II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

petule83
22. zář 2009

Tak já jsem uvařila koprovku a mrkla na telku a trošku u ní usla.

Verunko vítej mezi námi,jen se hezky přidej! 😉 A trošku nám něco o sobě pověz 🙂

Bleško tak se drž a brzy se uzdrav,už máš krásné povinnosti,já ti je úplně závidím 😀 Možná ještě chviličku a budu je mít taky 😅

Dandulko a není někdo,kdo by ti s tím úklidem pomohl?

Endie vybodni se na ségru,ona na to časem příjde a neboj,změkne jak se malá narodí a jak ještě bude ráda že může chovat 😀 Dnešní doba je divná a u těch mladých jde o to si co nejvíce užít a pokud možno bez jakýchkoliv povinností.A taky,žárlí na tebe,protože teď budeš hodně středem pozornosti s miminkem ty!A to dělá hodně.Nedej se a pošli ji do háje.Asi to je mazec u rodičů co? 😖 Já ti tak trochu rozumím,my bydlíme s tchánem a i když už to takhle táhnem přes rok,tak já si na to stejně ještě nezvykla a dost mi to vadí 😖 Vím že nemám úplně to své soukromí a teď jak jsem těhotná mi to vadí úplně šíleně.Navíc jsem doma,tak vidím i to,co jsem neviděla když jsem pracovala(co se týče úklidu a tak...)a to mě úplně dožírá.A další věc,moc nejezdím s Tomem k jeho ségře,nepotřebuji jí vidět od té doby,co mi začla dávat životní rady co jsem otěhotněla a cpát mi různé staré věci 😠 Včera jsme tam byli(já teda po dlouhé době) a opět mě nasrala 🙄 Řešila,proč mám sbalené do porodnice i kojící košile,když tam dostanu erární prádlo,že ona tam taky chodila v tom erárním.A že se přece v porodnici nemusím parádit,že tam mi to může být jedno.No ty její pitomé kecy a rady 🙄 Po půlhodině jsem se zvedla a řekla Tomášovi že jedem,jinak bych asi fakt porodila z těch jejich keců 😝

nika
autor
22. zář 2009

petul u telky se spí dobře.

berryl
22. zář 2009

ahoj tak jsme byli v glóbusu,plenky pamper ty oranžové za 179,- 1ks 3,08,- já navíc měla jeste od švagrové kupóny pampers na slevu 40,- na balení,takže bomba parada. Jen at víte. Petul ve Vítkovicích třeba košile nedávají. Já ležela v Porubě jednu košili mi dali a pak neměli vyprane,tak už neměli a musela jsem chodit v té od krve,takže radeji svoje!

nika
autor
22. zář 2009

kuponky mám taky, jen je využít.

blecha001
22. zář 2009

dandul: no to máš recht.. práce neuteče, nemá nožičky 😅
petul: a ty to čekáš kdy? No jak to tak vidím, tak to nemáš se sestrou jednoduché.. no ještě, že se člověk může sbalit a odjet co?
endie: vůbec nevím o co se u vás jedná, nějak nestíhám dočítat, tak se hlavně drž!!! a zkus sestru nějak překousnout, asi fakt žárlí a dělá ti ze života peklo.. držím palečky 🙂

Na všechny holky myslím a držím vám moooc palečky abyste to taky krásně a v pohodě zvládly 😉

berryl: i když jsou plenky v akci tak i tak ti odečtou ten kupon se slevou? A je to v jakemkoliv Globusu nebo jen v OV co myslíš? No že bychom taky tu jukli.. mrknu na net do letáku. A ty oranžové pammersky jsou které?

nika
autor
22. zář 2009

bleško ty se taky drž.
jsou to ty s heřmánkem, jsou v letáku do neděle, právě jsem koukala na net 🙂

taky mám ty kuponky jsou platné do konce září, tak bych je měla využít.

blecha001
22. zář 2009

plenky s heřmánkem? jako pampersky? no a jaká velikost? .. no ke všemu heřmánek je alergenní tak nevím zda to kupovat.. co myslíš?

berryl
22. zář 2009

tak velikosti tam jsou všechny, holky dávají ty oranžové hlavně na noc protože je má prcek dlouho, jo a jeste Ti odectou i ten kupón,takže balení 139,- fakt je to super cena,bylo jich tam hodně.

berryl
22. zář 2009

holky dneska jsem byla celý den na nohách, úplně mě bolí kostrč, pipinkové kosti jsou zatím ok

nika
autor
22. zář 2009

berryl tys to tak pěkně napsala 🙂

endie
22. zář 2009

zy žluté mám taky 2 balíky, pipinové kosti 😀

berryl
22. zář 2009

:o))) jaký jste měly den?

nika
autor
22. zář 2009

já pracovní a osamocený. ale došila jsem, i tu zvavinovačku, sice bez prošití se mi to líbilo více ael co, musela jsem to tak udělat. i deka je hotová. a já taky 🙂

teď jdu žehlit, mám tam jen dvě pračky tak to bude k telce akorát.

