Jak často chodí váš partner na pivo?

sayast
26. zář 2009

ahojky,
zajimalo by me jak casto vam partneri chodi na pivo a v kolik hodin cca se vraci.
dekuju 🙂

lenkavano
26. zář 2009

ahojky Say zadala si dobré téma myslím že nezůstane bez odezvy 😀 😀 😀 .nevím ale jestli se sem budu hodit protože můj manžel na pivko nechodí a když tak vyrazíme na chvilku spolu. 😉

sayast
autor
26. zář 2009

ja ho zadalo pro to, ze ja si myslim ze chodi mozna vic nez musi a manza si zas mysli ze chodi primerene. tak by me zajimalo jak to chodi v jinych rodinach abysme z toho pak doma mohli udelat debatu a treba kompromis 😀

petronelie
26. zář 2009

Ahojky, většinou jdeme spolu na jedno procházkou s kočárkem nebo jde manža jednou za 3 měsíce třeba s kamarádem, ale stojí to za to. Vrací se tak kolem půlnoci. Jinak ale že by si šel s chlapama sednout do hospody...to neee.

soanpe
26. zář 2009

saysat
a jak je to tedy u vás?

lenkavano
26. zář 2009

No vidíš Say tak už můžeš započít s manželem debatu. 😀 😀 a co je to u tvého manži přiměřeně? 😵

sayast
autor
26. zář 2009

no ted treba ze chodi kazdy vikend,patek i sobota. vcera prisel ve 3 rano, dnes nevim v kolik prijde. minuly vikend byl v sobotu taky do 3,patek si nepamatuju. me je to treba lito, protoze cely tyden byl v praci a vracel se po pul 10 vecer (do prace odjizdel v pul 9 rano) a ja se tesila ze aspon jeden vecer stravime spolu...

sayast
autor
26. zář 2009

pres leto jsme taky spolu zasli na pivco v ramci prochazky,ale i tak sel pak treba s brachou jeste vecer. kolikrat sel 4x tydne a vratil se okolo 22 hod nebo pulnoci, obcas byl tyden kdy se mnou byl doma. posledni dobou mi prijde ze je spis pryc a ja travim vecery jen sama na konikovi ☹. mozna taky trochu zavidim, ja trictvrte roku nikde nebyla a asi jeste dlouho nepujdu...

sue
26. zář 2009

Sayast,takto ako si popísala chodí na pivo môj 21r. brat 😕 u ženatého detného chlapa sa mi to veľmi nepáči 😕 najmä pokiaľ je celý týždeň v práci do pol desiatej... 😕

Ako...jasné, každý sa potrebuje odreagovať a uvoľniť,ale keby chcel byť férový, tak by "voľno"doprial aj tebe...a kedy by ste potom boli spolu? 😕 podľa mňa bohate stačí raz za týždeň-dva... ale my sme teda väčšinou chodili spolu... málo po samom... fakt možno raz za dva tri týždne...

A to chodí normálne len piť do krčmy?

sayast
autor
26. zář 2009

ano,chodi do hospody. dneska je teda na pouti.
me to prislo lito i z duvodu, ze jsem se z pouti vracela domu sama a cestou potkavala rodiny jak se vraci vsichni spolu, jen ja sama ☹
s manzelem jsme oba mlady, chapu ze si chce taky uzit, nicmene dcerku jsme oba chteli,tak jsem si to predstavovala trosku jinak.
kojim, takze ja jit nikam jeste nemuzu.
jeste bych rada dodala, ze driv jsme chodili hlavne spolu a nebo vubec. vecery jsme travili spolu,bylo to fajn a me to chybi ☹. to chodil hodne malo,spis vubec.

majkeela
26. zář 2009

Say - frekvence, kterou popisuješ u tvého manžela, by mi teda VELMI vadila... To mi opravdu připadá, že na vyšší příčce důležitosti má hospodu, pivo a kamarády, než rodinu, manželku a dítě 🙄

Dle mého názoru je optimální frekvence taková, že si už nepamatuju, kdy byl manžel naposled 😀 Tak nějak to platí u nás... Občas jde s kamarádem se školy, sraz ze střední... Když bych to měla zprůměrovat, tak jednou za 2-3 měsíce. A nezajímá mě v kolik přijde. Ať si to užije, pobaví se, pokecá... Já si doma napustím vanu, svíčky, udělám si mani-pedi a mám pohodu 🙂

sayast
autor
26. zář 2009

ja zastavam nazor at si zajde,potrebuje se taky odreagovat a vrati se mi s dobrou naladou. chce byt s brachou nebo kamarady. chapu to. stacilo by mi, kdyby treba patek sel, ale sobotu travil s nama...

aninam
26. zář 2009

Tak tady ja moc neprispeju, muj manzel je vzorovka a vesmes pivo nepije a kdyz ano, tak plznicku z lahvinky doma. V hospode byl naposledy pred rokem, kdyz nam nesla televize a bezel nejaky fotbal 😀 Jo vlastne a pak jeste chodi na pinces jednou za rok do Jiskry na turnaj.....

sue
26. zář 2009

Sayast, len tak btw,aj keď dojčíš tak sa to dá-...malinkáuž isto nepije mliečko každé tri hodinky a ak aj áno,tak sa dá odstriekať a nech pekne malú nakŕmi manžel z fľaše 😉 (to len,aby sisa necítila tak,že si doma uväznená)

,,,ale inak by som to riešila s manželom...ono,ja tiež nepatrím medzi "staršie maminy" a obrovskú výhodu skorého rodičovstva vidím v tom,že dítko nám z domu odíde a my budeme ešte mladí 😵 😵 😵 takže si ešte užijemeeeeeee 😵 😵 😵 😅 dali ste sa na bábo,tak to treba tak brať...dieťatko vás nebude oboch takto intenzívne potrebovať nastálo,je to len pár rokov,ktoré si treba vychutnať do poslednej chvíle,lebo potom nám budú chýbať... (keď to dieťa vyrastie a začne chodiť na pivo tak ako teraz manžel 😉 )

sayast
autor
26. zář 2009

me odstrikat nejde a navic je mala zavislak na prsu a flasku mi nebere ☹

no,me ta zabava ani moc nechybi se priznam. stacilo by mi vyrazit treba 1x za mesic, dva. jen je mi doma po vecerech smutno.

lenkavano
26. zář 2009

Say obdivuju Tě protože já bych takové časté návštěvy hospod u muže nestrpěla.a už vůbec aby zůstal někde na pouti a já šla s mimčem sama domů no to ani náhodou.myslím ale že ti asi ani nepomůže to s ním rozebírat. pochybuju že se bude chtít omezovat když to doted nedělal.vážně tě obdivuju.

sayast
autor
26. zář 2009

driv tak nechodil. byl zlaty a rozmazloval me jak princeznu 😵
je to zalezitost poslednich cca 5 mesicu...

lenkavano
26. zář 2009

To je ale divné a nepřipadá si nějak odstrčený?někteří chlapi to pak těžce nesou že se žena věnuje hlavně mimi a on je trošičku upozaděnej.

sayast
autor
26. zář 2009

ano,tim to taky hodne bude. ale snazim se mu taky venovat. asi malo ☹. posledni dobou jsem na nej i protivna,uznavam to. ale na druhou stranu vim, ze z me strany by chovani bylo mnohem lepsi, kdyby ten cas se mnou travil vic

jabera
26. zář 2009

say, myslim, ze by si s nim o tom mala hovorit... kym nebudes tak smutna a znechutena, az uz trebars bude neskoro. a kym on uz trebars nebude tak casto prec, ze nebude kedy spolu rozpravat..
a nehadz vinu iba na seba... jasne, ze si niekedy protivna, si stale s miminkom, aj ked milovanym, ale mas toho asi obcas dost... to nie je dovod na to, aby on zil svoj zivot, ved ste rodina. keby ti to nevadilo, je to uplne o inom, ale vadi ti to, ze je tak casto prec. a myslim, ze je to frekvenia, ktora uz je trosku prehnana. a ak chodi domov este aj pripity... potom uz je to mozno aj vaznejsie, ale to vies ty. urcite by som to nenechala zaspat, ale riesila by som to co najskor.

sayast
autor
26. zář 2009

manzel vi ze mi to vadi ☹.

