Chlapi a jejich chování

krista
7. říj 2007

Ahojky,
protože jsme se malinko rozkecaly v tématu Štítná žláza a otěhotnění o chlapech (zajímavé že 😝) tak jsme se rozhodly založit nové téma a tady se můžeme společně ujistit, zda je to jejich chování normální nebo až exponátní 😀

krista
autor
13. říj 2007

Můžeš prosím zkusit tyhle tabulky, jestli ti tam vyjde pohlaví dětí tak jak to bylo? 🙂
V té první si najdeš svůj věk a měsíc početí a v té druhé zadáváš taky svůj věk do levého sloupce a v pravém měsíc početí 😉
http://www.emimino.cz/pages/story/887 (úplně dole)
http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm

zd57
13. říj 2007

Tak tabulky jsem zkusila podle čínské tabulky mi to vyšlo, že první děvče druhý chlapec a přesně tak to bylo, ale u dcery i snachy to bylo přesně naopak.
U druhé tabulky mi v obou případech vyšlo Iˇtd s girl. /tady vidíš, že zase vůbec nemám buňky na cizí jazyky a opravdu je neumím/ Já bych tomu moc nevěřila. Někomu to vyjde a někomu ne.

krista
autor
13. říj 2007

Já na to taky úplně nesázím, ale vždycky mě to zajímá jestli to někomu vyjde nebo ne a dokud nebudu vědět co čekáte tak do toho budu pořád šťourat 😀 😀

krista
autor
13. říj 2007

Teda oprava co čekáme!!! Hloupý překlepy 😅
A děkuju za pomoc 🙂

zd57
13. říj 2007

Kdy už budeš vědět co to bude? Víš za nás to vůbec nebylo a tak jsme spoléhali na pověry. Holka je starší a tak když jsem čekala druhé mimi které se mělo narodit po vánocích tak se říká, že kdo první přijde do baráku na štědrý den tak to se narodí a k nám došla sousedka. Tak říkám budeme mít holku. No a přece se narodil kluk. Vidím, že jsi v 19 týdnu tak to už budeš vědět brzy že?

krista
autor
13. říj 2007

Jé tak to je dobrá pověra 🙂 To schválně zkusím, ale zavřu všechny chlapy 😅 No já už to vlastně budu vědět, tak nevím co šaškuju 😀
Dozvíme se to 23.10. na velkém ultrazvuku, jsem na to zvědavá, doktor sliboval, že nám to řekne bez ohledu na to, jak je mimčo natočené, sama jsem se ho na to ještě ptala, tak doufám, že mě nezklame a taky je to poprvé co tam půjdu s manželem, těším se co na to naše stvoření řekne 🙂 😵

A kdy maji vlastně děti a vnoučátka narozeniny? Máte to tak nějak po celý rok nebo rozházené všude možně? 😀

krista
autor
13. říj 2007

Jé já jsem lempl, no samozřejmě, že jsem chtěla napsat jestli to máte rozházené všude možně nebo třeba v určitých měsících velké návaly na narozky 🙂

zd57
13. říj 2007

Tak u nás je to pohroma. Leden - syn, snacha, oba vnuci. Únor - tchýně, březen - vnučka, duben - zeť, červen - já svátek, červenec - manžel, srpen - zeť a vnuk svátek, září - snacha, dcera, syn - svátek, říjen - manžel svátek, listopad maminka svátek, a prosinec - maminka narozeniny, vánoce a vnučka svátek. Takže je to po celý rok.

zd57
13. říj 2007

Jsem hrozná matka dcera narozeniny v říjnu. Úplně se stydím.

krista
autor
13. říj 2007

Teda, ale máte toho fakt hodně 😀
Ani se ti nedivím, že ti někdo vypadl 🙂

zd57
13. říj 2007

Musím se rozloučit, večer přijde návštěva a já mám ještě žehlit vůbec se mi nechce, ale co se dá dělat. Měj se moc hezky a zase někdy ahoj. Dobře se mi s Tebou povídalo.

krista
autor
13. říj 2007

Taky se měj hezky, užij si návštěvu 🙂
A díky za pokec 😵

kajule
13. říj 2007

Ahoj, tak co Kris TM seká dobrotu? 😉

krista
autor
13. říj 2007

Ahój Kajule - jo tůůůůdle dobrotu, dneska šel zase oslavovat narozky, jedinej den se mnou nevydrží 😝 Ale snad to příští týden bude lepší, protože by na mě měly mít čas už kamarádky, budu běhat i po doktorech a do práce musim ... takže se zabavim a snad to nebude tak hrozný 😀

A co ty jak se máš? Máš na gauči poházený TM oblečení? 😝

krista
autor
13. říj 2007

Jo holky už jsem to nadhodila i v jiným tématu, ale řeknu to i tady:

Potřebuju akutně radu, jak to udělat aby se ten můj usadil, dřív (tak 4 roky zpátky) jsme dřepěli pořád doma 😝 a teď neni doma vůbec ... takže nějakej průměr by byl ideální 🙂 Ale obávám se, že řešení neni 😲

kajule
13. říj 2007

Nene, dneska jsem udělala velkej úklid, kže jsem složila i jeho věci.
Já neříkám, že musí být pořád doma, ale pořád být někde v tahu, to taky není nutný. Každopádně až přijdeš jak na to, dej vědět. 😉

krista
autor
13. říj 2007

No tak to mi říká každej a já bych spíš potřebovala tu radu sakriš 😀
Já se vsadím že zítra vstanu a na křeslech budou džíny a všechny ostatní svršky - krom slipů a ponožek 🙄 Protože když se bude vracet ráno tak to určitě skládat nebude, navíc bude určitě načáchlej kouřem, což mě těší 🙄

kajule
13. říj 2007

Tak když Péťa přijde domů načichlej kouřem, tak ty věci musí okamžitě do pračky. Já nesnáším, když někdo kouří, jsem na to alergická a když už někdo kouří v mojí blízkosti, tak to prostě nesmí jít na mě.

krista
autor
13. říj 2007

Kajule no já jsem odnaučenej kuřák, nekouřím ani ne rok, takže proto mi to tak vadí, já to právě taky nesnesu, to bych si do skříně nedala a v restauracích chodim zaručeně do nekuřáckýho, protože jsme nedávno seděli v kuřáckým (v nekuřáckým nebylo místo) a tam seděla taková madam 100letá co nechtěla foukat kouř svým spolusedícím do kscihtů ... tak ho foukala do ksichtu mě, jenže jsem jí nemohla nic ... protože jsme tam byli s brantránkem kterej nevěděl že jsem těhotná a taky jsme byli v kuřáckým takže tak 😠

kajule
13. říj 2007

Tak já jsem kouřila, když mi bylo 17 asi týden a stačilo mi to. Učil mě to o pět let mladší brácha a už nikdy víc. 😝
No nic, už půjdu, je mi dneska nějak divně (poslední dobou pořád ☹ ) a navíc mě bolí břicho. Tak brou noc. 😉

krista
autor
13. říj 2007

Jééé tak to je dobrý, že tě to učil mladší brácha 😀 A jemu to zůstalo?

Tak to mě mrzí, že nejsi ve formě, čím to podle tebe je? Něco na tebe leze co? Tak dobrou a ať se zítra vzbudíš fit 🙂 😉

petulka77
13. říj 2007

Asi už spíš, Kris, já jsem tady před chvílí zas vlezla a napsala Ti do Moona, MM kouká na film, co já nemusím, předtím jsme koukali spolu na 1, na 10 důvodů, proč Tě nenávidím a to byla sranda.Teď už mě bere spaní, ale čekám, kdy se půjdem sprchovat.
V těch tabulkách mi vyšlo ve 22 letech kluk, což mám a teď mi vyšla holka, což tak doufám bude. Ale jak tam byly ty grafy, kde se dávaly přesné data narození obou rodičů, tak to mi to jednou vyšlo a jednou ne.
Dnes jsem pro MM jela na nádraží a pak chtěl jet ke tchýni, tak jsem to musela přetrpět, fakt přetrpět, vzala jsem naše svatební dvd, jenže oni všichni kuřáci a venku kosa, takže jsme seděli v obýváku se zavřenýma oknama hulili a hulili a nejvíc mě naštvalo, že MM ani nenapadlo, jít třeba do kuchyně a říct to i tchýni a jejímu příteli. Rezolutně mě hlídá, ať nekouřím, přestala jsem sice dobrovolně, ale občas mám chuť si potáhnout a on mi nedá a tam mě posadí mezi 3 kuřáky a do toho všeho po mně furt skákal jajich bígl, protože cítil naši háravou fenku. To byla teda úžasná návštěva. A v zívěru, když MM poprosil svoji matinku o trošku bramborového salátu, protože celý den nejedl a miluje ho, tak mu řekla, že ho má málo!!!A pak ať se mi někdo diví, že ji fakt nemusím. Lakotnější osobu jsem nezažila!!!Pak při loučení jsem se musela hodně přetvařovat dát jí pusu a říct ahoj, navíc mi říkala, ať se šetřím!!! HAHA, ona si stěžuje že se doma nudí, ale ani ji nenapadne nám přijet s něčím pomoct, když makáme na tom bydlení, takové lidi fakt miluju!!!
Celou cestu byl pak MM jako zařezaný, byli jsme tak mimo, že jsme zapomněli zajet na benzín a už je na dně, tak snad v pondělí dojedem do civilizace.
A na zakouřené věci mám recept, pokud nejsou jinak špinavé nebo propocené, stačí je dát na horký radiátor(nejlíp někam na chodbu, nebo jinde, kde se hodně větrá), ale každou extra, nepřekrývat a tím horkem ten smrad z toho vyleze, zůstane jen aviváž nebo parfém.To máme se ségrou vyzkoušené z dob diskoték, protože naši jsou nekuřáci,a máti by nás zabila, ucítit to.