nika
autor
22. zář 2009

zítra jdu kuknout do porodky 🙂 pak něco zařídit našim a pochodit co potřebuji já, banky a uřad, to bude nuda 🙂

berryl
22. zář 2009

Niki mě čeká žehlení zítra 😒 odpoledne bych chtěla jít ještě ven, protože od čtvrtku se má ochlazovat

dneska mi přišel spací pytel pro prcka, je krásný, tak jsem nadšená 😀

Niki Ty jsi šikulka fakt "o)

berryl
22. zář 2009

ale zase Ti aspoň ten den rychleji uteče!!!

nika
autor
22. zář 2009

to asi jo, mám vyžehleno, mezi tím se vrátil manža, je sbalenej a zítra zase vyráží, chudák je uplně utahaný.
já našla ještě další látku na povlečení 🙂 a taky jsem slíbial mamči že ušiju závěsy na chalupu a když tam jedu v so tak je vzemu sebou. takže stroj tu mám pořád vytáhlý a zítra budu pokračovat 🙂 abych se nenudila.

petule83
22. zář 2009

Zdar maminy 🙂 Tak my jsme byli v intersparu,koupila jsem dětskou žlutou deku s ovečkou a dvě žínky.Holky je vám taky takové horko?Na mě lidi koukají jako bych spadla z měsíce,večer klidně vyjdu v tílku a je mi teplo a lidi v mikinách 😀 Tomáš mi říká že jsem odvážná,ale mě je fakt teplo a potím se jako prase 😝

Bleško všude je asi něco a já nikdy neměla štěstí na švagrové,vždycky to byla nějaká "hvězdička" 😅 Jinak to čekám 20.října,ale včera mi doktor řekl,že se otvírám a připravuji na porod,tak uvidíme.

Týnko máš spací pytel?Já ho nemám,asi ho budu řešit až později,nebo tajně,Tomáš brblal když jsem ho chtěla koupit.

dandulka1
22. zář 2009

Já mám ty plíny taky nakoupený, ale jen tu nejmenší velikost, pro větší děti nejsou prý dobrý, nepojmou tolik moči a sousedky holka se osypávala, vadil jí ten heřmánek tak jsem zvědavá na nás.
Od 6 do 8 jsem ležela, myslela jsem že mi praskne břicho. Celý jsem to měla napnutý a špatně se mi dýchalo. Už je to lepší. Od 8 jsem žehlila. Mám hotovo a nechce se mi spát, v televizi nic ☹ Jestli mi bude dobře, chci jet ráno se sousedkou do německa, máme to cca 40 minut tak uvidím, pak se tam nedostanu a došli mi směsi na chleba do pekárny, gely na praní atd.

dandulka1
22. zář 2009

petul - mě je taky pořád vedro a mám pocit že jsem oteklá. Já mám spací pytel jeden ze sekáče.

berryl
23. zář 2009

Dobré ranko holky, Peťul pytel mám z mmb, ale ze začátku budu malého dávat do zavinovačky, ale taky je otázka jestli v ní bude chtít spát 🙂
jinak tím, že se malý zvětšuje a cpe se mi nahoru, tak se mi špatně dýchá, hlavně dýchám nahlas :o)

nika
autor
23. zář 2009

čauky vespolek 🙂 spací pytel mám jeden z Hypernovy z výprodeje za stovku 🙂 ale vidím to spíše na zavinovačku, většina dětí to má rádo. i proto jsem včera sbalila peřinku a polštářek do vaku a nechám jej napozději. stejně je to obří a polštářek neužijeme 🙂

s tím horkem je to u mne taky tak, chodím jak v parném létě, sem tam se doma potím jak dveře od chlíva - hormony dělaj své.

berryl
23. zář 2009

ahoj Niki to máš pravdu polštářek nevyužijeme
jinak mi nějak nesedí mantinel na postýlku tak se tu s tím nervuji a už jsem to i hodila na zem a pošlapala, no nervák :o)

berryl
23. zář 2009

Nikiuško co dneska vaříš? já nevím co vařit

nika
autor
23. zář 2009

já asi nic 🙂 nic se mi nechce vařit, jsem sama, nevím.
asi si udělám hrnec houbové polívky, mám čerstvé hříbky podušené z víkendu tak asi tak.

tojsem ti moc neporadila co 🙂

nenervuj se. hlidek, co ti nesedí?

berryl
23. zář 2009

je to prostě debilní!!! ten co je takový tvrdší, lépe vycpaný, tak ten sedí, ale ten druhý je lehoučký a různě padá musela bych tam dát x milion šňůrek 😲

nika
autor
23. zář 2009

tak to chápu, to naštve, no moje rada - nit, jehla a šňůrky a pár jich přidej .-)

berryl
23. zář 2009

no budu muset a nebo se na to vyprdnu a vyhodím ho a budu mít klid 😠

verusinek
23. zář 2009

🙂 Krásné dobré ranko 🙂
Niky koukám, že dneska budeš zase akčnit, ty jsi fakt nezmar..... 🙂

nika
autor
23. zář 2009

jejda ty jsi nervák 🙂 😠 🙂.