• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Doma je nej(ne)bezpečnější místo pro děti

22. května 2010 
Jo, malá mi pomáhala včera prát. Výsledek - tři nejšpinavější věci, který jsme potřebovala vyprat mi odnesla do chodby, hodila mezi ně uplně jiný ,,naše" a navíc mi hodila do plný pračky mačkátko na česnek :confounded: :confounded:
No, k tomu, co jsme prováděli s bráchou my, se vyjadřovat radši nebudu - nevlezlo by to sem. Takže já se teda určitě mám na co těšit... Brácha dostal od el. pecku několikrát - strčil tam šroubovák, pletací jehlice, pomocí dvou lžiček uměl kryt na zásuvku vyndat. Pak vylezl po šuflatech na linku, tam měl táta šňůru od el. strojku, strčil do zdi a druhej konec na jazyk!! Propálený jazyk, ale od tý doby prý začal jíst.. Mno, já si vylezla pro tátovy léky, sejmula jsem je ze židličky koštětem a spapala ,,lentilky" Takže výplach žaludku, prostě průser na průser.....
Jo a brácha předělával autičko na baterky na autíčko na elektr. Byla to pěkná šupa, plamen ze zásuvky, kraťas celýho baráku, baterky se našly až za tři dny. Výsledek - brácha je ing. obor elektro :sunglasses: :sunglasses:
19. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ja ziram, co to tu ctu :grinning: Teda Hani, vy jste byli ale pera, mala to ma po kom mit a neni cemu se divit, ze je taky takovej nezbeda. Ja to nastesti neznam, malej je sice nezbeda, ale takovy veci by ho ani ve snu nenapadli :sweat_smile: SNAD :sweat_smile: Jo a jak pises s tema tchanovcama je to fakt na prd, ze schodu uz mam taky respekt, u nas stacili 2 maly schodky a Dada spadl jak hruska, ale teda tak blbe, ze to odnesla zlomena klicni kost, bylo to minuly leto, ale teda reknu ti, hruza- v tech nejvetsich paracich musel chodit MESIC v obvazovym tricku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Des a hruza :confounded: Jinak musim klepat na drevo, protoze takovy nejaky kable, zasuvky atd ho vubec netahne, tak snad to tak vydrzi :wink:
19. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme nebyli péra, my jsme byli parchanti :grinning: :grinning: Aspoň podle nejbližšího okolí. Od sebe 13 měsíců, takže ideální na vymýšlení kravin :confused: Jinak - když jsme šli na chalupě ven, tak jsme byli pomalu šacovaní, abysme nevynesli ven něco, čím bysme mohli způsobit pohromu. Marně - většinou jsme byli rychlejší a vyhodili to oknem - sirky, prak, atd... :grinning: :grinning: A pak, kolem ,,kontroly" jsme prošli v klidu a s pískáním :sunglasses: No, dneska zpětně uznávám, že rozdělávat ohýnky ve dříví, seně a ve stohu zas až tak dobrej nápad nebyl - nebo v bezprostřední blízkosti, ale tenkrát děsný vzrůšo :confused: :confused:
No, brácha třeba se strejdou ,,ostřelovali" terč na plotě, sem tam to zamířilo do kadibudky na sousední zahrádce :confounded: :confounded: Nebo když bylo hnusně a nemoh ven, tak se trefoval lukem!!! do terče na skříni..Kromě terče trefil hodiny, obraz a dírky ve skříni taky nezpůsobil červotoč :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani - vy jste byli hustí :grinning:
20. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, vzhledem k tomu, co jsme prováděli my s bráchou, tak jsem v něčem o krok napřed...Že tak nějak tuším, co by se jako nedejbože mohlo.... :sweat_smile: :sweat_smile: No, ale naše dítko je originál a překonává i bráchovu legendu :grinning: :grinning: Kolikrát musím hodně hodně rozdejchávat (že bych se už naučila i psí dejchání? :confounded: ) , než zareaguju... Páč nevím, co by se jinak stalo s pachatelem na místě. Na druhou stranu mě dost věcí nechává v klidu - nad nima šílí matinka a já to přecházím s pokrčením ramen. A připomenu jí nás...Teda, když už dojdou argumenty. Jinak včera jsem dávala ditku polivku a rozhodlo se, že se nakrmí samo :confused: :sweat_smile: :confounded: Mno, ta kuchyň stejně bude potřeba malovat a nějak se to naučit musí, že? :sweat_smile:
Nám se minule zamkla v autě - a to byla v autosedačce! Prostě tak dlouho kopala do puntíku u dveří, až se jí to povedlo.. To mně zatím dělá problém - zjistit na co který hejblátko je. Vystoupíme, chci jí vyndat a .... nejde to. Je pravda, že ovládání okýnek má chlap zamčený u sebe - že prej pro jistotu..No, už chápu... Nebo jedem, ze zadu hekání, myslím, že kadí, tak v klidu, nebudu jí to přetínat...Pak se otočím a madam na nás dělá Mamííí Kuk!! Urvala z okna sluneční clonu a schovávala se za ní :grinning:
22. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ještě k bráchovi - jednou si tak nějak hezky hrajem - teda spíš on, já byla v baráku, děda ho šel najít, páč si hrál nějak moc dlouho potichu! No a děda sebou normálně říznul, páč si myslel, že je brácha polomrtvej - celej od krve. A ten mamlas na sebe otočil plechovku rudý barvy a ještě dělal ,,krevní" stopy kolem sebe. Pak sebou děda šmejkl málem znova, když to z bráchy dostávala babička s mámou ředidlem, protože byl brácha tak trošku na ekzémy :sweat_smile: :sweat_smile:
22. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek