Co opravdu pomáhá proti vším?

maminakarol
2. únor 2021

Dcera si ze školky přinesla vši. 🤦🏻‍♀️
Co vám na ně opravdu pomohlo ? Co se vyplatí koupit, s čím máte nejlepší zkušenosti . ?

konidana
2. únor 2021

@maminakarol jedině zábal alpa + olej + nakapat teatree oil. Nechat cca 1 - 2h, ale lze i přes noc. Chcípne všecko i hnidy. Ten teatree i na prevenci, třeba kápnout do šampónu

tany35
2. únor 2021

Tak mně poradila kamarádka šampon pro psi Arpalit neo a super. Do té doby se to dcerám pořád vracelo a už jsem nevěděla co s tím a po Arpalitu pokoj. Nemusíš vyčesávat hnidy, protože ty to taky zahubí a neboj, vlasy jim po tom nevypadají a nemusí se několikrát umývat jako po použití oleje. Prodávají ho i v lékárně.

victress
2. únor 2021

mám bohaté zkušenosti bohužel, ale nejlíp zabírá kokosový olej napatlat na suché vlasy, zabalit do igel. sáčku, aby nezamazala dcera celej byt a 2 hodiny nechat působit, pak normálně umýt vodou a pak ještě jednou šamponem, vši zdechnou, pak už jen budete vyčesávat mrtvolky, dobrý je ještě žehlit žehličkou na vlasy, ale nespálíte vše, protože se držej na hlavě...ale kokosový olej 100% účinnost, mají třeba ve Zdravé výživě nebo i v LIdlu jsem kdysi viděla

mimco
2. únor 2021

@maminakarol sprej nyda

lennus
2. únor 2021

@maminakarol Tee trea a kokosák

llluckaaa
2. únor 2021

olej + slivovice + tea tree: napatlat na vlasy, zabalit do igelitu a nechat 2 hodiny.

konidana
3. únor 2021

@llluckaaa skoda slivky, stačí alpa😉

gramar
3. únor 2021

@maminakarol z přípravků na vši u nás fungoval jen a pouze parasidose vše ostatní na hov... Je sice drahý, ale na jedno/dvě umytí bylo po vších a nervech... 😉

llluckaaa
3. únor 2021

@konidana U nás ji nikdo nepije, škoda kupovat alpu 😀

konidana
3. únor 2021

@llluckaaa vyměním! 😂

ada22
3. únor 2021

Hlavně to pak chce hlídat jestli se neobjeví znovu. Stačí jedna mrcha co přežije. Trvalo mi to měsíc než se mi je povedlo definitivně zlikvidovat. Pak se mi osvědčilo jako prevence šampon CAPISSAN FORTE

xxx3d
3. únor 2021

@konidana prosím tě, v jakém poměru ta alpa s olejem? díky.

konidana
3. únor 2021

@xxx3d už přesně nevím... asi 1 : 2 ? (malý panák alpy a 2 oleje)

victress
3. únor 2021

@ada22 ten zase nám nezabral vůbec, vši lozily vesele dál

llluckaaa
3. únor 2021

@konidana Leda za jiný chlast, na alpu jsem měkká

konidana
3. únor 2021

@llluckaaa 😂🤣

xxx3d
3. únor 2021

@konidana díky.

maminakarol
autor
4. únor 2021

@konidana klasický slunečnicový olej ?

konidana
4. únor 2021

@maminakarol jo, jakýkoli. a kápnout k tomu ten teatree, ale ten ani možná být nemusí.

maminakarol
autor
4. únor 2021

@konidana děkuji

maminakarol
autor
4. únor 2021

Děkuji všem za radu.