Druhé rande s mužem, který za vás nezaplatil večeři?

jokerka
7. kvě 2015

Ahoj, čistě jen teoreticky smyšlená situace. Jen jsem někde četla že by nějaké ženy už nešly na další rande s mužem který by ze ně nezaplatil v restauraci.

Co byste dělaly vy? Jaký by byl váš první dojem? A zkusily byste jít na další rande.

A vemte to tak že by jste byla žena tak průměrně si vydělávající, a našla byste si celkem bohatšího muže, který by vás pozval do drahé restaurace, dejme tomu že by to přišlo na 1000kč (večeře,zákusek,pití) celkově jednoduše by vás nechal zaplatit si svoje. A neberte to tak že neměla tolik utratit, BYLO BY TAM DRAZE. A ani byste netušila co je to zač ta restaurace. No doufám že jsem to dobře napsala.

Takže: normální? sobec? První dojem je také někdy důležitý,

ronyx
13. kvě 2015

Holky tak jsem se právě objednala na 3D utz a jsem trošku zklamaná.Tak jsem se těšila,že budeme mít pár foteček miminka a teď myslím,že z toho bude prd.První otázka pana doktora. ve kterým týdnu jste? Já 24 tt on no nejlepší fotky jsou od 18 do 24 tt,pak už je to horší.Druhá otázka kde máte placentu?Já na přední straně,on no to tu viditelnost ještě zhoršuje.Třetí otázka máte nadváhu?Já no trošku asi jo,on no tak to je taky na prd. široká břišní stěna viditelnost snižuje. Ale zkusíme to.Takže příští týden ve čtvrtek v 16:00.To budu 25 týden.Ach jo,pokud to zase nevýjde tak budu smutná 😒 .U prvního miminka mám foto jen zezadu,hlavičku,páteř a ručičky,páč byl pořád zády a u druhého to vypadá,že ten obličejík taky prostě nebude. 😒