Dotaz - Po jaké době jste s přítelem uvažovali o rodině? Kolik Vám bylo?

6. črc 2020

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat na Váš názor.. Ohledně rodiny po jaké době jste s přítelem uvažovali o rodině a popřípadě kolik Vám bylo?
Protože s přítelem jsme spolu už pomalu 5 let, a máme kde bydlet teď nám schválili hypotéku.. Pritelovi je 26 mě je 22.. A opravdu už uvažujeme o miminku, ale chtěla bych se zeptat jestli náhodou není to příliš brzy, protože už se mi stalo že jsem někde řekla že s přítelem uvažujeme o rodině, ale řekla mi na to že si zkazime mladí a že budou děti vychovávat děti... Tak by mě zajímal Váš názor děkuji.

autor
7. črc 2020

@slayc děkuji. 😊

autor
7. črc 2020

@jade85 děkuji za odpověď a jinak ano to je pravda že každý to máme jinak 😊

autor
7. črc 2020

@denisahlavicova děkuji je to hezké slyšet že i mladší jak já mají miminko protože kdyby jsem Ti napsala co ta dotyčná všechno říkala o tom tak si myslím že by si se valela asi taky na podlaze smíchy protože moje kamarádka co má malou dceru a s kterou jsem se bavila tak se musela smat.. A dekuji ❤️😊

leniczka23
7. črc 2020

První dítě po 4 letech vztahu mě bylo 23 jemu 24..druhé dítě jinej chlap, po 2 letech vztahu, mě bylo 29 jemu 22. Ale to mě už tlačil čas. Nechtěla jsem dítě dýl jak ve 30.

mrstte
7. črc 2020

Děkuji. Ještě na to že jsi mladá.... S ex manželem jsem byla od svých 15 a o dítěti jsme mluvili od doby co mi bylo 18. Ale začali jsme se snažit po svatbě a bylo mi 21.

inkheart
7. črc 2020

Já jsem se na to už ve 22 začínala cítit, ale chlap ještě nechtěl. Takže jsem se dočkala začátku snažení těsně před 27.narozeninami, pak bylo jedno ZT a nakonec jsem rodila "až" ve 28. Ale záleží na tvých pocitech, pokud se na dítě ještě necítíš, počkej. Pokud ale ano, směle do toho, jak holky píšou, fyziologicky je to ideální věk. A je super být mladá máma. Ber to tak, že pak má člověk dřív klid a může být i aktivní babičkou pro své děti.

orisek56
7. črc 2020

@zelenaesmolda tak to jsem já asi hodně vadný, jedinec. Chlapa jednoho jediného a prvního mám už 10 let....od 21 let. Museli jsme si vztah vybojovat už na začátku, všichni, všechno bylo proti nám. Doslova jsme, bojovali a nevzdali to. Ty problémy co jsme měli by už jiní vzdali a, šli o dům dal. Jinak zvládli jsme svatbu, život v najmu, vyzkoušet si jaké to je fungovat naplno v domácnosti a ještě pak rok ukousnout to že jsme oba kvuli práci spali na kolech a na různých místech odloučení (porad v pohybu),dvě děti (do budoucna plánujeme další pokud bude větší bydlení) a stihli hypotéku na první domek. No.... A uteklo 10 let, neměla bych ho vyměnit? Upřímně.... NE.... Lepsi trefu do černého jsem nemohla udělat. Narazila jsem na, člověka, který se mnou splynul v jedno, který žije mnou, náma, rodinou a já úplně stejne pro něho, pro děti, pro nas. Milujeme se víc než na začátku. Máme tedka zase trápení v jiné oblasti, máme naschvály od sousedu ale zase... Stojíme při sobe a bojujeme. A moje zhodnocení? Střídat partnery potřebuje většinou ten, kdo nenalézá absolutní splynutí a spokojenost v současném vztahu. Ve skutečnosti totiž není cool měnit partnery, jen abych si připadala že mi něco neuteklo. Ono upřímně, všude je chleba o dvou kůrkach, vidím to u svých přátel. A nakonec pořád jen střídají a hledají, ve výsledku jsou nešťastní protože nemají klid sami v sobě. Ja potřebu zkoušet jiné chlapi nemám a to mi presto spousta chlapu nadbiha... A proč? Protože mám jasno v hlavě.

peleta
7. črc 2020

Já jsem otěhotněla ve 25 a za mě ideál. Už jsem měla po škole, stálou práci i jsem stihla něco málo vidět ze světa. A cítila jsem, že mi to takhle stačí, že už jsem připravená žít zase jiný život. Nemyslím, že ve 22 jsi dítě, ale kdybys byla moje dcera, asi bych ti taky poradila, abys alespoň ty dva roky počkala. Neříkám, že s dětmi končí život, ale pravdou je, že tu absolutní svobodu být pánem svého času už s dětmi nikdy mít nebudeš. I když budou za 20 let dospělí, stejně se je budeš snažit pořád podporovat, stejně se na ně budeš dál ohlížet.

denisahlavicova
7. črc 2020

Nemáš vůbec za co 😊 klidně napiš, ráda se zasmeju😂

autor
7. črc 2020

@denisahlavicova máš to v soukromé zprávě 🙂

leymea
7. črc 2020

Byli jsme spolu 5 let co jsme se vzali a pak se zacali "snazit". To mi bylo 22 a manzelovi 31. Nebylo to hned, ale porodila jsem kdyz mi bylo 24. 🙂 klidne bych do toho sla driv. Ted ve 27 letech mam dve deti, za me ideal 🙂

miaelle90
7. črc 2020

@zelenaesmolda znám spoustu případu, kdy partneři měli bohatou partnerskou zkušenost a přesto se po 15 letech rozešli... být tebou, raději bych ještě 10 let počkala, kdyby náhodou....😉

elinkav
7. črc 2020

Vdávala jsem se v 22, manželovi bylo 33. Brali jsme se po 3 letech. Rok a kousek od svatby se narodila dcera. Teď čekáme další, budou od sebe 4 roky.
Pokud máte kde bydlet, něco našetřeno a neplánujete cestovat/studovat/dělat kariéru, je ten nejlepší čas.

re_barbora
7. črc 2020

Prakticky hned 😁 otehotnela jsem po dvou mesicich vztahu. Planovane. Po osmi mesicich svatba a ted uz cekame druhy 🙂

ivule95
10. črc 2020

Ve 22 se nám narodila první dcerka, ve 24 druhá. Byli jsme spolu 4 roky, když jsem plánovaně otěhotněla. Vždycky jsem chtěla být mladá mamina. Za mě spousta výhod. Těhotenství bez problémů, porody opravdu krásné a když jsem nespala skoro 5dni, nebyla to katastrofa 😆 Dcery jsou od sebe o 26 měsíců, starší je s námi doma a ještě rok bude. Někdy je to ficak, ale spíše si to užívám, ty dvě lásky naše. Každý to má jinak. Ja jsem rodinný typ a prostě bez dětí mě nic moc nebavilo, teď teprve je to ten správný život ❤ Navíc jsem ráda za svůj věk i proto, že si nedokážu moc představit mít třeba dvanáctiletou dceru v 50-52 letech... Za mě už je ten odstup moc a chci holkám předat ženskost, než budu šedivá atd... 😆🤣ale na nikoho tím nechci útočit. Jen já to tak cítím. Jinak jsem měla 2 práce, abych si nasetrila 😉. Takže za mě bych do toho šla.

kata267
11. črc 2020

@zelenaesmolda tak ja jsem asi vadna teda, s muzem jsem od 16ti, v 25ti svatba, ve 30ti prvni dite, v 31ti druhe dite a ted je mi 34 a tak nejak jsem teda nestihla vystridat xy partneru, asi bych si mela sahnout do svedomi 😀
K dotazu jestli je 22 na dite brzo? To je hrozne individualni, zalezi jake mate plany, jestli se na to citite, proc ne? ☺