Rande. Dáme něco na pobavení?

nebrasska
29. čer 2020

Ahoj 😊 raz jsem četla jednu diskusi o nejhorším rande. Celkem jsem se zasmála 😁 Dáme něco na pobavení?

zelenaesmolda
29. čer 2020

@jirovapa
proc s tebou na to rande vubec sel kdyz jsi pro nej prilis mlada?

anetka1701
29. čer 2020

Já byla v 16ti s jedním, co se tvářil děsně romanticky, ale byl to vidlák non plus ultra... Furt vykládal jak nemají peníze doma, že je všechny prožerou... Na rozloučenou mi dal básničku a pak mě ještě pár tejdnů naháněl... Asi to není "nejhorší" rande, ale mně to tenkrát fakt odradilo... No a o pár měsíců později jsem potkala svojeho, teď už manžela, takže historek moc nemám...

michaela1990xx
29. čer 2020

@zelenaesmolda Mě odradí když dělá chlap totální pravopisné chyby.

sudylichozrout
29. čer 2020

@michaela1990xx To me taky. Pokud ten clovek neni "dys" cokoliv, mel by psat spravne. Ale je fakt, ze ja jsem na tohle velkej pes. Muj muz pise dobre, nicmene sem tam, kdyz mu treba opravuji technicke zpravy k projektum, narazim na nejake perly a upim 😂

michaela1990xx
29. čer 2020

Kamarádka šla jednou na rande, kluk stál opreny o nějaké luxusní fáro, na sobě nátělník, tak si rikala: mmm aspon teda ma dobré auto, ale ten nátělník.. No a když odjížděl, tak nastupoval do nějaké kraksny. Chtel asi na ni udělat dojem cizím peřím. No a další rande mela s chlapem, co za každou větou řikal, , pravda'' Např. Dneska máme hezky. Pravda?

marketa11112
29. čer 2020

@nebrasska tak ono by to i na ten roman bylo. Napsala jsem to ve zkratce. Stale mam schovanych nekolik basnicek, ktere mi napsal. ,,tajne,, mi volal. Ve spolecnosti, do ktere jsem chodila s byvalym partnerem, jsem se mu snazila vyhybat. On me naopak vyhledaval. Bylo to silene. Nahody nas vzdy nejak svedly dohromady. Vzdy jsme si rozumeli. Mela jsem pak silene vycitky. Samozrejme mel pak take pritelkyni. Dobre,vim o dvou. Asi jich bylo vic. Nic pevneho. Kazdopadne po mem rozchodu z byvalym tu byl, vlastne mi i pomohl, mozna trosku vyuzil situace, ale ja se nechala ukecat rada. Po pul roce se kvuli me prestehoval z prahy , opustil dobre placenou praci,zname....no,mohla jsem si ho nevzit? Mel vydrz.

zelenaesmolda
30. čer 2020

@michaela1990xx
@sudylichozrout
Pravopisne chyby me odrazuji taky.Pak nesnasim kdyz chlap napise neco ve smyslu ahoj,jsi krasna nebo treba jenom ahoj,je o takove neoriginalni.Jak se chce seznamit kdyz neumi ani zacit konverzaci?

nebrasska
autor
30. čer 2020

@zelenaesmolda přesně tohle napadlo i mě 🤦🏼‍♀️

nebrasska
autor
30. čer 2020

@marketa11112 to je krásne. Měli jste být spolu a osud Vám to dával značně najevo 😊

snahnah
30. čer 2020

Psala jsem si s jedním na seznamce, jednou mě oslovil "magmazel" a to byla konečná. Asi chtěl být romantický s francouzštinou 🤣 nevěděl, že jsem ji měla 4 roky 🤦
Nikdy nezapomenu, jak na mě jednou během prvního rande protějšek vybafnul, jestli mě může pochcat 😅 jsem jenom hleděla, dál to rozváděl, jakože při sexu ve vaně atd. Chápu, že to někoho může vzrušovat,ale vybafnout to na holku na prvním rande 🤦🤣 Přiznám se, byla jsem s ním i na druhém rande, protože to fakt byl zajímavý materiál pro psychologicko sociologickou studii, rád chodil zpívat na karaoke Káju Gotta 🙊

