Chlapský rozum. Rozumíte mu?

liviky
5. čer 2008

holky,nevím jestli toto téma tu je,ale dnes ráno jsme si s tím mým vyměňovali názory a řeknu Vám,to už je nad mé síly....
já preferuji v rozhovoru přímost a stručnost,ale ten můj je diplomat,samé asi - kdyby - možná,....a když dojde na rozhodnutí,tak ze všeho stejně vyjdu jako blbec já! 😒
Poradíte mi někdo,jak na ten chlapský rozum vyzrát? 😅

monkula
5. čer 2008

no..., ja Ti teda teraz vôbec, ale vôbec nerozumiem 😅 😅

liviky
autor
5. čer 2008

kde to sem co to je 12,3,4,5,6,7malých postýlek 😀

aponchie
5. čer 2008

hehe 😀

m311293
5. čer 2008

nerozumím a už se ani nesnažím. Ale jak vás tady tak čtu, tak máme všechny doma totéž v bleděmodrém

sisulik
5. čer 2008

este som si vas neprecitala....ale hned sa na to vrhnem.. 😀
len by som chcela dodat...ze...tak ako my nikdy nepochopime muzsky rozum, tak ani oni nevedia pochopit nas 😀

sisulik
5. čer 2008

no baby...nemam co k tomu vsetkemu dodat..poriadne som sa na tomto celom pobavila 😀

liviky
autor
5. čer 2008

tak taky něco hoď do placu ať se bavíme dál 😀 😀 😀

sisulik
5. čer 2008

liviky..nemam co tu hodit..lebo tu uz bolo vsetko spomenute 😀

liviky
autor
5. čer 2008

ale tomu nevěřím,furt nás něčím překvapujou a vyráží dech ne?

anta
6. čer 2008

To jste mi tak připomněli, máme dole v domě schránku (jako každý, že? 😀 ). No a nám se na tom nějak rozbil zámek, takže schránka byla prakticky přístupná každému. Říkala jsem to manželovi před rokem a půl a on, že by musel zavolat opraváře a strašně s tím tak otálel, že na to někdo z domu přišel a našla jsem schránku vytlemenou jak dračí hubu 😀 To mě tak naštvalo, že jsem manželovi zavolala do práce, ať už to kouká zařídit tu opravu, protože to není už možný, aby se nám tam někdo hrabal! No a stačil jeden telefonát a schránka je konečně opravená, no chápete to? Rok a půl mu to trvalo než se k tomu odhodlal, panebože! 😀 😀 😀 Ale jinak můj manžel je opravdu miláček, jen na některé věci, se mi zdá, příliš nepospíchá, nooooo 😀 😀

denisocka
6. čer 2008

mne prišiel dnes rano manžel povedať osobne do postele,že vraj ked išiel do kuchyne,zbadal na podlahe velkeho pavuka .tak mu vravím že oki,šak asi vyliezol spod sporaka,sa stáva,nie? a on že fajn .................. a idem si za hodku spraviť kavu a skoro ma šlak trafil! pavuk na zemy pripučeny,rozpučeny ,hned vedla koša ale žeby ho spratal ,no skoro ma šlahlo .tak je toto normálne??????????? 😠

anta
6. čer 2008

Denisocka - Mezi námi holkami, u chlapů asi joooo 😀 😀 😀

liviky
autor
14. čer 2008

už týden chci ať zpraví vysavač!zítra má konečně den volna,tak co myslíte zpraví to?nebo půjdu koupit nový? 😀

ammalka
14. čer 2008

tak to máme to samý, pořád se na něco chystá ale nic neudělá, je unavenej, ale já ne????????????? 🙄

liviky
autor
14. čer 2008

áá vidíš to chlapy jsou chlapy!víš čím se já uklidňuju?že kdyby se nedej bože něco stalo tak mě nic nezaskočí a vše zvládnu,chlapi by byli v tu ránu v pr**li 😀

ammalka
14. čer 2008

to je dobrý, ale co by se mělo stát 😲 ?

liviky
autor
14. čer 2008

no třeba můžeš jít na ňáký vyšetření do nemocnice,nebo s dítětem,nebo odjedeš na víkend k rodině atd.atd. a pak ať se chlapi starají,vesměs jim dělá problém postarat se sami o sebe 😀

ammalka
14. čer 2008

tak to snad radši ne, to pak jezdí za mnou a pláče, jak se mu stýská, to bylo skvělý

liviky
autor
14. čer 2008

jj,to znám a pak ta spoušť když se vrátím domů 😒 ,ale zase potom chvíli seká dobrotu 😀

ammalka
14. čer 2008

to je fakt, ale nechci, aby někomu něco bylo, a když odjedu k rodině, tak to se mu nelíbí, protože on může a já ne

liviky
autor
14. čer 2008

tak mu řekni,že když on jo tak ty taky ne!však jste partneř sobě si rovni a ne že on tě bude dirigovat jak v ňákým diktátu!

ammalka
14. čer 2008

livi, právě že já se nedala derigovat nikdy a teď mám pocit, že začínám poslouchat, s--u sama sebe

liviky
autor
14. čer 2008

jo to přejde,hoď se do klidu,věnuj se malýmu a na všechno ostatní prď a to se zpraví 😀

ammalka
14. čer 2008

liviky, díky moc, fakt je mi líp, normálně jsem si teď načla víno, dala jsem si skleničku a popcorn

liviky
autor
14. čer 2008

to je správný přístup,ještě nohy nahoru a je to kopletní 😀

ammalka
14. čer 2008

to psaní mi ale pak moc nejde 😀

ammalka
14. čer 2008

jenže největší sranda je že zítra ráno v sedm s ním musím odjet zase na barák, budeme mít opět zedníky, nevím, jak se mám tvářit, nesnáším, když to na nás každej pozná a ptá se co se stalo

liviky
autor
14. čer 2008

jj,já se jdu natáhnout,tak zatím ahoj 😀

ammalka
14. čer 2008

to je škoda, tak ahoj ☹

liviky
autor
15. čer 2008

ammalko - halooo - už je lépe? 🙂