Co říkáte na jméno Elena, líbí se Vám?

jarai
3. kvě 2015

Uvažuji nad jménem, které není tak obvyklé a zvažuji nad Emou a Elenkou, co myslíte?

betelgeuzz
3. kvě 2015

Elenu jsem měla taky ve výběru, myslím, že ve tvaru Elen. Ema je teď hodně častá. Elenku znám jednu.

luckiesj
3. kvě 2015

Elenka je krásné jméno 🙂 Jméno Ema se mi taky moc líbí, ale je jich teď strašně moc

ellen85
4. kvě 2015

Elenku jsme měli jako favoritku hodně dlouho,je to krásné jméno a Emu ted dává každý😉 za mě Elen🙂

alen_ka
4. kvě 2015

souhlasím s ostatníma, Ema je teď hodně častá, z fleku si vybavím tři malé Emy, dala bych Elenu, tu znám jenom jednu, myslím, že ve tvaru Elen

bajana
4. kvě 2015

@jarai obe mena sa stavaju dosť populárne, moja dr. vypozorovala, ze teraz frcia mena na E...Ela, Elena...to takú Lenku teraz ťažko stretneš 😉...ale inak sú to pekné mena

sonja01
4. kvě 2015

Uvažovala jsem Elena, nebo Helena..takže jsem pro Elenku.

sim007
4. kvě 2015

Taky jsem mela ve vyberu Elenku, ale moje mamka je Lenka a to je podobne a nechteli jsme nikoho z rodiny.

evcann
4. kvě 2015

@jarai muj syn ji ma ve tride a vzdycky se mi libilo jak o ni mluvi, jako, ze hezke jmeno, rikaji ji Eli nebo Elenka, oboje se mi moc libi

jolima
4. kvě 2015

Elenka je prekrasne jmeno, i kdyz uz se v posledni dobe take hodne dava. Za lonsky rok 333 nositelkam. Mela jsem ho vybrane jako jednu z moznosti pro dcerku, nakonec jsme se rozhodli pro Jolanku 😉 Tvar Elen se mi nelibi, predstavim si Cernou a tu nemam rada....

lv
4. kvě 2015

Líbí se mi

majvik
4. kvě 2015

né že by se mi to jméno nelíbilo, ale rozesmálo mě že chceš né tak obvyklé jméno - za poslední rok mají "čerstvou" Elenu naši sousedi, manželův kamarád a moje kamarádka... připadá mi že se z toho stává hit😀

cica002
4. kvě 2015

My mame 3letou Emmicku a jen v blizkem okoli dalsi 3.No a kdybys na piskovisti zavolala Elenko,to bys koukala,kolik holcicek by zvedlo hlavu. Zrovna v patek se kamaradce narodila taky Elenka 😀 Jmeno krasne,ale hodne frekventovane stejne jako Anna,Eliska,Tereza,Karolina,Viktorie,Ema,Ela,Nela,Adela a Sofie.

mafeska
4. kvě 2015

Taky jsem chtěla Elenu, moc se mi to jméno líbí ale neprošlo to u přítele, tak máme Alenu

deathy
4. kvě 2015

Elen je hezké... U Emy se mi nelíbí oslovení "Emčo".
My měli pro holčičku mimo jiné vymyšlené Eliana. Ale bude to kluk jak buk, tak nic 😀

junkka
4. kvě 2015

Mne se taky moc líbí, ale ne Elen ale Elena. Elen mi přijde jak pro stripterku 😀 Elena je krásný 🙂

mandala
4. kvě 2015

Elen se mě líbí, Ema už moc ne, právě že u nás už je to hooodně užívané jméno. 😉

victress
4. kvě 2015

obě jsou pěkná jména, záleží i na tom jak se hodí k příjmení...za mě spíše Elen, protože znám jednu Elenu a všude jí píšou Alena má s tím hrozné problémy...

kstablova
4. kvě 2015

Elen mám jednu v okruhu a Emu budu mít já, jestli budu mít druhou holčičku 😀

terezapetrova
4. kvě 2015

@jarai Elena mi přijde jako takové příliš tvrdé ale nejspíš to bude muj osobní pocit 🙂

petrusm
4. kvě 2015

Mame Elen a je jich ted okolo docela dost :/ Elena mi prislo takovy tvrdy..

killi
4. kvě 2015

Já bych dala Emu, Elen je teď hodně časté jméno. Já jich jen z okolí znám spousty. Jména na E teď docela frčí, Eleny, Emy, Elišky.

naomi6
4. kvě 2015

Dala bych Elenku. Emiček je strašně moc, jen u dcerky ve třídě ve školce snad tři. A rozhodně raději Elenu než Elen. Držím palce při výběru a hodně štěstí 😉

beveron
4. kvě 2015

mám Elenku. V okolí žádná jiná není.

elvira
4. kvě 2015

To je o subjektivním pocitu... Mě se Ema nelíbí, navíc znám jednu nepříjemnou ženskou Emu, což se dá takto spojit u každého jména, ale Elenka se mi líbí, byl to můj favorit při vybírání jmen, tenkrát vyhrála Aneta, těch je těď taky dost... 😉

merilinka
4. kvě 2015

Budeme mít Ela nebo Ella,ještě uvidíme 😵 Vyloženě Elena mi přijde dost tvrdé... jen nevím,jak to je,v kalednáři je buď Ella a nebo slovenky Ela... Můžeme si sami určit jméno a kdyby s jedním L budeme svátek slavit na Ellu... jde to vůbec na matrice?

beveron
4. kvě 2015

@merilinka to je pocitové, mě Elena klasicky přijde taky tvrdá na malou holčičku tak je to prostě Elík, ale Elena u 20leté a výše už mi přijde super. 😀, no možná už od 15ti výše 🙂

verkaunka
4. kvě 2015

Ahojky, za mě určitě Elenka, také jsme uvažovali o tomto jméně...moc se mi líbí. Jak tu už holky psaly, záleží, jak se hodí k příjmení, ale věřím, že vyberte správně a nebudete litovat 🙂. Držím palce pro jméno Elenka 🙂

veronika182
4. kvě 2015

@jarai Byla bych pro Elenu, taky ji budeme mít, pokud to bude holčička. Emu má dneska bohužel každý druhý.

aja123
4. kvě 2015

Mám jednu doma, to mluví za vše 😉 🙂

antoinet
4. kvě 2015

Obě krásné, obě velká módní vlna, ve třídě budou po kvantech, jako za nás Petry, Jany a Katky.