Fenka kouká do stropu. Nesetkal jste se s tím někdo?

anirij332
9. říj 2019

Holky, tak já nevím... naše fenka je od minulého týdne čumí do stropu... Jakože ne v kuse, ale každých pět minut tam koukne a chvilku kouká... V jakékoliv místnosti.. jednou na ten strop začala i štěkat a vrcet...to jsem se hodně bála a šla jsem radši na vycházku :D na duchy totiž věřím.. když si hraje tak i mezi hraním ten strop zkontroluje... Nikdy to nedělala...dělá to i venku, že kouká prostě nahoru, ale tam ne moc často.. nesetkal jste se s tím někdo?

zelenaesmolda
9. říj 2019

@biedronka10
tak jestli duse do pohrbu vidi,co se deje tak se chudak Kaja Gott asi chyta za hlavu,obzvlast pokud ma internet a sleduje svoji vlastni fan skupinu na fb 🙂
Ale zajimalo by me co by na ten poprask rikal,ze se kvuli nemu preorganizuje doprava v Praze,posiluji vlakove spoje atd.

biedronka10
9. říj 2019

@gruyerre ktery z nich to nevim, jen si doted pamatuju jak vypadal. Jako ja mu do ksichtu nevidela, to ne. Byl hodne cerny, jenze svitil mesic, takze jsem videla siluetu. Kapie a plast. Ale ten nuz nemep nademnou, ale drzel ho u tela. Jako v tomhle fakt magor nejsem. Tatovi se zjevil nekolikrat prede mnou, me jen jednou.

biedronka10
9. říj 2019

@zelenaesmolda jooo to si rikam taky, ze z toho musi byt v soku

katherinka33
9. říj 2019

@biedronka10 Noo, to je fakt něco. Že já tohle čtu před spaním.

biedronka10
9. říj 2019

@gruyerre rikali nam to lidi co meli info od svych prarodicu uz atari. Ze na tom miste kde nasi postavili barak tak tam byla myslivna a doslo tam k loupeznymu prepadeni, ze tam nekdo zavrazdil myslivce a okradl ho. Pak tu myslivnu zbourali, byla pry, drevena. Stalo se to pry prelom 18 a 19 stol.

gruyerre
9. říj 2019

@zelenaesmolda no tak zrovna u Karla Gotta jsem přesvědčena, ze pokud to vidí, má ohromnou radost a je dojatej z toho, jak na něj lidi myslí a jak ho mají rádi, on, který vzdycky miloval zájem fanoušků.

gruyerre
9. říj 2019

@biedronka10 tak na takovém místě se přímo vybízí, aby byla nějaká uvízlá duše. Brrrr

biedronka10
9. říj 2019

@katherinka33 tim se nedes hele. Kazdy fakt na to citlivy neni. Ja uz to po letech beru jinak. Je fakt ze zazit to znova, tak si us.... u do gati, ale jinak to tukani a klepani a nebo sfoukavani svicky v mistnosti kde neni privan uz beru v pohode, protoze jsem to zazila nekolikrat.

biedronka10
9. říj 2019

@gruyerre jo to jo. Ale knez na to sel proste smirlive. Vysvetil barak, pomodlil se za nej a fakt od ty doby klid. No klid..... Jako ve zjevovani klid to jo. Ale jinak je tam porad nejaka takova divna nervozni energie. Proste sem se tam necitila dobre a je fakt, ze tam je porad takovy napeti. To ted co bydlim ve svym, tak je to malinky domek, udajne to byla hospoda, kde se schazeli lidi na pokec z vesnic a bylo ti veselo a ke fakt, ze na me ten barak pusobi velice prijemne a to ma uz 205 let. Takze hodne ma vliv na to jaky lidi vtom baralu zili, co mu predali.

katherinka33
9. říj 2019

@biedronka10 No, já si myslím, že stačí když jen trochu věříš v něco "víc" a jsi empaticka osoba a prostě se tomu nevyhnes. Já se Ti nedivím... Naše prvorozena dcerka v bytě v Praze asi měsíc neustále koukala do stropu v loznici, natahovala tam ručky a mávala. Měli jsme s manželem husí kůži až někde a pořád jsme ji zaměstnávali, aby to nedělala. Nic jsme tam neviděli, ale byl to hnusný pocit. V té dobe manželovi umřela babička.

biedronka10
9. říj 2019

@katherinka33 to je pravda. Jsem zrovna ten sensitivnejsi typ. A taky duse zemrelych beru jako samozrejmost ze existuji, tak to mozna bude aj tim, ze me vyhledavaji, aniz bych o to stala. No a deti, to se ti nedivim, deti kolikrat vidi vic nez my dospeli. Deti jspu hodne citlive.