zelenaesmolda
30. čer 2020

@snahnah
a umel aspon zpivat? :D

snahnah
30. čer 2020

@zelenaesmolda Na karaoke by to mohlo stačit 😆

beruna84
30. čer 2020

V 16 jsem mela první rande s klukem ze seznamky, asi po patnácti minutách na mě vybfl, že se těší, az budeme našim dětem vyprávět, jak sme se poznali! To byla konečná! :D
chodila jsem pak s klukem, byl celkem fajn, HODNĚ sportovní typ, nebyl špatnej.. Akorát taková drobnost, např při procházce mě snad co pět minut z ničeho nic sahal ma břicho, kontrola, zda mám zatazeny břišní svaly :D takova prepadovka. A když sme si někde dali jídlo, nějakou dobu pak ještě poklusaval kolem me a tak různě po okolí s tím, ze to musí vybehat :D vydrželi sme spolu tri měsíce asi, ted dělá učitele tělocviku :D :D

jirovapa
30. čer 2020

@zelenaesmolda to nevím, pak se ještě párkrát ozval, ale já už neměla zájem. Nějak jsem ho nepochopila 🤷‍♀️😃.

kacka1994
30. čer 2020

Tak já mám trapas sice, ale svůj 😀 On mi napsal, jestli nepůjdeme do kina na Anděla Páně 2, hrozně jsem chtěla jít... znala jsem ho trochu a psali jsme si nějakou chvíli, jenže já se znám. Vždycky jsem si domluvila nějaké rande a pak jsem hledala výmluvy a kluk se naštval, tak jsem si řekla, že tentokrát půjdu.
Měla jsem dojet z příprav na světák z NMnM, dát si sprchu a vyrazit, jenže bus měl zpoždění a dojela jsem tak pozdě, že domů jsem nestihla, ale ani to kino. Psala jsem mu, že to teda zrušíme a on jestli nezajdem aspoň na trhy na svařák. No tak jsem kamarádovi, co se mnou jel z NMnM nabalila všechny svoje věci a jela jsem na trhy. Nenalíčená, zpocená a říkala jsem si, že je to ok, že do kina nepůjdem, že budu venku v bundě. On v kabátě, já trekovky a lyzařskou bundu (předtím mě viděl na akci nalíčenou a v sukni). No jenže jsem se opila a souhlasila, že půjdem na pozdější představení 😀 Sama sobě jsem smrděla, navíc se mi tam rozsypaly všechny věci, které jsem si narvala do kapes (kabelku, ani batoh jsem neměla) 😀 Pomáhal mi je sbírat, mimo jiné i použité párátko 🤦😂😂 Nebýt toho alkoholu, tak asi hanbou uteču 😀
No teď už s manželem na první rande vzpomínáme 😂😂 ale prý přehráním, prý jsem nesmrděla 😀 a aspoň si zvykl hned na začátku, že líčím se opravdu jen příležitostně a jsem bordelář 😂

knuffel
30. čer 2020

@zelenaesmolda To mi připomnělo jeden vtip o nesmělém mladíkovi na diskotéce... Chce oslovit slečnu, která se mu líbí, ale netuší, jak začít konverzaci. Pořád ji sleduje, pak si slečna odskočí a mladík celý nervózní čeká a marně přemýšlí, jak tu konverzaci zahájit. Pak slečna vyjde z oné místnosti a z mladíka rychle vypadne: "Sralas?"

beruna84
30. čer 2020

@knuffel 😂😂

zelenaesmolda
30. čer 2020
vercamudrunkova
30. čer 2020

Ve 20 letech jsem šla na rande s klukem se seznamky, na večerní víno a pokec. Byl pěkný,komunikativní a veselý, měli jsme asi utratu kolem 300 stovek a najednou, že se omlouva, že zapomněl peněženku v kanceláři a, že přiště zaplatí. Na druhé schuzce to samé, ale jinak byl moc fajn. Na třetí schuzce jsme šli do restauce, kde jsem to znala, udělali jsme asi utratu za 1600 a v té době jsem studovala VŠ, když se mělo platit tak začal, že skočí do auta si pro peněženku, že jí má přihrádce a tak jsem ho požadala, zda ať chvilku počka, že musím na wc a zdrhla jsem druhým východem, protože jsem měla strach, že to udělá jako první.

zelenaesmolda
30. čer 2020

@vercamudrunkova
dobre jsi udelala,zes zdrhla.

vercamudrunkova
30. čer 2020

Moje kamarádka, v té době dělala tam servírku, a potom jsem se jí ptala, zda zaplatil, řikala, že ho odvážela policie, že tam dělal strašný bordel a psal mi, že jsem kráva a dalši

zelenaesmolda
30. čer 2020
klokanka31
30. čer 2020

Dobré téma 😄 já toho zažila víc, ale na tohle nezapomenu... 😊 bylo mi 17,a seznámila jsem se s partou chlapů ze Slovenska(věk 21-50), kteří v našem městě byli pracovně. Na ulici mě oslovili jestli mě můžou pozvat na limonádu, a od té doby jsme se scházeli každý večer. Jednou jsem u nich byla na ubytovně, a dva kluci mě vzali na čtyřlůžkový pokoj, kam návštěvy nesměly. Po chvíli za námi přiběhli jejich starší kolegové, že přijela majitelka ubytovny (byla to ke všemu sousedka mých rodičů), a že dělá kontrolu pokojů. A teď co se mnou. Já navrhla že vylezu oknem, jenže než bych odstranila kytky z okna, bylo by pozdě. Ten starší kolega zavelel všichni do postele, já k jednomu schovat se pod deku, a zhasnout. Když majitelka zaťukala a vešla, děsně se divila proč už jsou v postelích, že jim nese čistý povlečení. Ten starší na ni zaburácel co se diví, že někdo narozdíl od ní tvrdě dře a tak jsou utahaní. Já měla co dělat abych nebouchla smíchy. Ta majitelka se rozpačitě omluvila a odjela. A my jsme se všichni zvedli, a šli jsme do blízké hospůdky posedět. Chlapi se kapku lízli, a já s jedním který byl fakt model, šla na procházku. A když jsme se vraceli zpět, řítil se k nám jeho kolega, a že co si to dovoluje se mnou někam chodit, že mě chce on, a poprali se kvůli mě 😄 ale dopadlo to dobře, uklidnili je jejich kolegové a pařili jsme do rána.

klokanka31
30. čer 2020

A druhý trapas byl když jsem na seznamce hledala chlapa jen na pobavení. Psala jsem si s jedním, co byl dost tajemný o svém zaměstnání. Začlo mi to být divný, tak jsem se ptala jestli není náhodou nájemný vrah... A on že naopak, že dělá na kriminálce. Já si myslela že kecá, a protože jsem ho chtěla jen na jednu dvě noci, tak jsem si vymyslela jiné jméno, jinou profesi, a nakecala jsem mu, že ten byt kde se sejdem, bude mojí kamarádky. Když jsme se měli sejít, byla jsem nemocná, ale on se nedal odbýt, že přijede. Přijel s několika baleními vitamínů, a dal si kafe. Povídali jsme si, a on se mě ptal, jestli se mnou pes spí v posteli. Já na něj vytřeštila oči, že to je přece kamarádky pes. A on na mě pobaveně koukal, a asi si mě parádně vychutnával. Nakonec mě ukázal odznak, že opravdu dělá na kriminálce, a moc dobře ví kdo jsem. Já zrudla, nakonec jsme se oba zasmáli, udělal mi báječnou masáž zad, a místo plánované jedné noci jsem se s ním scházela sedm let.

piskle89
30. čer 2020

Tak i já jednu příhodu pro pobavení. Byla jsem po rozchodu hodně špatná. S ex jsme byli spolu skoro 9 let. Po nějaké době jsem si říkala, že už musím začít zase žít a někoho si najít. Začala jsem si psát s klukem, kterého jsem poznala ještě před ex. Říkala jsem si, že to byl takový milý a pěkný kluk. Tak jsem teda řekla, že na rande půjdu. Vytočil mě už před setkáním. Nutně musel do "nobl" podniku, ve kterém ex dřív dělal, takže jsem tam nechtěla. Ale trval na tom. Ok. Ustoupila jsem. Pak ještě nějaké majetnické sklony. Říkala jsem si, že to prostě zkusím. Čekala jsem na něj před podnikem. Zdálky jsem slyšela turovat auto. To snad ne. Ano. Přiřítil se ve fáru, což zrovna na mě dojem neudělá. Otevřel dveře, na zem padlo světlo s nějakým nápisem. Vystoupil jak největší frajer. Už v tu chvíli jsem věděla, že to byla blbost s ním jít ven. Celou dobu mi vyprávěl o své bývalé přítelkyni. O tom, jak ho opustila, jak mu vše vyčítala ve vztahu, jak on chtěl pro ni to nejlepší....bla bla bla. O tom, co všechno má, co dokázal a čeho si nevážila. Z pěkného kluka se stal zavalitý ufňukánek, který si myslel, že fárem udělá dojem. No po asi 1,5h jsem to vzdala a že zaplatíme. Ano, útratu jsem si zaplatila sama. A pak nasedl do auta a stejným způsobem odjel. Nebo spíš vystřelil. Záhy mi přišla SMS, jak to bylo úžasný a kdy to zopakujeme. Nikdy. Pak měl opět výčitky vůči mně.
Načež jsem o něm zjistila, jak své bývalé zahýbal atd.
No a potom jsem riskla ještě jedno rande přes seznamku. Jsme spolu 5 let, manželé a dvouletý syn. I když od pohledu namachrovaný blbeček, je to skvělý táta i manžel 😁

letalnica
30. čer 2020

Vzpomněla jsem si na historku z mládí 🙂 Zaučovala jsem u nás v podniku brigádníka, studenta ČVUT. Na kase velice šikovnej. Začali jsme se scházet, pak mě propašoval na kolej v Podolí, lezli jsme dírou v plotě. No a tam - nic. Prostě mu to nešlo. Po x marných pokusech na mě vybalil, že jsem říkala, že nerozumím těm integrálům 🙂 Nekecám, do rána mi vysvětloval matiku. Od té doby jsem zdrhala vždycky, jakmile jsem zaslechla ČVUT 🙂 Po asi 17 letech mě oslovil na fb, začali jsme se zase scházet. A sex? Ano, opět nic, to jsem si mohla vzít knížku 🙂 Vejšku ani nadvakrát nedokončil, dělá zástupce vedoucího v Penny a je na tu funkci náležitě pyšnej. Bydlí v podnájmu se spolubydlícím a hned se chtěl nakvartýrovat bydlet k nám, že mí rodiče tady přece nebudou navěky... No humus.

zelenaesmolda
30. čer 2020

@letalnica
a umel tu matiku aspon dobre vysvetlit? :D

letalnica
30. čer 2020

@zelenaesmolda Přiznám se, že po těch letech už to tak neposoudím, ale integrály ani dnes neovládám, takže asi nic moc 🙂

nebrasska
autor
30. čer 2020

@vercamudrunkova to mi trochu připomělo Alana z Dva a půl chlapa 😂

vercamudrunkova
30. čer 2020

@nebrasska to mě nenapadlo 🙂 přesný