Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
17. lis 2009

Ahoj kocky

tak mi dnes lepsie, nad ranom sa mi opät posrala po mlieku ale uz to vyzera super, zuzi sudocrem tu nedostanem alebepanthen je suprovy my sme velmi spokojni, vzdy zabral do 24 hod. 😉 akurat jej este umyvam prcku kamilkami aby sa to skludnilo vzdy to zabera a zacala dostavat elektrolity aby sa nedehydrovala 😉

no mna tiez vsetci nahovaraju na blond opät ale ked si predstavim kezde 3 tyz. farbit tak seriem na to 😝

patricia1971
17. lis 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂

sasi, skús na ritku ichtiolovú masť,nám pomohlo len to,tiež použíam sudocreame,ale kožná dl ichtioku a je to super....a nepoužívať tie vlhčené utierky!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀j som ich požívala a riťka s zahojila 😵 😵 😵

zuzi z čoho ti je zle????? už si tehu???? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
17. lis 2009

caute kocky, me neslej skoro den a pul nacist konik ☹ jinak u nas vse v poho, R mel dneska volno a v Tv byli pohadky tak jsem byli doma, venku prselo...

jinak se u nas realne zacina mluvit o druhem prckovi, pry si mam urcit termin 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no a zacinam zitra pect na vanoce tak mii drzte palce at se nenaseru hned v uvodu 😉

kisska
17. lis 2009

jaaaaj berus, no vitaj v klube 😉 😀 😀
ja sa uz tiez na pecenie tesim, ale dnes som prestala cely den pri sporaku, tak si dam este par dni pokoj a potom sa do toho pustim. Chcem skusit nejake novinky, tak najprv dam par skusobnych varok a uvidim, co z toho bude 😉

saska.t
17. lis 2009

Ahoj kocky

beru uz dalsieho prcka??? 😀 ty brdo vas obdivujem 😀 ja si este pockam ak vobec niekedy bude 😅
jaj kocky my len sereme a sereme dnes 8x uplna srajda uz som aj bepanthen minula ale ritka uz vyzera ok a nestipe ale mala je dost nervozna cely den a umrncana 😔 no musime to vydrzat spodne 4 su uz na spadnutie 😉

beruska2x
autor
17. lis 2009

kiss no ja budu delat letos vse z dvojitych, babicka nemuze tak budeme s mamou pect i jim 🙂 no takze mam vecery zajistene...

akorat v patek jdeme se znamymi na vecu, tak to se tesim , dam si lahvinku vina 😉 a nejakou namku..

sasi no my jenom zvazujeme kdy zacit, to tak rychle nebude, Sima je extremni divoch 😅 kdo je u nas hodku na navsteve tak rika ze nechapou jak to jeho tempo muzu zvladnout, je fakt cislo, on neni 10 vterina na jednom miste v klidu 🙂

takze uvazujeme jak to udelat ale docela meto laka.. uvidime

saska.t
17. lis 2009

jaj beru prave preto este dalsie nechcem mala tiez neposedi takze bud by som nestihala mimco alebo malu a to este nechcem 😀
uvidime co to s nou spravi v tej detskej spolocnosti, mozno dospeje a my budeme uvazovat o dalsom 😉

beruska2x
autor
17. lis 2009

no prave.. takze uvidime 😉 ale ja myslim ze se to i zklidni vekem 🙂

saska.t
17. lis 2009

jasne urcite ja som povedala ze ak druhe neporodim do 35-ky tak uz dalsie nechcem takze mam este 4 rocky cas 😀

beruska2x
autor
17. lis 2009

to neboj to stihnes, zacne se ti po miminku v naruci styskat 😀

saska.t
17. lis 2009

jj to asi ano ale ked si predstavim opät ten porod a trapenie s kojenim a ponocovanie je mi docela zle 😅

beruska2x
autor
17. lis 2009

tak ja porod dobrej to bych mohla ob tyden 😀 ny kojeni - myslim ze je hodne precenovany, kdyz to jde je to super ale kdyz ne hroutit se rozhodne nebudu...

no, jen aby to byla ta Madlenka 😀 😀 😀 😀 😀

saska.t
17. lis 2009

no mne by bolo jedno co to bude ale D chce chlapceka no co si urobi to bude mat 😀

kisska
17. lis 2009

beru Madlenka je krasne meno 😉
Babule ja uz som v stave, ze sa neviem dockat. 😀 😀 😀 straaasne sa tesim 😉

Adam je prave najbesnejsi medzi detmi, akonahle sa dostane do noveho prostredia, 15 minut obkukava teren a potom to pride... tornado jak vysite 😎 😎 😎 a aspon doma si da povedat, ked nieco nesmie chytat, ale vonku je neudrzatelny a mamina potom na neho len bliaka 😠 Takze my potrebujeme trenovat spolocnost, aby mu to nebolo take vzacne 😉

pancake
17. lis 2009

baby a moj maly je horsi ako 100 certov. moj neposedi ani doma. dnes si nasiel novu zabavu a strhol nam tapetu zo steny. 😢 😢 😢 😢 😢 koli tomu musime pretapetovat celu jeho detsku izbu ale az ked budeme odchadzat z uk.
je to hroza. mozem mu dohovarat po dobrom, po zlom a on si neda povedat ani za svet.
aj p. je z neho unaveny za hodinu. len ho napominame. hrat sa nechce ani za svet, len sporak, pracka, vysavac, telka,dvd prehravac, a vsetko co ma gombiky. len macka a macka...
dne sa tak nahneval na vysavac, ze nerobi ,,huuuuuuuuuuu,,/ze som mu ho nezpla/ ze zacal vrieskat a rozplakal sa.
len koli tomu ze nebol pusteny. on sa chcel hrat so zapnutym. 😖 😖 😖 😖

pancake
17. lis 2009

kiss ja mam odtien tej farby ako moje vlasy, tak mne to nie je vidiet. iba pri korienkoch tie sedive. je to v pohode.

dietujem stale, kupila som si tie suchare a iny caj doma nemam , tak pijem aj ten. 😠

saska ako zistim ci je maly dehydrovany? on nevypije ani deci caju dene!!!! a serie ako drak. 😖 😖 😖 😖 dufam ze nebude....

zajtra som tu o 12.00 slovenskeho casu ako na koni.
p. mal dnes volno, tak som aj zeleninove rizoto so sampionmy robila a aj pernik s cokoladou. na zelanie pana domu. 😀 😀 😀 😀 😀
cago belo silenci. 😀 😀

kiss to ti zavidim. take babuliatko malinke si stiskat.

maleho som naucila ze ked sa spytam kde je sestricka: tak mi nadvihne tricko a zacne mi bozkavat brucho.
tak sa smejeme on si chuda mysli ze je to pravda.
a ja ho len trenujem aby po mne neskakal, lebo ma z nas zinenky. aj palinovi skace po hlave, po bruchu a smeje sa na tom. mne iba po bruchu. ale za to ma zase sticuje kazde rano. 🙄 🙄 🙄 🙄

kisska
17. lis 2009

jaaaj zuzi, maly musi byt uzasny (s tym muckanim bruska...) 😉 Na Adamovi sme s dnes rehotali, lebo dnes ho mal tato na rukach a maly mu ukazal na brucho (v poslednej dobe zase trochu pribral) a hladal babo 😀 😀 😀 . No zrejme asi este nepochopi, ze babo ma len mamina. Ale aj tak su z rodicov najlepsie preliezky... a este si ta aj nasteluje, ako ta chce mat 😉

saska.t
18. lis 2009

Ahoj kocky

zuzi najlahsia cesta je tak ze ho stipnes niekde na kozi a ak sa hned vrati do povodneho stavu je ok ak chvilku koza ostane zvrastena ako si ju stipla nastava dehydratacia, skus mu v lekarni kupit elektrolity je to sladke takze by mu to mohlo chutit, tu ich dostavas automaticky k liekom na hnacku pre deti 😉

jaj u nas tiez preliezacky cez mamu ale vedu momentalne psy, ktorym teraz stale hadze loptu aj 2 hod. v kuse sa zabavi a bohovsky sa z toho tesi 😀

pancake
18. lis 2009

to by som potrebovala.spon dvoch psov. aby sme boli na neho aspon traja. 😀 😀 😀 potom by bol stastny. 😀
idem ho vyskusat postipat... a aj tu sa dostavaju tie sumienky rehydratacne ale maly mi to nechcel. v lete sme to dostavali na pridel. ja som skusala tu bananovu a veru humus ako hrom. az ma naplo. a maly mi to nechel vobec tak som ich vyhodila. idem radsej do neho liat caj. 😠 😠 😠

saska.t
18. lis 2009

zuzi my mame jablkove a malej ide ale inak je to blivajz no aspon dostane do seba nieco ked to z nej tak strieka von ale dnes iba 2x takze uspech posledne 2 dni o takomto case to uz bolo aj 4-5 x 😅 ale ritka uz vyzera super 😀

beruska2x
autor
18. lis 2009

ahojte holky, no my jsme byli u me v praci tak me zase zaukolovali 😉 se tesi jak prijdu do prace, ze je tam chaos 😀 a co teprve az jim sdelim ze si ji asi prodlouzim tu"dovolenou" 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

no Sima se tam aspon vyblbnul, a pak jsme se staveli v hrackarne, ja blbec 😀 takze jsem tam nechala 1000,- ale uz mame k vanocum vse, uz mu nekoupim ani kapesnik 😝

beruska2x
autor
18. lis 2009

dneska vecer chci udelat to pecivo nejedle na stromek, tak jsem zvedava jak to pujde 😅

pancake
18. lis 2009

berus teraz som citala ze bude novy server na koniku a ze my co sme slovenky, uz nebudeme moct pisat do ceskych tem a naopak. to znamena ze sa s tebou budeme musiet rozlucit??????
citali ste to niektora? ja tomu nerozumiem lebo som to necitala cele. iba toto som precitala. ze rozdelia sovenky a cesky. 😝 😝 😝 😝

pancake
18. lis 2009

ozaj baby neviete ko vlozit video na you tube? 😕 😕 😕 😕 😕

beruska2x
autor
18. lis 2009

co???? to snad ne, to bych se divila, kdyz to tak klape to napisu stiznost 😠 😉

pancake
18. lis 2009

uz je aj nejaka peticia. baby nesuhlasia. a ze su tam aj nejake zmeny ktore dost nevyhovuju. ja nemam na to cas to pozerat. maly mi nedovoli... 😔

beruska2x
autor
18. lis 2009

a kde to je napsane zuzi?

pancake
18. lis 2009

je to tu vo volnej diskusii a vola sa to : peticia proti novemu vzhladu stranky. 😖

pancake
18. lis 2009

berus nemas nejaku najoblubenejsiu plnku do torty? 😕

saska.t
18. lis 2009

by no normalne musim ist ulozit malu lebo mi lezie tak na nervy ze ju vyplieskam dnes uz 😠
inak vcera mi ostala brokolica a mrkva tak som ju nastruhala dala brokolicu podusila vo vode dala bujom vegetu a cervenu sosovicu zahustila a mala sa nevie dojest dala som jej tam cestovinove zvieratka a druhy den to je aj na obed aj na veceru a je to fakt dobra husta polievka aj mne chuti 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru