Dřevostavba - máte někdo, stavíte?

saina
12. lis 2014

Dobrý večer maminky,
obracím se na Vás s dotazem, zda některá bydlíte v dřevostavbě nebo momentálně stavíte ?
S přítelem bychom rádi domeček, zaujali nás celkem ,,nízké,, ceny právě u těch dřevostaveb, ale furt váháme . Bohužel nikdo z našich známých dřevostavbu nevlastní a tak nemáme kde čerpat zkušenosti a poznatky.
Snad se mi poštěstí tady .
Děkuji za všechny názory a rady a přeji pěkný zbytek večera, dne. Šárka 🙂

klanova2
26. lis 2016
Uživatel klanova2 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.

Dobrý den, my máme rodinný dům-dřevostavbu. Neměnila bych, díky firmě http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz si žijeme tak jak jsme vždy chtěli a proto mohuh vřele dál doporučit.

irin67
1. pro 2016

Ségra budou stavět a vychází to levněji, vypadá to moc hezky a je to rychle postavený.👏

malinkaelinka
21. pro 2016

Mě by na tom vadila nízká trvanlivost...soused postavil dřevostavbu, jo bylo to rychle...ale...zaručená "trvanlivost" toho domu je 25 let...to zrovna doplatí hypotéku...a co bude potom? To nikdo neví...dát dva a půl milionu za kus papundeklu...navíc, když jsem viděla, jak prasácky ta firma dělala základy, sklep i desku...jsem ráda, že si děláme všecko růčo fůčo 🙂 ale to už samozřejmě nesouvisí s tím, zda je to dřevostavba či nikoliv...my když se rozhodli stavět, tak jsme od začátku věděli, že chceme cihlu, už jen proto, že z cihel si stavíme sami, dřevostavbu by musela firma... a mám na paměti tu pohádku o třech prasátkách...domeček se slámy i dřeva vlk rozfoukal, ale zděný domeček ne 🙂 Já bych měla strach, jak to bude pracovat po letech ten materiál...

dalmatinka2004
22. pro 2016

Máme dřevostavbu už 6 let a je to super! Rychle postavené, krásně se dá vytopit... Jsme spokojení! ;)

finie
4. led 2017

Kamarádka má dřevostavbu a kdybych stavěla, tak jedině tu 🙂 Ale prý jde slyšet pohyb po době, ale zase se to dá ztlumit kvalitní podlahou..

zdeenik
23. únor 2017
Uživatel zdeenik je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zdeenik.

V dřevostavbě bydlíme druhý rok a jsme spokojeni. Také nám stavěla firma Dřevostavby MY HOME.

kristinarr
19. kvě 2017

Nemáte někdo zkušenosti s firmou baracky.eu ?Diky za info

petulero
21. zář 2017

Jako celkově jsme byli spokojeni s firmou dřevostavby my home - výše uvedenou. Jediné co mi vadilo bylo to, že když jsme chtěli nějakou změnu, bez toho aniž by to bylo ve smlouvě, tak byly dost neochotní a celkově nám předávali stavbu o měsíc déle.

jolana001
2. únor 2019

@saina Ahoj, ano my máme dřevostavbu,ale byla to teda makačka a už bych do toho znova nešla. Ve chvíli kdy se na stavbě objevili problémy a my jsme pomocí techniky museli posouvat prahy a podobně jsem fakt nadšená nebyla. Na druhou stranu jsme ale sehnali spolehlivou techniku / manipulátor od https://uplifter.cz a všechno šlo snadno a rychle, takže díky nim jsme rychle napravili chyby našeho projektanta. Každopádně myslím, že ta dřevostavba má své výhody - my jsme si ji vybrali jako takovou vzdušnější a hezčí stavbu,ale dlouho jsme se teda rozmýšleli jestli do toho jít. No každopádně bych radia vybrat nějakou kvalitní a prověřenou firmu, ať vás to stojí co nejméně nervů 🙂

julisa88
5. črc 2019
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

Take by me zajimalo, chteli bychom nejakou co neni zase tolik zaneprazdnena a ma prijatelne ceny domecku....

lenatko91
9. črc 2019

@julisa88 nám stavěly Dřevostavby Haná. Spokojenost, jen sádrokartony bych nechala dělat někoho jiného..

tinie
9. črc 2019

Bude to ted dva roky, co bydlime ve drevostavbe a nemenili bychom. Od zacatku stavby do predani domu ubehly dva tydny. Prebirali jsme krasnou cistou hotovou novostavbu, takze super. Spotreba energii taky nizsi s porovnanim se sousedy v cihlostavbe 🙂 Ja muzu doporucit.

smetttanov
10. črc 2019

Co firma orcangroup.cz, libi se mi jejich nabidka baracku a jsou rychly, prace jen nekolik tydnu, to je sen!

julisa88
16. črc 2019
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

Vazne tak rychle? Stavi i drevostavby? Tu by jsme s muzem moc chteli 🙂

smetttanov
20. črc 2019

Ano, drevostavby - nizkoenergeticke domy, ale take stavi i zdene domecky.

zindy
26. črc 2019

Kdyz se rekne drevostavba tak me hned napadnou mi znami, ktere maji domecek od firma orcan group a vse si chvali, jak rychlost tak i provedeni.

cudl004
13. srp 2019

S Orcangroup.cz bych byl opatrny, je na trhu od roku 2016 a změnila již 5x jednatele (z toho 2x byla majitelem nějaka firma u kterých se měnil majitel ještě častěji). Ani jednou nezaložila učení závěrku. Své peníze bych jim nesvěřil. Maximálně bych jim zaplatil, až bude dům postavený. Když jim zaplatíš předem a oni dají firmu do insolvence, tak o vše přijdeš.

cudl004
13. srp 2019

A ještě jedna informace, stávající jednatelka byla jednatelkou firmy Marketing Partners, která je nyní v exekuci a tato firma se také zabývala stavbou.........

lenatko91
13. srp 2019

@tinie dva týdny? Nám dělali 2 týdny jen základovou desku..

zmrz_lina
13. srp 2019

@lenatko91 to je čistě stavba domu. Základová deska se dělá samozřejmě s předstihem. Nám stavěli základovou desku 4 dny (fakt od rána do večera makali), pak necelé 3 měsíce zrála a dům byl předán 13. den od zahájení výstavby. Druhý den stavby byl dům kompletně pod střechou a dělali vnitřky. Dům přivezli v kamionech už hotový z továrny, tady to jen skládali k sobě.

tinie
13. srp 2019

@lenatko91 My mame drevostavbu se zakladovkou (vim, ze se delaji drevostavby i bez poradne zakladovky - sousedovi tak stavi) a tu staveli cca 2 mesice predem. Pak jak pise zmrzlina, prijeli nakladaky s panelama a ‘stloukli’ to dohromady. Po asi dvou tydnech jsme se stehovali do hotoveho cisteho domu 🙂

zelenaesmolda
14. srp 2019

@tinie
jaky je v tom rozdil?

jarusmoucka
28. črc 2021

I já s rodinou si pořídila dřevostavbu. Sice jsem se delší domu nemohla rozhodnout, zda je to dobrá varianta, ale nyní bych i rodinou v žádném případě neměnila. Dlouho jsme nemohli najít, kdo nám dřevostavbu zrealizuje a nakonec jsem přes kamarádku dostala doporučení a oslovila firmu Drevo a stavba. Přeji, ať se Vám dobře bydlí a hlavně jste maximální spokojeni, tak jako celá naše rodina.

petulkasilvik
6. říj 2021

S rodinou bydlíme ve dřevostavbě, již 5 rokem a maximální spokojenost. Domeček máme luxusní a jsme v něm velice šťastni. Firma byla velice spolehlivá a nabídla nám to nejvhodnější řešení. Nikdy bych neměnila.

orisek56
6. říj 2021

@petulkasilvik prosím konkretizaci firmy do zprávy, děkuju 😊

candat
7. říj 2021

@orisek56
No já nevím, ale když je paní už 5 let spokojená, proč sem nedá fotku svého domu místo ilustrační fotky z vodoznakem? Vedle na MS se taky najednou vyrojily příspěvky s těmito obrázky s vodoznaky na tuto fa. Jasná reklama.

orisek56
7. říj 2021

@candat Aha toho jsem si nevšimla, že je to už 5 let, díky za upozornění.

kamcadvorka
25. bře 2022

Mohu doporučit firmu Dřevoastavba ING s.r.o. Firma nám postavila před 7 roky dřevostavbu a naprostá spokojenost. Mrkněte na jejich stránky pro inspiraci. Paní majitelka je skvěla a snaží se vyjít klientům maximálně vstříc.