Holky z Června 2008 z BRMS

michamicha
2. črc 2008

Ahoj, založila jsem tohle téma pro nás "již" vdané paní a budoucí maminky jako pokračování diskuze Červen 2008 na Beremese.cz

Snad nás nikdo nesmaže a všechny se tu brzy setkáme 😉

badik
8. říj 2009

Ahoj Miso.tebe uz jsem dlouho nikde nezahlidla.Co je u tebe noveho?Doufam ze se ti dari vyborne.Nekdo daval nedavno na BRMS odkaz na tvoje stranky se svatbnim zbozim.

michamicha
autor
8. říj 2009

jj, to tam dávala Léňa 😀 no já se mám tak nějak pořád stejně - netěhotně ☹ chodím už půl roku do centra, teď začínám stimulaci s injekcema na další IUI, tak uvidíme jestli se zadaří... bez léků bohužel nefunguju ☹

badik
13. říj 2009

No jo dnes je normalne pocit zazrak.Myslela jsem si ze me se to tykat nebude a budu patrit mezi tech par bezproblemovych.Vubec jsem nechapala kdyz holky stresovaly ze se jim nedari,ale uz o tom vim sve.Jeste 3 mesice pokusu a taky zacnem litat po doktorech.Ale porad doufam ze to nebude treba.Tak ti preju hodne stesti at se zadari.Vzdycky kdyz se podari nekomu kdo mel problemy rikam si ze na kazdyho to stesti ceka a doda mi to zase energii.

luckamb
14. říj 2009

Ahoj holky,
tak jak se vede?
Já jdu příští týden ve středu na laparoskopii a hysteroskopii. Tak doufám a věřím tomu, že to bude mít pozitivní výsledek a do konce roku jsem těhotná 😀

badik
14. říj 2009

Luci tak ti budu drzet palecky.Pak dej vedet jak to probyhalo, at vim co me kdyztak ceka a hlavne jak to dopadlo.

luckamb
15. říj 2009

neboj, určitě se potom ozvu.

badik
25. říj 2009

Luci tak co?

badik
18. lis 2009

Holky co je tady je mrtvo ☹

blanka.k
21. led 2010

Ahoj holky, jak se vede? 😉

luckamb
22. led 2010

Ahoj holky 😀
tak to tu zase trošku oživíme, ne? 🙂

blanka.k
22. led 2010

Ahoj, no chtělo by to, je nás na to dost 😀 Asi řádila loňský rok těhotenská epidemie 😅

luckamb
22. led 2010

blanka: to je jedině dobře 😀 už jsem to psala i na beremko, že by to tu chtělo trochu života :D

blanka.k
22. led 2010

Jojo, akortá já to teď nemohla najít, už jsem si říkala, že asi blbnu, že jsem sem dnes psala a ono to nikde není, a pak jsem si uvědomila, že to není v Těhotenství , ale Snažilkách 😅 No, snad si to pro příště zapamatuju 😅

blanka.k
22. led 2010

Jsme ti koukala do albíčka, na ty příspěvky od pojišťovny, radši jsem to nečetla, abych moc nezáviděla 😀

badik
22. led 2010

TAdy je nejak zivo.Tak to jsem zvedava jak dlouho to vydrzi.

murynka
22. led 2010

ahojky 😵 😵 😵

michamicha
autor
22. led 2010

nazdar, že by to tu ožilo? 🙂

blanka.k
22. led 2010

Ahoj holky, přeji všem krásný víkend. 😉 Dávejte na sebe pozor: Takže bacha, venku to "klóhá" 😉

badik
23. led 2010

TAk uz je nas tu vic to je super.Ted by to chtelo trosku komunikaci rozvinout.Ale vidim ze snazilka jsem tu asi jedina co ☹ no snad si s vama budu brzo psat i v jinych tematech 😉

blanka.k
23. led 2010

Badik - určitě, budeme držet palce! 😉
Co holky pplánujete na léto? Nějakou dovču? POkud máte nějaké tipy, kam do nějakkého hezkého hotýlku ,kde j ev okolí kam s kočárkem (nějaký skanzen, hezká příroda, ideálně stezka na brusle a kočárek, ZOO,...), tak sem s ním 😉 Jsem byla před týdnem na veletrhu na BVV a ptala jsem se v oblasti ROžnova u jednoho stolku a pán mi nabízel jakousi ubytovnu, prý je to takový kemp.... no pro malé mimnko fakt ideální 😒 Ale nabrala jsem pár letáků na menší lázně, tak uvidíme, v září na týden se jet odreagovat by bylo super. už mi t zima leze na mozek, ja já chci teplo 😉

kualalik
23. led 2010

čao ženy 😀

Přidávám se též do obnovené diskuze 😵

Blani, já už se taky těším na teplo... já jsem rozhodnutá, že jakmile mi skončí šestinedělí a veškerá očkování ze začátku,tak se pak sbalím s malou a jedu na chalupu k Litomyšli. Manžel tam za námi bude jezdit na víkendy. Tam mám hlavně božskej klid. 😉 (čím dál od tchýně, tím líp) 😀 😀 😀 pak se přemístíme na chalupu do Krkonoš a na závěr prázdnin jedeme s dětmi (co vede můj muž florbalovej kroužek) na soustředění 😅

luckamb
24. led 2010

blanka: tobě nepříspívá pojišťovna??
badik: určitě se od nás brzy nakazíš :-d
jinak na léto se těším moc, dovolenou teda žádnou neplánujeme, spíš plánujeme přípravu pokojíčku , nákupy a tak 😀
To je dobře, že nám to tu ožilo takhle hezky

michamicha
autor
24. led 2010

nazdárek,
tak my dovolenou taky neplánujeme, vidim to max. na pár dnů na šumavě, ale až někdy v listopadu, tak snad to vyjde 😉

luckamb
25. led 2010

Krásné odpoledne děvčátka 🙂

luckamb
26. led 2010

Holky, holky,
takhle nám to tu zase umře 🙂

luckamb
26. led 2010

A tak ta resustitace vypadala původně pěkně 🙂

kualalik
26. led 2010

čao ženy 😵
Tak jsme dneska absolvovaly poradnu. Všechno v cajku. Tím, že jsme upravili jídelníček se mi váha pohnula o 8kg nahoru od počátku těhu 😀 😅 jsem zvědavá, na kolika skončím 😀

luckamb
26. led 2010

8kilo je krásný. Hlavně je fajn, že máte všechno v pořádku.

kualalik
26. led 2010

Luci, ty vogo, ty už máš 12tt. To je masakroidní rychlost 😀

luckamb
27. led 2010

kual a zítra už mi naskočí 13tt 😀