Dítě je podobné spíš mamince nebo tatínkovi?

ifulinka
20. lis 2007

Ahoj holky. Chtěla jsem se jen zeptat komu je podobné vaše první dítě? Tatínkovi nebo mamince? My se v genetice učili, že první dítko by mělo být podle genetiky podobné otci a mít povahu po matce a ostatní děti podobné matce a povahu po otci. Tak by mě jen zajímalo, jestli to opravdu platí nebo to jsou jenom fámy 😉

krista
25. bře 2009

Ahojky,
naše malá nakonec nemá vůbec nic po mě 😝 zůstaly jí akorát moje oči, ale jinak je celá obličejově po manželovi 🙂 Povahově zatím nemůžu soudit, ale dle babiček a prababiček je uřvaná taky po něm 😀

kacka.va
25. bře 2009

u nás je obličejem taky po taťkovi a oči má moje, i když my jsme typově podobní, takže každý v ní vidí oba. Ale už mě moc nebaví, jak to každý řeší, na koho je víc podobná.

peppapig
25. bře 2009

nase mala je presne pul na pul (moje rodina rika, ze je cela muzik a jeho rodina naopak). Navic povahu zbrklice ma po me, ulicnice a hyperaktivnice je po tatinkovi, vysoka bude asi jak moje sestra. Slovne se take nenecha jen tak odbyt, presne jako maminka. Uvidime jake talenty prinese budoucnost 🙂

kristi
25. bře 2009

ja nevim, mylsim, ze je po Robovi....po me ma oci a dlouhej palec na noze

mobina
25. bře 2009

Kristi myslíš? 😀
U nás je to tedy mixík. Když se narodil, tak to byla moje malá kopie, ale hrozně se pořád mění. Já v něm vidím nás oba.

mrs.bistra
26. črc 2009

ahoj,já mám doma skoro čtyřletého klučinu a podobou je celý táta 🙂 Po mě má akorát očička.Jinak povahově je to to samé.Po tátovi zdědil už v tak útlém věku velkou lásku ki motorkám a všude vypráví,že až vyroste,koupí si mašinu a bude taky frajer jako táta 🙂

rimmel
16. lis 2009

jee tak u nas to uplne plati, maly je ako dvojnik po otcovi a zda sa mi ze netrpezlivy ako maminka 😀

rencata
17. lis 2009

Maruška je víc podobná na tatínka. Hned na první pohled. ALe na ten druhý jsou tam už i moje rysy. Má dolíček ve tváři stejný jako já, jen na opačné straně 🙂 Je společenská po mně, soutěživá po tatínkovi, tvrdohlava po obou, některé ksichtíky dělá po tatínkovi, jiné po mně. Je to prostě půl na půl, i když jak říkám, na první pohled celý tatínek 🙂

anta
17. lis 2009

Ahoj holčinky, tak u nás je to podle mě takový půl na půl. Vidím v Honzíkovi oba, postavu bude mít po tatínkovi a ksifťánek nejspíš po mamince, alespoň to tak vypadá 🙂 Ale je vidět, že ho nevyseděla čuba na vrbě 😀 😀 😀 😀 Někdy si z toho dělám legraci, aby nedejbože byl chytrý po mamince a hezký po tatínkovi 😀 😀 😀

vercak.
22. lis 2009

Ahoj, tak Robin když se narodil, tak byl strašně moc podobný tatínkovi, dokonce se mu na čele dělala při zamračení stejná vráska. Teď ale vypadá úplně stejně jako já, když mi byl rok. Když se podívám na moje fotky a na malýho, tak je fakt jak přes kopírák. Moji rodiče říkají, že kdyby měl naušničky, tak je celej maminka 😀 😀
Navíc bych řekla, že je takovej citovej vyděrač po mě. nedělá mu problém se na chvilku rozbrečet, jen aby dosáhl svého a taky ho hned pláč přejde. Je po mě... 😀 😀 😀

heliik
13. dub 2010

Ahojky.
Týnka je od malička podobná tatínkovy. Ze začátku, byla celý táta, ale jak trochu povyrostla, tak bych řekle, že má už nějaké rysy ze mě. 😀

heliik
13. dub 2010

Jen bych jeětě chtěla dodat, nevím po kom má oči. Týna ma modré, já zelené a přítel hnědé. 😀 😀

salma22
16. dub 2010

moji znamy vravia ze mala je po mne a draheho strana vravi ze je ponom....kazdy sa drzi tej svojej strany 😒 ale aj tak sa to ukaze ked bude starsia 🙂

benjik
23. kvě 2010

Ahoj, u nás platí otec jistý, matka nejistá 🙂 Nela je přesná kopie svého otce. Jediný co má po mě je ksichtění,což jsem já zdědila po svý mámě ( mimochodem jsem její jediný dítě a 100% kopie,do určitého věku jsme na fotkách nepúoznaly kdo je kdo.) Jinak povahově je to půl na půl.

bera28
23. kvě 2010

No tak u nás je to takto: kluk (dvojča A) komplet po mně, a to vším, holka (dvojče B) komplet po tátovi 😉

jaa
25. kvě 2010

Tak my máme 4 holky a ani jedna není na 100% po nikom z nás.všechny jsou mixy..Něco z babi,dědy,mámy ,táty.... 😀

evaje
25. kvě 2010

moji kluci, když se narodili, tak ten první byl celý táta a směřoval do tchánovi větve, ale teď už je jak já říkám ,můj. Prostě vzhledově celý já. A ten druhý byl od narození taky po tátovi, ale zase celá tchýně. A to je doteď. Jinak jsou povahově úplně rozdílní a kdybych si nebyla jistá, tak řeknu, že není možné, aby měli stejné rodiče. Ale když nás někdo potká na ulici, tak řekne, jé ti si jsou podobní. A já řeknu, že jsou úplně každý jiný a dotyčný řekne, no jo, fakt, ale na první pohled se mě zdálo, že jsou stejní. Jo a taky ten starší, když vidí svou fotku ve věku toho mladšího, tak tvrdí, že je to brácha. Ale ono je to asi fuk, hlavně, že se máme rádi 😀

brisalek
26. kvě 2010

Dcera je od narozeni cely tatinek a jeho maminka, ano nektere rysy(oci) ma po mne, ale jsou jen takove stripky, ze se mi chvilema zda , ze je mi podobna a neni uplne 100% tatinek. Ale kdyz se kouknu na fotku , kdy bylo manzovi rok tak me zase uvede do reality, ze po mne teda toho moc nema🙂.
Myslim, ze ve vysledku je to vzdy podoba otcova a matcina v krasne souladu🙂, ne🙂