Dukanky

pettar
20. led 2012

Bílkovinová dietka pro Dukanky!

ruzovy_panter
21. led 2012

a sakra 😒

pettar
autor
21. led 2012

Hm, tak už nevím holky, bez avatarů je to fakt na dvě věci. Aaaach jo.

Zkusila jsem něco napsat i citovat na emiminu, profil udělaný za dvě minuty, avatary povolené. Ukázku můžete vidět zde:

http://www.emimino.cz/diskuse/dukanova-dieta-79...

Další návrhy? Už chci být někde doma 🙂

denita
21. led 2012

@pettar - nelze otevřít

denita
21. led 2012

ha, emimino mi vůbec nefunguje

hanca47
21. led 2012

už jo 🙂

hanca47
21. led 2012

Tak vy stále nevíte kde budete doma?Tak nevím kam se mám chodit za vámi přihlásit ☹ Ale snad se to brzo dá do pořádku,a vy někde hodíte kotvu 🙂 😀

rezinka_01
21. led 2012

Hoky tak já počkám kde zakotvíte ať nemám registraci na všech stránkách co existují 😀 , tak dejte vědět, ale je pravda že bez avataru je to nanic

pettar
autor
21. led 2012

@hanca47 Neboj, s holkama przkoumáme terén a všechny budem informovat 🙂

teriinkaa
21. led 2012

Koukam, že avataři jsou pryč a stěhování opět v plánu :D My jsme teda skupinka 😅 Ovšem našla jsem si v tom i pozitivum, teď když máme tolik starostí s diskuzí tak nemyslím tolik na všechno to jídlo co bych s.e.ž.r.a.l.a. 😵
A rezinka_01 Snad si tě do pondělka někde najdu a společně naskočíme do te 2 fáze, uvidíme jak nám půjde. Už se těším až si dám kuřatko s grilovanou zeleninkooouu

pettar
autor
21. led 2012

Zatim s holkami zkoušíme to vlákno
http://www.emimino.cz/diskuse/dukanova-dieta-79...

Holky, mrkněte na to, jestli je to OK.

Já myslím, že tohle stěhování má jednu výhodu: podívejte se na nás, jak držíme při sobě! Nic nás nerozdělí!! 😀 Vždyt to je krásný pocit, patřit do takovéto party 😎 To se pak panečku hubne!

teriinkaa
21. led 2012

co ty ženy cz? http://www.zeny.cz/diskuse/diskuse/?id=259908 prijde mi to pobbný jak na omlazení

rezinka_01
21. led 2012

@teriinkaa to mi příjde fajn - nemam zatím ještě čas to nějak študovat - jelikož jsem pořád v práci, ale věřím, že vyberete to nejlepší 🙂 emimino asi bude pro mimča atd.) a zeny.cz mi příjde fajn, ale jak říkám nechám to na vás 😀

pettar
autor
21. led 2012

Tak , tady je ukázka z té ženy:

http://www.zeny.cz/diskuse/diskuse/?id=259908&j...

Jdou vkládat obrázky, odpovídat, nejdou citace, jde zvýraznění písma, přidala jsem pár ukázek smajlíků.

ANKETA: Co se vám líbí nejvic? 😝

ruzovy_panter
21. led 2012

mě fungují oba odkazy, je mi jedno, kam se vrtnem. na ženách je to možná malinko hezčí 🙂

pettar
autor
21. led 2012

zena : mimino
1:0

kdo dal v ankete?

teriinkaa
21. led 2012

taky jsem pro ženy, na miminu je to pro me moc přemiminkovaný 😖

pettar
autor
21. led 2012

zena: mimino
2:0

pettar
autor
21. led 2012

Ja jsem pro mimino, ale to jen z duvodu te citace. Kdyz chce clovek reagovat na starsi prispevek, je to prehlednejsi, kazdy vi, na co reagujete. Ale bez citace se zas jen tak neda cloveku naspat "reaguji na ruzovy panter":

Kazdopadne :
zena:mimino
2:1

misicka88
21. led 2012

Mě je to jedno, jdu tam kam budete chtít.

pettar
autor
21. led 2012

@misicka88 Eeee, dobrovolne vyjadri svuj nazor 🙂 Moc prilezitosti na to clovek v zivote stejne nema 🙂 😀

Defacto je to jedno kazdymu, ale tak zas aby byl kazdy spokojen a tak.

rezinka_01
21. led 2012

já jsem také asi pro ženy

pettar
autor
21. led 2012

zena:mimco:
3:1

misicka88
21. led 2012

Na miminu se mi líbí funkce. Vzhled se mi líbí na ženě 😒 Já jsem nerozhodná i v reálu 🙂

pettar
autor
21. led 2012

@misicka88 Jsme na to podobne 🙂

stistko12
21. led 2012

Já jsem pro mimčo, vždyť naše téma tam je a miminek si všímat nemusíme. Jsme holt zvyklý na omlazení a všude bude něco, co se nám nebude zdát. Kromě nás není nic dokonalýho 😉
žena: mimino 3.2

pettar
autor
21. led 2012

@stistko12 Tak tak, jsme dokonalost sama 🙂

rezinka_01
21. led 2012

na ženách je možnost odpověz stejně jako tady a kdyžtak můžeš kopírovat na co chceš reagovat, tak jsem zvědavá jak se rozhodnete 😀

medous
21. led 2012

Ahojky holky,tak jsem se doplížila z práce a vy jste tu,hurááá,teda koukám,že zas bude stěhování 😀 ....a proč jsme všichni stejní?Kam zmizel můj medvídek 😢 ,jo a musím se přiznat,jsem se v práci tak vytočila,že jsem sežrala celých 5 gumových medvídků,to je děs,co teď?bych se nejraděj neviděla

😢

stistko12
21. led 2012

@medous Ahoj dříči! 5 medvídků bych neřešila, tam není skoro nic. Dej si o dvě sousta něčeho míň a je to. Hlavně, že tě uklidnily. Já tedy na nich taky ujíždím - tedy ujížděla.
Na stěhování to vypadá, jen ještě nevíme, kam. Výš najdeš návrhy webů - odkazy. Tady nám všechy ikony zrušili, chtějí portréty. Jsme jako vejce vejci, viď 🙂

pettar
autor
21. led 2012

@medous Medo, mrkni, jak vypadaj ty dve diskuze (odkazy vys) a dej vedet, ktera se ti vic libi 🙂