• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dáváte do vložných tašek?

21. srpna 2010 
Zajímalo by mě co dáváte pod miminko do vložných tašek. Máme kočár Parton Bohemia - Apolon Allux, Anetku mám prozatím ve vložné tašce a příjde mi to takové nějaké holé jen tak. Ale zase nejsem zastáncem šílených saténových polštářků. Máte tip na nějakou pěknou sadu, co bych mohla do té tašky (příp. pak i bez tašky) dát, aby mimčo leželo "na pěkném" :slight_smile:
17. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti teda nevím, mám ten samý kočárek, ale nic jsem nedávala, když byla zima tak jenom deku. Mám zimňátko , tak v zimě jsem to neřešila a teď už je stejně skoro přes celý kočárek.
17. srp 2010 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
co koupit vložku do kočárku?
17. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tam mela deku bavlnenou z Tesca s medou - maji i se zajickem, klokankem, jsou pekne, jdou pekne vyprat a uzijes je i jinak...
17. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme také tento kočárek a nijak jsem to neřešila, jen pod hlavu dávám plínku. no my už přes měsíc vložnou tašku nemáme, už se tam na šířku nemohl vejít :grinning:
17. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co nejakou sadu napr.od Emitexu?
17. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dávala jsem buď velkou osuškovou plínku nebo dětskou deku a pod hlavičku malou plínku.
17. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem koupila beránka, bude jak do kočáru, tak do sedačky, tak i na doma....mě ale "bouchnul" kočár a nevím jakej bude další....
17. srp 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme taky ten samý kočárek a dávala jsem tam větší deku - buď spala jen na ní a nebo byla poskládaná, že jsem jí s ní i přikrývala. Pod hlavičku plenku a bylo.
19. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame teutonii a meli jsme ve vlozne tasce jeste matraci specielne urcene do vloznych tasek a pres ni plenu.
http://www.teutonia.de/produkte/zubehoer/tragetaschen/klima-max-matratze.html
19. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. srp 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek