Dělají si chlapi srandu, nebo to myslí vážně?

21. zář 2023

Kdysi jsem slyšela historku, jak žena poslala manžela koupit vanilkový cukr. Ten přišel bez cukru, a smutně říkal že ho neměli, že měli jen vanilinový cukr, a ten že nebral. Myslela jsem si že je to legrace, ale dnes šel nakupovat můj manžel. Měl koupit cukr (napsala jsem mu krystal,aby nevzal moučkový) a makovec. Přinesl mi makový závin s tím že si myslel celý život že makovec je makový závin 🙄 A pak vyprávěl, jak měli jen cukr krupici, tak že musel jít ještě do jiného obchodu pro krystalový. Když jsem mu říkala že to je přece jedno, cukr jako cukr, tak si myslel že mezi krystalem a krupicí je mega rozdíl 🤦‍♀️ Tak nevím, dělají si chlapi srandu nebo to myslí jako vážně?

ellyem
21. zář 2023

Makový závin není makovec? 😂

kurpilova
21. zář 2023

nedělají si legraci....chybí jim praxe...muže taky vytáčí,že ženy nepoznají šroub od vrutu nebo hřebíku,hák od skoby atd....

petrane
21. zář 2023

Ja manzela poslala pro petrzel a donesl mi petrželovou nať😁🤷🏽‍♀️

levandule_k
21. zář 2023

Jaký je rozdíl mezi makový závinem a makovcem? Ne, nedělají si srandu, jakmile to není napsáno úplně přesně do detailu a muž nechodí často nakupovat, nebo nevaří, tak jsou některé věci pod jeho rozlišovací schopnosti. Já jsem jednou chtěla koupit po muži smetanu ke šlehání, řekla jsem mu, že má koupit smetanu a nedala pokyn že má být ke šlehání nebo přes 30%. Nějak mně nedošlo, že to mám vice specifikovat. Já kupuji jenom tu tučnou. Samozřejmě přinesl na vaření...

lauriak
21. zář 2023

Uplne klasika 🤷🏼‍♀️ Pripomenulo mi to ITckarsky vtip: Manželka posílá programátora nakoupit. Kup deset rohlíků pokud budou mít vejce, kup 30. Programátor přijde udělat obchodu a říká: „Máte vejce“ „Ano, máme“ odpoví prodavačka. „Tak 30 rohlíků, prosím.“

mama_mila
21. zář 2023

Taky říkám závinu makovec, je to vtipné slovo. Makovec.

levandule_k
21. zář 2023

@lauriak 😂

kelerub
21. zář 2023

Co je makovec když né makový závin? A nepřijde mi chlap divný. Dostal nákupní seznam a podle toho nakoupil. Vsadím boty, že kdyby donesl krupici přesto, že měl donést krystal, tak bys tak jak tak nadávala 😄

j.a.n.i
21. zář 2023

Divna jsi ty, makovec je makovy zavin a mel koupit krystal, tak scela správně prinesl krystal.

bara88
21. zář 2023

Počkej a co je makovec?a cukr jako cukr není jedno,třeba když chci krupici, tak krystal na to použít nejde

irmamala
21. zář 2023

A ty se vzdy vyznas v naradi, autodilech atd? Muj muz je teda proti mne genialni ve vsem, co dela. Obzvlast ted, kdyz jsem tehotna, tak mam IQ uzeny makrely. Minuly tyden jsem dostala pokutu za stani v zakazu vjezdu.Prisaham bohu, ze me nenapadlo, ze kdyz se tam nesmi vjet, ze tam nemuzu parkovat😀 Policajt mi rekl, ze tak debilni vymluvu jeste neslysel a radeji me poslal domu😀

glitterglue
21. zář 2023

Mile zeny, makovec je toto. Nicmene jestli makovec nebo zavin je imho uplne jedno a kvuli cukru si dal praci jit do druheho obchodu, aby ho prinesl, tak nevidim absolutne zadny duvod se rozcilovat. Ty taky poznas na silnici od oka model a znacku auta nebo druh sroubu, jak tu nekdo psal?

petlep
21. zář 2023

Tak já kdysi exmanžela poslala do obchodu koupit chipsy, tycinky a buráky. Měla přijít návštěva. Už si nepamatuju přesnou formulaci. Co si pamatuju, že ex dotah tyčinky projistotu hned troje jenže ty čistící do uší..

petlep
21. zář 2023

Legrace musí byt

bara88
21. zář 2023

@glitterglue tohle se prodává v obchodě?

glitterglue
21. zář 2023

@bara88 prodava, v takovem aluminiovem obalu, stejne jako treba citronova babeta. Jestli to maji vsude, to nevim🙂

alice180
21. zář 2023

@levandule_k muj partner byl v tomhle úplně stejný, když jezdil nakupovat sám ze začátku konkrétně u smetany jsem musela psát na lístek smetana ke šlehání 30%. 😀 když jsem mu řekla modra v kelimku tak se stejně ptal nebo volal z krámu ke šlehání 30%? Jinak s ničím nebyl problém, ale smetana. Teď už bez problémů.

lvl16
21. zář 2023

Manžel měl jednou koupit petržel. Popsala jsem mu ji jako takovou bílou divnou mrkev. Donesl zázvor ❤️.

ajja87
21. zář 2023

Asi takhle, tuhle manžel nebyl doma, potřebovala jsem cosi utáhnout,vzala klíček na utahování,dle zkousky jsem zjistila,ze potřebují desítku,ale pak jsem zjistila,ze mi chybí na druhé straně matka,tak mu volám jestli má doma desítku matku a on,ze desítku nemá,ale jestli tam náhodou nepřijde matka číslo to a to(uz si nepamatuji) a ja ze ne,ze na zatahovacím klíči je napsaný, že je to desítka a on,ze ano, že to souhlasí, že prostě tou desítkou se označuje velikost něčeho na te matici číslo to a to.... takže asi tak... takže když mi tuhle donesl místo zelirovaciho cukru želatinu,tak se na nej zlobit nemůžu

ab3185
21. zář 2023

Já ho poslala pro lečo a přinesl kunovjanku 😜

jancazao
21. zář 2023

@kurpilova a to já poznám 😆

alubif
21. zář 2023

Nedělají, jsou věci kterým nerozumí třeba rozdíl mezi smetanou ke šlehání a zakysanou smetanou. Nedej bože vnést jim do toho chaos v podobě smetany na vaření.... takže v klidu. Většinou posílám chlapovi fotku co přesně chci. 😉

suzanna123
21. zář 2023

já bych ho s vanilinovým cukrem místo vanilkového taky hnala

zekrt
21. zář 2023

Já bych mého taky hnala, kdyby dotáhl vanilinový, fuj. 😂

zekrt
21. zář 2023

A kdyby on tebe poslal pro součástku do motorky/cokoli co zajímá jeho a tebe ne, taky bys nepotřebovala upřesnění? 😂

veruuu_kubesovic
21. zář 2023

a pointa😅?
makový závin koupil dobře a věř, že mezi cukrem krystalem (nahrubo mletý) a krupicí (jemně mletý) rozdíl tedy je (to, že o něm ty nemáš ani páru 😎...)
Zajisté kdyby tě poslal do autodílů, pro cokoliv do auta a nazval to nějakou jejich "hantýrkou" zaručeně bys donesla přesně to, co chtěl....

leilinka1234
21. zář 2023

Taaak... A běž se mu omluvit 😂 tvůj muž je naprosto normální a splnil tvé požadavky. Poděkuj mu a omluv se 👌

daasqua
21. zář 2023

Já manžela poslala na chalupě koupit chleba, sýry a nějaké pečivo pro děti (ví jaké), prostě malý rychlý nákup, čekala jsem s dětmi v autě. Přitáhl za hodinu obrovitansky naložený vozík snad s půlkou Lidlu a v něm zhruba 12 čokolád, cca 30 kusů cukrovinek, obří meloun, dvoje maso, slaninu, osm druhů sýrů, pět druhů pečiva, šest vod, osm slaných tyčinek, pět balíčku bonbónů, nějakou zeleninu, sušená mléka, troje ovesné vločky, šest druhů oříšků a semínek, nějaké rybičky a další pochutiny, zkrátka zásoby jak na válku 🙂 On rád velké nákupy a prý musel udělat zásoby sladkostí, že ho to prý lákalo. Ten jeho šibalský a provinily úsměv, když ke mně jel s tím vozíkem, žeru 😀 On tedy umí nakupovat v něčem lépe než já, čte poctivě složení (já jen u podezřelých věci), nekouká na ceny a vybírá kvalitu. Udělal mi to už několikrát 😉

autor
21. zář 2023

@kelerub Nenadávala,já sama nevím kolikrát co kupuju jestli krystal nebo krupici 🤣

alubif
21. zář 2023

Ještě edit k mému příspěvku výše. souhlasím s holkama výše, když jsi pro součástku do auta, posílá mi taky fotku a různé názvy pod kterými se to dá koupit.