Dárek kamarádce ke třicetinám, poraďte

luca1601
21. lis 2016

Ahoj, potřebovala bych nějaké rady a inspirace co koupit kamarádce ... vlastně nejlepší kamarádce ke 30tinám. Je to mamka na mateřský, malýmu bude 8 měsíců. Myslela jsem, že nás společně vyšlu někam na dovču, protože jsme spolu samotné nebyli ani nepamatuju, ale ona ještě kojí a asi bychom to nedaly :( Prosím o nějakou inspiraci či případně odkazy 🙂 děkuji

neyki
21. lis 2016

@luca1601 Těžko se radí, když kamarádku neznáme. Nejsem si jistá, jestli vám pomůže nějaký "obecný dárek". 🙂 Mě potěší knížka a antistresové omalovánky a někdo na to naopak nemusí mít vůbec pomyšlení. Chvíle odpočinku nebo relaxu s kamarádkou nebo partnerem by ale mohla udělat radost.

meta123456789
21. lis 2016

Co nějaká wellness aktivita (masáž, vířivka, kosmetika) , kam se dá "odskočit" na chvilku, když pohlídá taťka? Nebo klasika - parfém, balíček kvalitní kosmetiky, nějaký pěkný doplněk - šperk, šála, šátek.

leki
21. lis 2016

Hlasovala bych pro wellness odpoledne/den.

luckapol
21. lis 2016

Také hlasuji pro wellness či masáž nebo prostě něco v tomto stylu.

8slunicko6
21. lis 2016

A co zavítat jeden den na Vánoční trhy do zahraničí? Teď je toho spousta-Vídeň, Salzburg, Pasov atd... Ale to by musel pohlídat taťka mimčo.

luca1601
autor
22. lis 2016

@8slunicko6 taky mě to napadlo, ale skloubit mojí dovolenou a její hlídání je nereálné ...

luca1601
autor
22. lis 2016

Vyhrává pravděpodobně něco jako den pro princeznu - kosmetika, masáž, kadeřník .. plus nějaká srandička v podobě KPZ 🙂

Díky všem moc za rady

babanci
22. lis 2016

Pošli jí na kosmetiku a mezitím hlídej prcka. Ať si užije chvilku odpočinku.

pajula123
22. lis 2016

@8slunicko6 @luca1601 pokud koji,jednodenni vylet muze byt moc (ja bych nejela).
Napad @babanci mi prijde super!