Čtečka E knih. Poradíte?

spathyphilia1
10. pro 2019

Dobrý den, chci si koupit čtečku E knih, ale netuším na co se zaměřit. Poradíte prosím? Jaké formáty má podporovat? Doporučíte dobrou čtečku? Děkuji

zelenoockaa
10. pro 2019

Měla jsem Kindle 4, byla skvělá. Mam vyzkoušenou Kindle paperwhite a taky super🙂.

escapee
10. pro 2019

Měla jsem Kindle a spokojenost. Víc i ale vyhovuje aplikace Kindle v mobilu, čte se mi na něm dobře a mám ho pořád sebou.

zuzkasim
10. pro 2019

Já stála o menu v češtině, takže jsem zvolila PocketBook, ale nejdůležitější mi přijde koupit si čtečku s podsvíceným displejem. Nejen na domácí čtení večer v posteli, kdy neruším muže, ale např. i v dálkovém autobuse. Mezi značkami Kindle a PocketBook neuděláš chybu, Kindle pracuje pouze s Aj, pokud ti to nevadí, jinak jsou to obě top značky na čtečky. Bohužel do podsvíceného displeje je potřeba investovat víc, ale jestli opravdu čteš dost, vyplatí se to.

sister05
10. pro 2019

Souhlas s holkama, Kindle je top. Pasu po ní už nějaký pátek. Třeba už Ježíšek zabere 😂

hezz17
10. pro 2019

Mám pocket book s podsvicenym displejem. A nedám na ni dopustit. I kdyz jsem vždycky říkala že knížka je knížka - Ale když si u toho večer nemusím svítit.... nebo na cestách

misana155
10. pro 2019

Mam pocketbook a jsem naprosto spokojena 🙂

fafetka
11. pro 2019

Mám už dva roky pocketbook. A nedám na ni dopustit! Na to ze jsem z ni byla trochu rozpacita, protože miluju papírové knihy a po ctecce jsem netouzila jsem z ni nakonec naprosto nadšena! Nehnu se bez ni nikam!😂

karla2015
11. pro 2019

Kindle