Energetické nápoje v těhotenství. Neuškodí mimču?

katty6
4. únor 2009

Holky, zakladam toto tema, jelikoz potrebuji rychly nazor. Zitra delam statnice, jsem cela vyklepana, a celkove v tom tehu jsem precitlivela, roztrzita, litostiva apod. Docela tezce jsem zvladala ten konec studia v tehu, vlastne uz nekolik mesicu v kuse se akorat stresuji, zacalo to shanenim respondentu pro vyzkum a konci to ted zaverecnymi zkouskami.. Diplomku jsem napsala a obhajila, a docela se divim, jak jsem to vsechno zvladla, ale mam ted pocit, ze jedu z poslednich sil. Nevim jak to zitra zvladnu. Dotaz se vlastne tyka energetickych napoju v tehu, uvazuji o tom, jelikoz jsem slysela, ze podporuji soustredeni, pozornost a dodavaji celkove energii, coz ja ted moc potrebuji. Akorat nevim jetsli to opravdu tak ucinkuje a hlavne jestli to neuskodi mimcu.. Nevite nekdo o tom neco?
Potrebuji to zitra nejak prezit a hlavne ty statnice udelat.. ale nevim jak to zvladnu, pokud jsem na prasky z toho vseho... Predem vsem dekuji za reakci a nazor.. Katka

strouzek
4. únor 2009

no přesně to nevím a není na tom obalu napsaný jestli se může brát v těhu?? já třeba bych se nebála nějakých obyč mulťáků ale třeba semtex forte nebo takový ty hrůzy s taurinem aj. šílenostma bych nepila rozhodně.

katty6
autor
4. únor 2009

koupila jsem si Red Bulla a ted vlastne premyslim jestli si to mam zkusit, jelikoz jsem to jeste nepila.. na obalu nic nepisou o tehu..Kazdopadne to zitra vemu na zk a uvidim, jak se bduu citit.. Uz aby to bylo za mnou, mimisek kvuli tomu se mnou zazil spoustu neprijemnych chvil..

strouzek
4. únor 2009

jasně tak držím palečky ať přežiješ státnice a pak už se budeš jen v klidu z těšit mimíška

janika7
4. únor 2009

Ahoj, ja myslim, ze to v tehu neni nic dobryho. Urcite v tom bude neco, co zvysi tepovou frekvenci, potazmo tlak. Byt tebou, dam si radsi silny kafe, to muzes jedno urcite, nebo az 3 normalni...Taky jsem delala statnice tehotna, teda jen jednu posledni, tak drzim palecky, neboj, oni na tebe budou hodni 😀

hrusti
5. únor 2009

ahoj katty, no energeticke napoje bych nezkousela. dala bych si max. colu nebo kafco, ale ty napoje nevim, prijdou mi sama chemie. neboj, to zvladnes. ja jsem delala statnice v 8tt s nevolnostma, nemohla jsem se ucit, protoze mi bylo blbe a nakonec jsme to zvladli. akorat doufam, ze tim stresem nebude prcek nejak poznamenany ☹ treba bude komise vstricnejsi, kdyz uvidi tehuli s briskem 🙂 drzim palce!

ikke
6. únor 2009

katty6 • 24tt • 4. únor 2009 ve 22:32
Holky, zakladam toto tema, jelikoz potrebuji rychly nazor. Zitra delam statnice, jsem cela vyklepana, a celkove v tom tehu jsem precitlivela, roztrzita, litostiva apod. Docela tezce jsem zvladala ten konec studia v tehu, vlastne uz nekolik mesicu v kuse se akorat stresuji, zacalo to shanenim respondentu pro vyzkum a konci to ted zaverecnymi zkouskami.. Diplomku jsem napsala a obhajila, a docela se divim, jak jsem to vsechno zvladla, ale mam ted pocit, ze jedu z poslednich sil. Nevim jak to zitra zvladnu. Dotaz se vlastne tyka energetickych napoju v tehu, uvazuji o tom, jelikoz jsem slysela, ze podporuji soustredeni, pozornost a dodavaji celkove energii, coz ja ted moc potrebuji. Akorat nevim jetsli to opravdu tak ucinkuje a hlavne jestli to neuskodi mimcu.. Nevite nekdo o tom neco? Potrebuji to zitra nejak prezit a hlavne ty statnice udelat.. ale nevim jak to zvladnu, pokud jsem na prasky z toho vseho... Predem vsem dekuji za reakci a nazor.. Katka

zirafka105 • 4. únor 2009 ve 22:46
Katty, sice vsecky vime, ze to neni nijak zdrave, ale myslim, ze jednorazovy "ulet" by uskodit nemel 😉 Jestli to funguje - to zalezi clovek od cloveka... Jestli jsi je nikdy predtim nepila, tak nevim, jestli bych to ted zkousela, protoze nevis, jak to na tebe bude ucinkovat... Co takhle dat si colu? Kazdopadne moc a moc drzim palce... 🙂 Mne energetak vzdycky prijemne nakopne... cast efektu je mozna placebo 🙂 Ale hlavne mi to funguje jako rychlej zdroj cukru... takze pred statnicema jsem do sebe lila vlastne jenom energetaky a kofolu/kolu, protoze pri pomysleni na pevny jidlo se mi zvedal kufr...

katty6 • 24tt • 4. únor 2009 ve 22:49 -
zirafko, dekuji moc za nazor.. Vlastne jsem moc nezkousela ty napoje pred tim, spise colu a delalo mi to spise zle, hodne jsem se rozrusila... Tak nevim co udelam, ale na kazdy pad to budu mit u sebe 🙂 No, nejak to musi dopadnout.

tictac • Včera v 08:35
katty, jest;i to jeste budes cist, zkus aspon naredit energ. napuj napul s kololu, funguje to taky 😉 a nebo par salku bileho caje louhovaneho jen tak minutku, to ma stjne ucinky. Bilym cajem ovsem nemyslim klasika s mlekem.... 😉

katty6
autor
6. únor 2009

Holky, dekuji za napady. Nakonec jsem ty statnice zvladla i bez dopovani 🙂 Nejak to bylo strasne narychlo, ze jsem to ani nestihla vybalit z tasky a honem jsem sla na zkousku, a u zk, uz clovek mysli na neco jineho.. Byli vsichni na mne hodni, a ja jsem stastna, ze jsme to s mimcem zvladli 🙂 Akorat ted na me padla takova unava, ze neni chut ani na oslavy nebo nakupy co jsem planovala 😖 Tak bduu ted par dnu odpocivat.
Kdyz se vratim k tematu, tak jsem velmi rada, ze nakonec na RedBulla nedoslo, asi by to neudelalo dobrotu.. hlavne jsem nevedela jak by to na me zapusibilo, jelikoz jsem ty napoje nikdy nepila. Pokud je tu take nekdo, kdo studuje v tehu a dela zkousky, nebo konci studium, tak vsem drzim palecky...

zirafka105
7. únor 2009

Gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru