Dukanky

pettar
20. led 2012

Bílkovinová dietka pro Dukanky!

medous
20. led 2012

jakpak se ta diskuse aktualizuje ☹

rezinka_01
20. led 2012

tak původně jsem šla na net pro isnpiraci na zítřejší oběd, nakonec jsem tady už více jak dvě hodiny, nic nemám vymyšleného a navíc ani uvařených, ale v pohodě, zítra to snad zvládnu

iirriss
20. led 2012

no holky, konečně stránkování 😉

pettar
autor
20. led 2012

@jitka369 A to já vím, já budu mít buď BZ nebo BB 🙂

misicka88
20. led 2012

🙂 To je sranda a všechno jen kvůli nějakýmu ... administrátorovi z omlazení.

jitka369
20. led 2012

@medous zrovna nad tím přemýšlím, určitě příspěvkem, nebo když klikneš na přechozí stránku a zpátky
helejte - kdyý kliknete na upozornění, vidíte jen to, kdo na reagoval na váš příspěvek

medous
20. led 2012

@rezinka_01 tak já jdu zítra do práce a mám nachystanej jogurt,jogurt a jogurt,jo a k tomu Dhousky 😎

iirriss
20. led 2012

@misicka88 jak ti to sluší, super

pettar
autor
20. led 2012

Já aktualizuji klasika přes "refresh" tlačítko na exploreru.
Já zítra maso, maso, maso, protein, maso, kefír, jogurt, maso... a pak ještě maso 😠

rezinka_01
20. led 2012

@medous tak to jsme na tom stejně já jdu zítra i v neděli - hnus 😠 , byla jsem dneska nakoupit, tak taky něco vymyslím, při nejhoším, jogurtů a tvarohu mam plnou lednici

jitka369
20. led 2012

@medous to to asi fakt půjde dolu samo...místo vaření u pc 😀

iirriss
20. led 2012

dnes sedím od půl sedmé u pc a to jen proto abychom se našly, ale super, aspoň vidíme jak silný jsme tým, jsme holt holky šikovný, to bude Viv čubrnět

stistko12
20. led 2012

Ahoj kočičky, tak už jsem tu taky. Dneska jsme se fakt proběhly 😝 Snad je to už definitivní hnízdečko. Nebo útulek?

medous
20. led 2012

@jitka369 no jenže já bych jedla i u PC¨tak aspoň piju...to bude noc 😢

pettar
autor
20. led 2012

@medous Budeš běhat v noci na WC, se moc nevyspíš medvídku.

pettar
autor
20. led 2012

@stistko12 Jééj ty ještě nespíš? 🙂 supr supr!
Ale já už mám holky takový hlad, že bych měla jít raději chrupat, nechce se mi už teď jíst... teda, chtít by se chtělo, ale to svědomí pak...

stistko12
20. led 2012

Holky, už se pojďte bavit o DD nebo nám to zase zarazí. Vpravo nahoře je výstražnej trojúhelník, že téma není OK!

medous
20. led 2012

@pettar no co už nadělám 🙂 jen aby nás odtud taky nevyhnali,když je to pro těhotné,no ale kdyby mě viděli tak taky vypadám jak těhotná,teda zatím,doufám,že až naběhnu na 2.F se to aspoň trošku změní 😀

jitka369
20. led 2012

jj, taky jsem o vodě, ale stačila jsem do sebe nasoukat polévku. Tak děvčátka, jdu, všem dobrou noc a pa zítra. Hned jak vstanu, aspoň kouknu, jestli tu jste 🙂

pettar
autor
20. led 2012

@stistko12 Klííííd a nohy v teple 🙂 To víš, že toto téma JE ok 🙂 Je nejvíc OK jak jen může být. Je to totiž volná diskuze, povoleno je vše 🙂 Akorat možná ne ty naše avatary 😒

jitka369
20. led 2012

ale mi tu těhotnou máme nee?

jitka369
20. led 2012

ale už fakt jdu 😀

pettar
autor
20. led 2012

Taky jdu asi zalehnout, miláčkové. Tak zítra ráno hezky s úsměvem od rána.. máme totiž CO? Máme vííkend!

iirriss
20. led 2012

holky když se cítím celkem fit po antibio, za jak dlouho byste šly zase do DD, nechci tu jen okukovat a chci být zase s váma 🙂 přemýšlela jsem, že bych to od pondělí prubla

medous
20. led 2012

no já už taky půjdu a doufám,že až se zítra večer vrátím z práce tak vás tu najdu 😕 kdyby nee tak teda nevím co bude,si na vás začínám zvykat 🙂 když tak dejte vědět na mejlík,prosííííím ☹

pettar
autor
20. led 2012

@iirriss Jo od pondělka, ale až od toho dalšího. Neblbni, víš, jak máš zničenou mikroflóru po antibio?? Ti bude trvat, než se dáš dokopy, neblni. Nejez sladkosti , ale ovoce si dej.

pettar
autor
20. led 2012

@medous My jsme vysoce návykové 🙂

misicka88
20. led 2012

@iirriss Dík 🙂 Už jsem to zase já 😉

iirriss
20. led 2012

@pettar tak tu budu tejden sekundovat a pak se do toho zase pustím, ovoce baštím co to jde 🙂

misicka88
20. led 2012

@iirriss jj, to je rozumný.