krista
autor
13. říj 2007

Já nespíííím 😀

Hned odepíšu 😝

petulka77
13. říj 2007

Už jsem Ti zas napsala i do Moona, už se musím 😀 😀 😀

krista
autor
13. říj 2007

Peťul to je teda komedie 😀 😀 😀 ta návštěva!!! 😝

No teda koukám recept na ty zakouřený věci je úžasný, akorát my bydlíme v paneláku a na chodbě topení nemáme takže to asi budu muset dát do obýváku, ale je to takový bunda která by se mohla spálit, takže tam asi pod to budu muset dát nějakou utěrku nebo tak něco, ale je moc fajn - jak nejsou děcka vynalézavý že 😀 🙂

Já tu dneska ještě hniju a MM furt nikde 😝 Se vsadím že se někde náramně baví 🙂 a jsem zvědavá co si naplánuje na další víkend, aby náhodou nemusel být se mnou 😝 a recept na to jak učinit z chlapa průměr (ani moc doma ani furt pryč) asi nemáš co? 😅

petulka77
13. říj 2007

To jsem četla, ale fakt nevím, s prvním se mi to zkazilo rychle a tenhle se zatím drží, spíš mi to přijde čím dál tím lepší...Fakt nevím... Švagrová má stejný problém jako ty a mají 3 měsíčního chlapečka. Tak to po nocích řešíme, když jsme doma obě samy. Ptala jsem se MM na radu ohledně toho jeho nevl. bráchy, bude mu za měsíc 30, ale chová se furt free, jak ten tvůj - práce, práce, kamarádi, pivo a sex taky nic moc, ona se ho musí doprošovat a je už z toho úplně na nervy.Jo ale vlastně když jsem se MM ptala, co by švagrové poradil z chlapského hlediska, tak taky nevěděl. Že ať si sním promluví, ale jinak že neví, že ho nechápe, že je tak nezodpovědný, asi nevyzrálý, či co... ten můj je si fakt jinej- ASPOŇ TEDA ZATÍM. 😀

petula...
13. říj 2007

Ahoj holky, doufám, že nerušim a můžu se k vám přidat, vůbec nemůžu spát a můj chlapík už chrápe vedle v pokoji.... jo jo nemáme to jednoduchý. Mám pocit, že od té doby co jsem těhule tak jsem byla přesunuta na jinou kolej. ☹

krista
autor
13. říj 2007

Peťul MM byl na začátku taky takový - doma, hodně zodpovědný, žádný chlastačky, kamarádi, každá chvíle se mnou, jak říkám - podělal mu to otec, protože ho nikam nepouštěl - to si teda myslím já a taky ty kamarádi praštěný!!!

Když o tomhle nadhodim řeč, tak mi řekne že jak to má jako udělat, že nemá nejít na oslavu narozenin, že nemá jet někam na akci, že má někomu odmítnout pomoc? A nakonec z toho vyjdu jako ta špatná já, takže z toho asi nejde ven 😒 ☹

krista
autor
13. říj 2007

Ahojky Peťul 🙂
A jak to máš ty? Tráví s tebou dost času nebo je taky furt v trapu 😖

krista
autor
13. říj 2007

Jé teď mi to došlo, je vás tu teď víc 😀
Takže ten první vzkaz je pro Petulka77 a druhý pro Petula... 😉