II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
5. kvě 2009

to máš recht asi bude lepší to odložit pokud Ti není dobře, já jdu zítra na tu krev a budeme čekat na výsledky tripplu a začínám být nervózní ☹

endie
5. kvě 2009

neboj uvidíš že to bude v pořádku

salikova
5. kvě 2009

Endie,tak preju,at je lip!V 18.tydnu uz prcka jen tak neco nerozhodi,uvidis!

berryl
5. kvě 2009

to je prostě tím počasím, najednou teplo, teď zase takové ochlazení ...

salikova
5. kvě 2009

..no a v tehu je oslabena imunita.endie:beres nejaky vitaminy?

endie
5. kvě 2009

jo jo beru GS mamvit a plno ovoce a zeleniny nic jiného do sebe nedostanu a stejně sem tu mrchu hnusnou někde chytla 😠

endie
5. kvě 2009

v té mojí práci je domluva jak blázen, poslala jsem originál na ossz abych věděla že to dostanou tak jak mají a naše učetní v tom vidí problem potřebuje kolem toho deset x milonu papírů mě znich fakt odvezou

berryl
5. kvě 2009

to je všude Endie, vždycky plná pusa keců to já jsem zvědavá kdy mi už konečně příjdou peníze už to není normální 😲

endie
5. kvě 2009

no není ale někde jsem četla že na to mají až 2 měsíce než to vyřídí a zas na druhou stranu ty baby na tom úřadě za to nemůžou že naše vláda má sabe blbečky

berryl
5. kvě 2009

to já vím, ale my za to nemůžeme už vůbec :o)

endie
5. kvě 2009

co jsem se bavila se sstrou u dr. tak ta říkal že si lidi stěžovali hejtmanovi a ten stím byl za prezidentem ale stejně to k ničemu nebylo prý psát stížnosti k němu že to tak mají všichni

berryl
5. kvě 2009

no jo snad už to bude ok a bude klid

endie
5. kvě 2009

manža si vzal vono a od zítra je semnou doma aby se mi prý mohl věnovat když jsem nemocná 😀

berryl
5. kvě 2009

tož to máš super 😀 😀 😀 snídaně do postele a tááák

endie
5. kvě 2009

to jo 😀 uvažuju že se ted půjdu projít do obchodu ale musí jít semnou motá se mi palice abych sebou nešvihla, potřebuji se vyvětrat

dandulka1
5. kvě 2009

Tak jsem holky z města doma. Jela jsem si pro pár hadříků na inzerát a přijela jsem i s vaničkou. Paní se mě ptala jestli jí za50,- kč nechci, že je jak nová a neví co s ní. Byla jsem pokecat v práci, ted jsem si uvařila boloňské špagety a nacpala jsem se. Čekám až mi manža zavolá a naviguje mě co mám dělat s kotlem aby topil, mám tu 16 stupňů a to je fakt zima. Panimáma mi přinesla časopisy tak pak hned zalezu do pelíšku a do rána nevylezu. Co se týká peněz, u nás na to je 30 dní. Začala jsem marodit 2.4. takže teď do 10.5. musím dát lístek na peníze a do 30 dnů mě mají vyplatit, ale když toho mají hodně, jsou přednější velké organizace s více jak 25 zaměstnanci. Tak uvidím.

berryl
5. kvě 2009

dan přibrali brigádníky, tak snad Ty už je dostaneš v čas

endie
5. kvě 2009

já marodím od 27.1 a akorát jsem dostala peníze od zaměstnavatele těch 14 dní od té doby nic

nika
autor
5. kvě 2009

🙂 ahojki vespolek

salikova
5. kvě 2009

dan:Tak pak vyfot!

nika
autor
5. kvě 2009

já jdu taky fotit, dneska mi přišle bezpečnostní pás pro těhule, hurááá- a kombinezka.

berryl
5. kvě 2009

ten pás je prý super!!!

nika
autor
5. kvě 2009

jo je ani jsem neváhala sehnala jsem ho tu za 700 i s poštovným,nový stojí tísku. hned zítra ráno ho nainstaluji, to víš řídím denně auto a najezdím okolo 100 km denně.

nika
autor
5. kvě 2009

chtěla jse se dneska vrhnout na vyrobu přebalovací podložky ale nechce se mi, musím nejdříve něco dodělat tu, napc a pak uvidím.

berryl
5. kvě 2009

holky mi se zdál dneska sen, že jsem na svou holčičku pořád volala verunooooooo, verunoooooooo úplně tak škaredě, že jsem se vzbudila a řekla jsem ,že to jméno nedám, jenže jiné holčičí se mi nelíbí a teď už ani Verunka chjo se zblázním snad to bude kluk

nika
autor
5. kvě 2009

Veruno nikdo neříká, ani mi, i když jsem zlobila ani zlý starší brácha. 😀

berryl
5. kvě 2009

já jsem se do toho jména zamilovala a teď takové sny !!! jméno pro prcka bude Richard to jsme se shodli s manželem hned, já chtěla pro holčičku Eliška to teda neprošlo nikým a další varianta byla Verunka a jiné jméno se mi už nelíbí, snad ty sny přejdou
musím do krámku za chviličku jsem z5

nika
autor
5. kvě 2009

fajn je Richard, ale nám se nelíbí, máme favority ale nikomu je neřekneme.

endie
5. kvě 2009

já zas nemám jméno pro kluka

endie
5. kvě 2009

niki čaooooo