biedronka10
9. říj 2019

@katherinka33 ale vis co, kdyby tyhle veci zazila jen ja, tak si reknu ze jsem magor, nebo si vymyslim snove pohadky, ale kdyz jsme kolikrat byli v situaci, ze jsme to videli s tatou oba? A ten zrovna nepatri mezi vymyslenkare....nevim

magicaetezzz
9. říj 2019

Aby neměla fena epilepsií 🤷‍♀️

lilian2111
9. říj 2019

@magicaetezzz napadlo mě totéž, jeden z příznaků 👍🏻

luciina
9. říj 2019

Tak vám pěkně děkuji. Všichni spí a já slyším jak v koupelně někdo pustil vodu (krátce) a zase ji zavřel. Jako bydlíme v paneláku, ale neuvědomuji si, že bych to od sousedů někdy slyšela. Do rána z pokoje nevylezu ... snad usnu.

misicka1988
9. říj 2019

Náš pes takhle čučí na stropy ( a i vrčí a kňučí) když tam vidí kolikrát i naprosto neviditelný světelný odraz nečeho.. skleničky, displeje mobilu, okna, sklíčko od hodinek..atd... Někdy je sotva viditelný, a někdy pro naše oči naprosto neviditelný. Dělá to fakt často. Ale už víme "vo co go", tak nás to nevzrušuje. A začala to dělat až jako dospělý pes. Já jen že to může mít i prosté vysvětlení... 😊

biedronka10
10. říj 2019

@luciina proto ja se nedivam na horory a podobny veci. Real mi stacil, i tedka se mi blbe spalo, protoze mi to vsechno tahle diskuze pripomnela.

rickym
10. říj 2019

My museli teď v červenci uspat našeho milovaného pejska, yorkšírka, co byl s náma doma. Dcera pak zničehonic vždycky začala běhat po domě, že si s ni Aji (tak mu říkala) hraje, honí ji a strasňe se smála. Dělala to často. I mně ukazovala kde sedí na pohovce, nosila mu tam kokina. Pak najednou nic a začala říkat, že jí Aji chybí a ze ho má ráda. Tak mi přišlo, že tady opravdu byl, a pak už navždy odešel. Mi jen bylo líto, že jsem ho nemohla vidět taky. Ale vždycky, když mi ukázala, kde je, šla jsem za nim ho “pohladit”☺️❤️

elinka90
10. říj 2019

Mně umřel děda, když mi bylo 5 let a mamka mi to nejdříve neřekla. Najednou jsem začala odmítat sama spát v pokojíku, že vidím lítat zelená světýlka a mamka se v noci vzbudila a videla ho nad sebou. Za pár dní se to srovnalo.
Když zemřela manželovo babička, tak to volali její sestře a ta jim odpověděla, že to ví, protože jí psi vytáhli z postele a od rána s nimi chodí po místech, kde si spolu jako malé holky hrály.

lery92
10. říj 2019

Když děda odcházel ( zemřel v 16:06 hod ) pes stáhl ocas , odmítal vstoupit do místnosti , kde děda ležel a třásl se pod stolem v kuchyni , dokud nepřijel koroner a pohřebácí , se psem se nedalo vůbec komunikovat .

Cca 2 měsíce na to jsem v bytě přespala .
Babička byla dlouhodobě v nemocnici se zlomeným krčkem a tak v rámci úspor se v bytě zavřela plyn i elektrika .Mě to bylo fuk . Byla jsem na chlastačce s kamarády a chtěla jsem ,,jen " teplou postel a nejet domů sama někdy k ránu např. taxíkem ...Další problém byl pes . Manžel na sluzebce , takže jsem odjížděla z domova ráno a věděla jsem , že by pes zůstal doma až do druhého dne .Takže psa jsem vzala sebou a nechala ho v bytě .

... Do té doby jsem na duchy nevěřila . Vrátila jsem se cca ve 2 ráno .Ano , uznávám , pěknou jsem jí měla ... Po bytě tma jak v pytli , baterkou v telefonu jsem si svítila až ke gauči , kde jsem složila tělo a uvědomila jsem si , že mi chybí pes .Po ,,baterkovem pátrání " jsem zjistila , že je pes v kuchyni a má strčenou hlavu mezi lednicí a kuchyňskou linkou a to tak nešikovně , že ji nemohl vytáhnout ven .Vyprostila jsem ho a místo radosti , že mě vidí , stáhl ocas a začal kňučet .Přisuzovala jsem to jeho šoku ( bůhví jak dlouho tam tu hlavu měl , že?)
Vrátila jsem se do pokoje s gaučem , kam jsem sebou plácla na gauč znovu a přikryla se dekou .V tu chvíli mi došlo (a myslím , že jsem z toho i vystřízlivěla ), že ta deka tam teda rozhodně před tím nebyla . Udělalo se mi hooodne zle a vyskočila jsem pološílená , začla jsem svítit kolem sebe a nic .
Dobře , jsem společensky hotová , usnu , páč blbnu . V době , kdy už prakticky si napůl v říši snů si uvědomuju teskné kňučení mého psa .Z polospanku se tedy natáhnu pro mobil a začnu si svítit ( abych psa našla v tý ukrutný tmě ) Psa někdo táhl za obojek , který se mu kolem krku šponoval a pes brzdil nohama a kňučel dál ...Táhl ho do kuchyně .
Vyskočila jsem z gauče , vzteklá jak blázen , připravena toho dotyčného třeba i zbít ... Když jsem došla do kuchyně pes se vznesl do vzduchu a jeho hlava byla znovu umístěna mezi ten nábytek .

V tu chvíli racionalita šla stranou , můj mobil se úplně vybil .Rozbila jsem si v podroušeném stavu hubu snad o všechno , co mi přišlo pod nohy v té tmě .Vyběhla jsem v kalhotkách před byt a fakt jsem nevěděla , co dělat ?! Telefon vybitý ( kdybych zavolala na tísňovou linku , zavřou mě na psychiatrii či na záchytku . Nebo zazvonit ve tři ráno na sousedy a chodit pak kanálem ??)V bytě jsem přes okna viděla , jak se začalo svítit v jednotlivých místnostech .To už jsem začala i brečet , měla jsem strach , že mi alkohol poškodil mozek ... Po cca půl hodince (když světla zhasla )jsem se vrátila , nas.ana jak blázen . Psa jsem po tmě vyprostila , počůral mě strachy , po tmě jsme seděli schoulení u sebe až do svítání . Na vrzající gauč si neustále někdo sedal , zapínal televizi ( na sportovní kanály) . Se svítáním byl byt jak po velké party .

S brekem jsem se dostala domů , volala jsem to našim ... Otčím se do bytu jel podívat . Byt byl rozházený a u gauče rozsypaná urna s popelem ...
Děda chtěl pohřbít do rakve , babi rozhodla o urně , věřím , že děda se naštval . Když se babi vrátila z nemocnice , měsíce ji děda trápil . Až se svěřila své praktické lekarce a ta jí odeslala k psychiatrovi , který diagnostikoval stařeckou demencí ( dle CT) , bere léky na uklidnění a o dědovi mluvíme jen my dvě a otčím .Ostatní nevěří .

katherinka33
10. říj 2019

@lery92 Teda fuj... To je slušný psycho.

camelinka
10. říj 2019

@lery92 To musel být slušnej matroš 😱🤔😁 ...Nee, na vselijaky takovy veci i verim, ale tohle je hardcore i na me 😀

biedronka10
10. říj 2019

@lery92 to by ale tak odpovidalo. Ono totiz spravne telo ma jit do zeme, jinak duse nema klid. U my tety bylo s urnou neco podobnyho, nakonec po pul roce psycha se rozhodla urnu dat do zeme a od te doby klid.

sudylichozrout
10. říj 2019

@lery92 Zazili jsme doma neco trochu podobneho. Slo o znameni. Kdyz jsme ho splnili, prestalo to. Pak to rozepisu, az budu u kompu.

magicaetezzz
10. říj 2019

@luciina
Ten zvuk znám a přišla jsem na to, co to je. Z koupelny odpad, když nějaký soused si (zřejmě) napusti plnou vanu vody a pak vypouští a z pokojů stoupacky, hlavně teď na podzim 🤦🏼‍♀️

anirij332
autor
10. říj 2019

A teď min duchařiny, nemůže to třeba souviset i nějak s ušima? Dřív na záněty trpěla, tak jestli tam třeba zase něco nemá a slyší prostě nějak divně 🤷

lilian2111
10. říj 2019

@anirij332 může být. První bych skočila na vet a pak řešila duchařiny 🙂

katherinka33
10. říj 2019

@sudylichozrout Jeee, bude další ducharina. Já se od techto příběhů nemůžu odtrhnout, i když se mi pak hůř spí. 😀

la_amanita
10. říj 2019

@lery92 chudák pejsek. Já těmhle příběhům moc nevěřím, ale pejskům se neubližuje.

lery92
10. říj 2019

@la_amanita Chápu , že nevěříte , ale doufám , že si nemyslíte , že bych mu tu hlavu strkala do díry já 😁 (trošku mi to tak z prispevku vyznělo )

@anirij332 Já spíš teda ( pokud dáme duchařiny stranou ) věřím tomu s tím staticky porušeným stropem ( jak tu někdo psal) , zdravotní problém bych v tom neviděla .
I když znala jsem psa , který po narkóze začal honit stíny a odrazy světélkujících předmětů ...