Hubneme, nehubneme, cvičíme, necvičíme

sisstin
4. lis 2008

čau holky..hubnoucích diskuzí je tu spousta 🙂 ale vždy jde fakt o hubnutí 5kg a více...já už jsem celkem spokojená...spíš si chci váhu udržet...a vymakat 🙂 takže takovej nezávaznej pokec o hubnutí, nehubnutí..někdy se zhřeší 😝 kam chodíte cvičit..popř. necvičit..ne vždy se mi chce 🙂 prostě oddechovka pro nás, co nejsme nikdy stopro spokojené 🙂 a hlavně..berme to s humorem 🙂

jitie
4. lis 2008

proto chci k Vánocům orbitreka..dřív sem na něm hodně cvičila a bavilo mě to,tak doufám, že mě to zase chytne a pojedu u telky..

luucia
4. lis 2008

Tak to já se doma cvičit nedonutím...potřebuju mezi lidi a hlavně mě u toho baví ta hudba 🙂

sisstin
autor
4. lis 2008

jsem tu..měla jsem gnoci se špenátem a kuř. masem..ale malá porce byla fakt malá..jak pro vrabce..a ted na mě doma mrkaj řízoše s br. salátem 😢 😢 😢 musim odolat 😢

luucia
4. lis 2008

siss, já si zítra dám gnoci ve smetanovo rajčatový omáčce se šunkou 😵 😵 už ted tady slintám 😝

sisstin
autor
4. lis 2008

luuci: my jdeme zas do Toscany..já fakt utratim majlant 🤐

luucia
4. lis 2008

siss, to joo ty obídky a kafíčka sežerou spoustu peněz 😝

sisstin
autor
4. lis 2008

luuci: no děs..a kam jdete vy? My do Toscany a pak zas do CA..nepůjdeš taky 😉

luucia
4. lis 2008

siss, my máme zítra sraz v HK 😵 😵 před tím se chci mrknout na botičky a do Bambule. přijedem tak kolem 4. až...s kým jdeš?

sisstin
autor
4. lis 2008

luuci: zas s menouchem, taky nemá, co dělat 😝 já měla jít s tou Lenkou, ale jeli do Prahy nečekaně 😕

luucia
4. lis 2008

siss, aha, no já to zítra nestíhám...tak ve čtvrtek. v kolik tak půjdem?

sisstin
autor
4. lis 2008

luuci: tak na 12tou asi 😉 uvidíme, jak ostatní 😉

luucia
4. lis 2008

siss, jj, se ještě domluvíme

marti7
4. lis 2008

ahoj holky, koukla jsem že jste tu samý hubený 🙂 ale jo mně by taky stačily 2-3 kilča, vlastně už jsem je měla dole ale teď mam takovej blbej zvyk jíst večer takže 😝
jinak necvičim a hubnu vždycky od pondělka - každý týden 😀 vydrží mi to tak do oběda 😀

luucia
4. lis 2008

marti7, haha, tak to držíme dietu stejně 😉 já se vždycky večer přejím a je mi blbě.. pak mi říkám a od zítra už fakt neee a ráno zas jedu 😝 😅

snuli
31. kvě 2009

Ja jsem taky nemohla zhubnot měla jsem pořád chut na sladke ale co jsem začala s programem vhodná přesne na mou míru mám o 12kg méne za půl roku.A váhu si udržuji dosud...jsem proste spokojená tak kto má zájem a chce pro sebe něco udělat nech se ozve ráda poradím všem. 🙂

majacska
31. kvě 2009

snuli ahoj, mohla by si mi poradit? dik

lena27
9. čer 2009

snuli můžeš mi také poradit. klidně napiš do IP

suki
11. čer 2009

super téma 😀 😵
tak to já nejsem spokojená nikdy, zlepšovat je vždycky co...no ne? 😀 Cvičit chodím pravidelně, ne, že bych byla taková poctivka, ale vzhledem k tomu, že předcvičuju by bylo asi blbý, kdybych tam nedorazila 😀 😎
Jinak v jídle se moc neomezuju, možná bych teda měla 😅 , ale co už...buď jím hodně nebo malo popř. zapomenu úplně, takže shrnuto ... jím pěkně blbě 😅 Ale na druhou stranu bÿ to asi mohlo být i horší, takže jak já ráda říkám....Všeho s mírou 😀 Jez doposyta, pij dopolopita a pořádně cvič 😀 😀 😀 !!!

suki
11. čer 2009

oprava: 😀 pij 3 litry denně 😀 😀 !!!

nobody
11. čer 2009

já cvičím s modrým koníkem, ale ta sfině mě často neposlouchá

oliinkaa
12. čer 2012

Ahoj, tak i já přidávám svoji zkušenost s hubnutím. Chtěla jsem začít cvičit doma, tak jsem sedla k pc a hledala na internetu nějaká videa na cvičení, ale nic moc jsem nenašla. Nic dlouhodobého, co bych mohla dodržovat a nebo aby to bylo zadarmo. Az pak jsem četla jednu diskuzi, kde bylo napsané o jedné stránce : http://www.fitnesstv.cz/ Jsou tam videa na různá cvičení,hubnouci, posilovací,apod. Také tam jsou dietní jídelníčky a recepty a ta stránka je přístupná všem. Super stránka! už přes měsíc se to snažím dodržet a mám 5 kg dole a pěkně se mi tvaruje postava 🙂. Tak jen kdyby někdo chtěl taky cvičit doma. Je to hlavně zdravá metoda hubnutí. Protoze i já pochopila, ze na trvalo zhubnu pouze pohybem...který je hrozně potreba

gabriela_x
28. čer 2012

Zdravím. taky se přikláním k fitness.tv .. znám to sice jen chvíli, kamarádka se podle toho řídí, já to naštěstí ještě nepotřebuji, co se týče hubnutí, ale asi stejně začnu, protože je to fakt hodně i o tom zdravém životním stylu, trochu bych ten svůj styl života měla změnit a jíst zdravě a hýbat se. Snad se k tomu dokopu !!!

sarinecka61
29. čer 2012

Ahoj holky. No konečně nějaké stránky, kde mají videa a jídelníčky zadarmo. Super! Tak se do toho hned vrhám. Tak snad to bude i fungovat na postavě. Na internetu jsem už x krát hledala nějaká videa s cvičitelkou, ale krom pár na youtube, které stály za prd, tak nic :/

oliinkaa
18. črc 2012

ahoj holky, to jsem ráda, ze jsem někomu pomohla, nebo dala inspiraci. Je to fajn, a je fajn vědět, ze v tom nejsme sami 🙂). Jo jo ty videa jsou super. Ta cvičitelka je moc fajn. Takze je to oki 🙂
Muzete psát jak jste na tom. a můzem se podporovat. Je to taky důležité, protože někdy vytrvat je teda nadlickej výkon, když je člověk línej a nic se mu zrovna nechce :/

sarinecka61
20. črc 2012

jo to by bylo fajn.Tak ja uz to pár dnu dodrzuji, ale jeste je to málo, musim vytrvat. Občas se mi večer teda uz nechce cvičit, ale zatím drzím. Jídlo jsem trochu omezila, ale stále ne tak, jak bych chtěla, bohuzel na ten jídelnícek nemam tolik času, al enejaké recepty uz jsem zkusila a chutná mi to. Tak uvidíme jak to pujde dál. Doufám, ze dám nějaké to kilečko dolu 😝

sona_a
22. črc 2012

Ahoj ženy. Tak jsem koukala na tu vaši stránku, o které se tady bavíte..a musím říct, že jsem na nic takového ještě nikdy nenarazila. Je to fajn, že to někoho napadlo, udělat něco takového. Zvlášť já jsem za to ráda. Jsem matka na mateřské a opravdu nemám čas chodit do posilovny. S tím jídelníčkem to bude asi horší, ale ráno si na půl hodky zacvičit nebude problém. Malá dlouho spinká. Už se na to těším 🙂

janasucha
21. únor 2013

Já začala svičit podle článku jak zhubnout http://www.fitcoach.cz/?p=1909 zkus to taky pak si řeknem jak to dopadlo 😉