už kolik mi bylo): Táta mě koupal a pak mě chvíli nechal ve vaně a šel si hrát s naší andulkou, které jsem já s mamkou říkala klasicky Andulko a táta Pepíčku 😀 No za chvíli já kříčim: "Tatí už jsem umytá" a pozadí je jen slyšet můj táta: "Pepíčku, Pepíčku, tak co" a takhle pořád dokola já tam řvala jako tur a táta si hrál s Pepíčkem 😝 ale byla to sranda 🙂

Nejhorší to bude asi jak říkáš, že mimčo bude plakat a já nebudu vědět jak mu pomoct, to je nejhorší, že ten malej tvoreček ti ani nemůže říct co ho trápí ☹ 😉

No koukám, že vnoučata jsou taky pozorná 😀 Aby se dědečkovi něco nestalo 🙂 To je moc fajn, určitě byl dobrý táta a výborný je dědeček, přesně jak popisuješ 🙂

zd57
13. říj 2007

No víš, babička je aby něco dobrého uvařila třeba buchtičky se šodo nebo palačinky a postavila se k dřezu. Mne vezme na milost jen když děda jde na jedno do hospody. Tak s ním nechce. To už hrajeme pexeso nebo závodíme s autama.

krista
autor
13. říj 2007

Já jsem jako malá byla tisíce kilometrů od mojí babičky a dědečka jsem viděla jen jednou a to bylo zároveň naposledky, takže pořádně nevim co to je mít prarodiče, ale jezdila jsem vždycky na prázdniny, tak vím že mě bavilo chodit s babičkou na procházky a ještě víc mě bavilo, že mi babička udělala tu samou hůlku (akorát zmenšenou) co měla ona - to bylo fakt perfektní 🙂 😀

Prarodiče jsou určitě fajn jak pro děti, tak pro samotný rodiče je to přínos 🙂

zd57
13. říj 2007

Já jsem jezdila taky na prázdniny k babičce. Až po létech jsem si uvědomila co jsme tam se sestrou vyváděli. Ale na příhody dodnes vzpomínám a proto chci aby i naše vnoučata k nám jezdili rádi. Bydlíme na vesnici oni ve městě. Tady poznají přírodu, les, chodí se dívat do kravína na kravičky. Myslím, že jim to něco dá.
Radimkova druhá babička bydlí ve městě tak ta zase chodí s Radimkem do cukrárny jezdí s ním vlakem, tak to má pestré.

krista
autor
13. říj 2007

Zd57 no to je právě to, já jezdila taky z města k babičce na vesnici 🙂 a na kravičky (hlavně telátka) si taky pamatuju, i když už to neni co to bejvalo 😀

Docela tě obdivuju, že jako moderní babčka umíš zacházet s internetem 🙂 U nás s tím neumí ani naše maminky 🙂 😀

zd57
13. říj 2007

Víš mne počítač strašně baví, i když jsem neměla žádný kurz, tak mám strašně hodnou snachu, která má se mnou trpělivost a co potřebuji tak mi ukáže. Taky si dokáži už vytvořit různé přáníčka nebo jsem si dělala i pozvánku na padesátku. Přiznám se co jsem nevěděla tak snacha pomohla. V práci ho musím taky používat tak v dnešní době to asi jinak nejde. Ale na vás mladé nemám. /Já vím, samochvála smrdí/ Ale pochvala potěšila.

krista
autor
13. říj 2007

Jo to jo, pokud děláš třeba nějakou kancelářskou práci, tak tam si to opravdu bez toho PC představit nedokážu a je fajn, že máš hodnou snachu 🙂 To je dobré vědět, že tvůj syn si dobře vybral 🙂

zd57
13. říj 2007

Samozřejmě mám ráda snachu i zeťáka.

krista
autor
13. říj 2007

To chápu, takže máš syna a dceru? No to je fajn, takhle bych to chtěla taky 🙂 😵