Rande. Dáme něco na pobavení?

nebrasska
29. čer 2020

Ahoj 😊 raz jsem četla jednu diskusi o nejhorším rande. Celkem jsem se zasmála 😁 Dáme něco na pobavení?

jjasmina
29. čer 2020

No je tomu už let asi to byl frajer, který měl venku potřebu furt plivat, v restauraci mě nechal zaplatit celou útratu a pak mi ještě psal , jak se bavil a kdy si to zopakujeme..

balogis
29. čer 2020

@jjasmina 🙈🙈🙈

mona91
29. čer 2020

@nebrasska já jsem kdysi dávno v nějakých 15 letech měla rande s 18ti letym klukem, co dělal bojové sporty. Nádherná vypracovaná postava ale v hlavě salát... chtěl mi všechno kupovat až to bylo trapné a naši PRVNÍ schůzku završil tím, ze v klenotech koupil zasnoubení prsten a požádal mě o ruku.... do teď si na to pamatuju jako na nejdivnejsi první a poslední rande v životě 😂

nebrasska
autor
29. čer 2020

@jjasmina chtěl že sebe pliváním udělat většího chlapa? 😂 já jsem byla raz na rande přes seznamku. Byli jsme na obědě. Když jsme dojedli, přišel číšnik, zda si ještě něco dáme. Nedali jsme si. Kluk se neměl ani k tomu, aby poprosil o účet. Hned jsem pochopila, o co mu šlo. Tak jsem se zvedla, že jdu na WC, zaplatila za sebe útratu a vypařila se 🙈 po x zprávach a vyptávání, co se stalo, jsem si ho nakonec blokla. Jednou jsem už takového zažila a již platit za chlapa, když mě on pozval na rande, nebudu 🤭 Tenhle alespoň neměl takovou drzost, že by mi vytkl nezaplacený celý účet.

nebrasska
autor
29. čer 2020

@mona91 tak tohle je dobré 🤭

barmil
29. čer 2020

@nebrasska nechal se vyzvednout, ze to mam po ceste, pak dalsich x km do jineho mesta, tam prochazka po cyklostezce 5km tam a zpet (byla jsem oblecena na rande ve meste, plus bylo leto, vedro), pak se zas nechal odvezt pred barak, podekoval a sel domu. Zadne kafe, zmrzlina, nic. Proste rande zadarmo. Pritom bydlel v lazenskem meste na kolonade.
Pak psal, kdy si to zopaknem, kdyz jsem odpovedela, ze se zenacema nerandim, strasne se divil, jak jsem to poznala 😂🙈

listopadka1
29. čer 2020

Já za sebou moc rande nemám, ale pamatuju si jedno snad v 15 - domluvila mi ho kamarádka, že super kluk, budeme se k sobě hodit atd. No když jsem ho viděla, málem jsem se otočila na podpatku a utekla 😀 Děsný ucho, samej beďar a hlavně blbej jak tágo. Já gymplačka, furt nos v knihách, samý jedničky a prý se k sobě budeme hodit. No jako sebrala jsem v sobě odvahu a všechnu čest, co jsem měla, zvládla jsem půlhodinovou procházku po parku, kde jsem ze sebe ždímala všechnu dobrou vůli, abychom nemlčeli, a pak zdrhla domů. Už jsem se s tou kamarádkou pak moc nekamarádila, protože mě to tehdy docela urazilo 😀
Pak jsem poznala Jirku a tím moje veškeré randění skončilo, takže vtipnější zážitky už nenasbírám :-/

tulikiss
29. čer 2020

Nejdivnejsi bylo asi posledni rande, nez jsem poznala manzela. Sli jsme do parku, pohoda a nakonci se me zeptal "Tak co budeme spolu chodit". Vytrestila jsem oci a nechapala, takovou otazku bych cekala v 15 a ne v 19 a od 26 letyho kluka. 😀

zelenaesmolda
29. čer 2020

@listopadka1
treba kamaradka chtela,abys nebyla furt zaborena v knihach 🙂

martinazidkova
29. čer 2020

Já jsem si jednou domluvila schůzku se strašně hezkým klukem (alespoň na fotce), byl to Slovák a strašně jsme si rozuměli. Přijela jsem za ním do Hradce vlakem a první co mě zarazilo bylo že sice hezkej je ale na fotce měl tak o 30 kg míň 😃
Naše "rande" začalo návštěvou Lidlu, kde si koupil povlečení na postel a něco k jídlu a šli jsme čekat na MHD, abysme jeli k němu. Celou cestu mě držel za ruku a ta jeho se strašně klepala a potila 😃
Jako první si začal dávat na postel to povlečení a houkl na mě že jsem ženská ať mu s tím pomůžu... 😂
Po jeho snaze mě masírovat a líbat (což mi ani jedno nebylo vůbec příjemné) jsem se omluvila že tohle nejde a že půjdu. Sice se mě snažil zdržet ale nakonec řekl: ven trefíš sama.

Což o to, ven jsem trefila, ale hned venku jsem vzala telefon a volám ségře, která tou dobou v Hradci studovala: ségra já utekla z rande, jsem někde v Hradci a nemám ani tucha kde 😂😂

Naštěstí jsme byly asi půl kilaku od sebe a hned se našli 😃😃

listopadka1
29. čer 2020

@zelenaesmolda no nevím teda 😀 bych čekala, že s potenciálním partnerem by měl mít člověk aspoň něco společnýho 😀

nebrasska
autor
29. čer 2020

@barmil 👏🏼🙈 tak takový konec by mě nenapadl 🤭

nebrasska
autor
29. čer 2020

@martinazidkova to jste mě pobavila 😂 já běžně v lidlu zažívám trapasy, ale rande jsem tam ještě nezačínala 🤣 jednou tam rozoberali ty plechové koše a měli ty kousky na zemi. Já jsem se ohlídla za mrazákem, zda tam nemají mojím oblíbenou zmrzlinu a nevšimla jsem si toho. No a jednou nohou jsem stoupla na jedno, druhou na druhé a tak jsem si “zabruslila” až jsem skončila na kolenách. Jak jsem se chtěla zvednout, tak jsem opět začala “bruslit” a pak jsem skončila na zadku 😂 (držela jsem v ruce konzervu a v druhé kabelku - nepustila jsem to). No a pan prodavač celý strčený v mrazáku na mně volá, zda nepotřebuji pomôcť 😂😂 já jsem se tak styděla, že jsem tam už nikdy nešla.
Ale to je spíš příhoda že života 🤭

dura175
29. čer 2020

Na jedno rande jsem si vzala nové boty a šíleně mě tlačily. Žádala jsem, abychom si někam sedli, ale chtěl se procházet po okolí. Nakonec jsem měla krvavé paty a on že si příště na to mám dát pozor.

sudylichozrout
29. čer 2020

Zazila jsem kluka, ktery mi na prvnim rande (pres seznamku) porad rikal, ze pro me asi nebude dost dobry, kdyz jsem vysokoskolacka a on jen stredoskolak z prumky. Byl jinak fajn, ale tohle me odradilo, takze mel vlastne castecne pravdu. Nebyl pro me dobry, ale ne z duvodu vzdelani, nybrz sebevedomi 🙂

cuuza
29. čer 2020

Jj, jednou jsem měla mít schuzku ze seznamky. Chlapec měl mít 195 cm ale v realu 165. Srabacky jsem se zaprela a napsala mu, ať si prdel dela z někoho jiného...

michaela10s
29. čer 2020

Jednoho dne jsem si psávala s klukama na seznamce 😀
No a “našla” jsem tam tedy fajn kluka, podle zpráv mi přišel celkem v pohodě, zajímal se i o mě, a nepřipadal mi nijak divnej, abych Teda nezkusila osobní setkání 😀.. No jela sem někam do Holešovic kde jsme se měli sejít, tak přijel asi o 20 minut později tak sem tam stepovala ..
přijel v autě, a tak sem dala vědět mámě, že teda jsem Ok a že už jsem sním 😀 Tak se hned jako ptal proč dávám vědět mámě atd. 😃 tak na to sem neřekla snad ani nic 😀
Jely jsme někam na Harfu 😀 tam jsme šly do Mc donaldu, seděla jsem tam asi 2 hodiny nad jedním kafem (každý si platil svoje) 😀
A celou tu dobu mlel jen o nějakým debilnim pojištění na koleno 😀!! Neřešil opravdu nic jinyho než pojištění na kolena 😀
( V tu dobu jsem začala mít nějaký bolesti kolene a zmínila se o tom ale to že to bude řešit na osobní schůzce mi nedošlo )😀 no tak po 2 hodinách co jsem mu odkývala snad všechno co jsem mohla jsem se sebrala, že pojedu domu 😀 a nějak už jsem skoro domu ani nedošla volala sem mámě že mi je strašně zle a omdlévám na ulici 😀 přijela sanita a byla sem v nemocnici 😀 Pak ještě psal ale to už sem neměla ani sebemenší náladu odepisovat 😂

sudylichozrout
29. čer 2020

Jo, holky, na seznamkach jsou zvlasti typy 😂 Ale po par eskapadach jsem se tam poznala s clovekem, ktery se stal mym muzem a je to fajne i po deseti letech 🙂 I takovy hepac muze seznamka mit 🙂

marketa11112
29. čer 2020

Ma spoluzacka slavila 18 narozeniny. Moc, moc se mi tam libil kluk, jeji spoluzak, ze zakladni skoly. Bylo mi oznameno,ze ma holku. Nebyla pritomna. Kdyz me pozadal o tanec, nakrklo me to. Takze chlapecek ma babu a zkousi to na jinou? Na otazku : ,,pujdes si zatancit? ", jsem odfrkla: ,, Jako s tebou, jo? ". Po kratkem case jsem se dala dohromady s jinym muzem z jejich party. Byl o 7 let starsi. Zili jsme spolu temer 5 let. Dokonce jsem si ho malem vzala. Rozesli jsme se mesic pred naplanovanou svatbou.
No a ted toho ,,odpalkovaneho,, frajera, mam doma,ziju s nim, jsme manzele, mame dve deti. Obcas mi to v legraci pripomene. Dokonce tvrdi,ze tenkrat zadne devce nemel. Proste me nakonec ukecal.

mona91
29. čer 2020

@sudylichozrout já to mám stejně 😂

letalnica
29. čer 2020

Jo seznamka, tam je dobrej výběr na sociologickou studii. Jeden za mnou přijel z Nymburka, když v Praze zrovna otvírali novej nákupák. Chtěla jsem se cournout po restauracích, ale on trval na Mekáči, že ten den tam končí kupóny. Dal si 2 Big Macy na kupóny, zaplatil stravenkama a pak dostal sračku 🙂 Lítali jsme pak po obchoďáku a hledali záchod 🙂 Nikdy víc tohle.

barmil
29. čer 2020

@sudylichozrout taky jsem manzela poznala na seznamce, byl posledni rande pred smazanim, protoze to pred tim, to byl jeden magor za druhym.

nebrasska
autor
29. čer 2020

@sudylichozrout ale takových je na seznamkách opravdu málo 🙈
@marketa11112 to je jako z romantického filmu 🍀 krásné. Mám kamarádku, která se po dvaceti letech dala dohromady s chlapem, který ji miloval celý život. (Znalí se od mala) Měli být spolu, ale jejich cesta k sobě byla trochu delší a asi si museli nečím v životě projít, možná trochu dospět.
@letalnica 😂😂😂 hele, ale to opravdu jenom pro studii (málo výjimek). Nejvíc mě na seznamce dostávalo, když jsem od 25 ročného kluka (někdy i starších) dostala zprávu “ahoj/hezkého foto/ako sa máš?” Od patnáctiletých bych to možná čakala, ale od staršího bych čakala možná víc 😁
Holky, měli jste s tou seznamkou spíš štěstí 😊

zelenaesmolda
29. čer 2020

@listopadka1
no to jo ale vetsinou na to neprijdes po jednom rande jestli mas nebo ne 🙂

gracinka7
29. čer 2020

@tulikiss mě to teda taky dost překvapilo, ale takoví fakt existují. Švagrovi je 22, jeho slečně 18, táhnou to spolu třičtvrtě roku,prý se milují, normálně spolu spí a tak, ale prý si není jistý, jestli spolu chodí. Jestli už je to vztah. 🙈 Že se jí asi zeptá 😂

zelenaesmolda
29. čer 2020

Co vas spolehlive odradi kdyz brouzdate na seznamkach?

sunni
29. čer 2020

@letalnica To jsi zabila, úplně jsem se rozbrecela smíchy 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

dareenn
29. čer 2020

@sudylichozrout jojo taky mám manžela "ze seznamky" 😄 ale my se teda "znali" už předtím, teda on chodil pár roku předtím s mojí kamarádkou a jednou jsme se potkali na nějaké akci a já o něm samozřejmě věděla první poslední z vyprávění 😄 a pak jsme na sebe narazili náhodou na seznamce po tom co já byla dva roky sama a neměla štěstí na chlapy a jeho podváděla jeho současná přítelkyně 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Nejdřív jsme na sebe hráli že se jako neznáme a jen nám někoho ten druhý někoho připomíná, ale po pár dnech dopisování jsme měli jasno a pak po první schůzce to byla tutovka 😄❤️ a dodnes si říkáme, jak jsme prostě měli být spolu, že už v tu dobu kdy on chodil s kamarádkou, já byla zadaná a byli jsme spolu na té jediné akci jsme si říkali, že jsme tam každý se špatným partnerem a spolu bysme si rozuměli mnohem víc 😄

picimaus
29. čer 2020

V 15 jsem se seznámila s klukem a dalších 9 let jsme se potkávali , ale nikdy jsme spolu nechodili. V průběhu těch let jsme měli každý nějaký vztahy a když nám to neklapalo doma tak jsme hledali rady u toho druhého. No a jednou mě pozval na rande na večeři do krasne restaurace. Hrozné mě to překvapilo. Začal řec ze které se mi pomalu zastavilo srdce- tak krasny slova ze jsem si rikala ze mě snad po těch letech chce požádat o ruku. Vše tomu nasvědčovalo. No a pak přišel s tím, ze se mi chce omluvit , ze se vyspal s moji bývalou spolužačkou (kterou se strašně nesnášela a on to věděl). Takže to bylo jako bych dostala ránu do hlavy. 😀😀😂😂😂. To bylo rande na který jsem opravdu nikdy nezapomela. 😀😂

jirovapa
29. čer 2020

@nebrasska když mi bylo 21, tak jsem šla na rande s klukem, kterému bylo 30. Šli jsme do pizzerie, byl to hodný, pohledný a milý kluk, ale on vůbec nemluvil 😃🤷‍♀️. Celou dobu jsem udržovala konverzaci já, občas bylo trapné ticho a ke konci jsem mu řekla, že asi není tak ukecaný jako já. On odpověděl, že raději na ženy kouká, poslouchá a nepotřebuje mluvit. Pak jsem mu dala ještě jednu šanci a to bylo ok, šli jsme na bowling, ale pořád mluvil o tom, že jsem na něj moc mladá. Já potřebuju chlapa, který se mnou mluví a neřeší blbosti jako je věkový rozdíl, takže další rande nebylo. Teď mám víc ukecaného chlapa než jsem já, je o 4 roky starší a klape nám to 😁.