jabera
26. zář 2009

hmm... no, tak potom je vlastne aj jedno, co si myslia ostatne baby na koni.... no nic, ved nakoniec si aj tak musis pomoct sama, tak ti drzim palce. su to strasne blbe veci. ja mam nieco podobne za sebou, len to som este nebola detnata...

lenkavano
26. zář 2009

say uplně souhlasím s názorem jabery ale myslím že jestli mu na tobě hodně záleží tak ubere.ale jestli to trvá jen 5měsíců tak by se to mohlo podařit.ale včas to řešit.nenechat ho rozjet se ještě víc ikdyž na můj vkus už je rozjetý i tak dost.

sebastianna
26. zář 2009

say: to tě teda asi taky nepotěšim ☹ manžel nikam moc nechodí a ani moc nepije. to víc piva vypiju já, teda bývávalo, dokud jsem nebyla těhotná a následně kojící 😉 to bych to asi teda začala řešit, protože si myslim, že víc se odreagovat a vypnout bys potřebovala ty, ne manžel. nic ve zlym, ale i muj manžel někdy říká, že si v práci mnohdy odpočine, protože má na starost něco jinýho a přijde na jiný myšlenky 🙂

rybiska
26. zář 2009

Můj manža ještě za svobodna chodíval s partou jednou týdně si sednout, ale spíš na kafčo, protože stejně řídil. Od té doby, co bydlíme spolu, tak jde do hospody příležitostně, když má sraz od školy, z práce, nebo se staví nějaký kamarád a tam se nehledí na hodinky, ale ani tak se nevrací až k ránu. Nebo se společně stavíme z procházky, on na jedno, já na limo. Ale hlavně, od té doby, co máme mimčo, tak je rád, že přijde z práce a může si nás obě užít. Nikdy by nešel pryč bez domluvy se mnou.
Chápu, že potřebuje taky trávit čas s kamarády, ale na to bohatě stačí jeden den v týdnu a jsem ráda, že ho stráví sportem než v hospodě. U vás mi to přijde, jako klasická situace - jsem ještě mladej, přece nebudu uvázanej doma s manželkou a dítětem, když jsem si ještě pořádně neužil. 😖 Zvlášť pokud má kolem sebe většinou svobodné kamarády.
My teď byli třeba pozvaní na oslavu do hospody, šli jsme v podvečer i s kočárkem, já se pak vrátila domů, nakrmila a uložila dítko, za hodinku mě manžel v hlídání vystřídal a já šla zas na chvilku na oslavu sama. Ale jinak chodíme spolu a i se spolu vracíme. Je to prostě jen o domluvě těch dvou a samozřejmě i o zodpovědnosti. 😉

nunacek
26. zář 2009

sayast: Každý chlap je holt jiný a má jiné potřeby a jiné priority. Ale je mi hodně divné, že dřív to nedělal a najednou to dělá posledních 5 měsíců (čili teda s tím začal měsíc po narození vaší dcery 😕 ). Buď si asi teda přijde extrémně odstrčený a v hospodě je "středem pozornosti", nebo pokud jsi na něj hodně a často protivná, tak asi je radši pryč a nebo mě pak napadla další varianta - někoho má... 😔

Jinak můj manžel pije pivíčko spíš doma. Do hospody jdem většinou spolu. Sám chodí jen opravdu vyjímečně. A když už jde, tak přijde brzy 😉

raubirka
26. zář 2009

Say: no, musim souhlasit s vetsinou, jak vis, tak Tom misto pivka ma zas myslivost a je furt v lese, sice je vic v lese nez se mnou, ale i tak si myslim, ze mi to obcas vynahradi jinak a aspon zas z toho i sem tam neco mame, treba maso nebo tak, kor kdyz jsme nemeli malou, tak jsem moc rada chodila s nim...
Vim, ze je to jeho konicek a i s takovym jsem do toho sla...
Ale kdyby chodil na pivo, tak by me to teda asi hoodne stvalo, a nastesti o volnych vikendech bud jezdime na vikend pryc, takze ja tam relaxuju a on taky(lesem) a vyjimecne kdyz jsme doma, tak jeden den jde do lesa a druhy je se mnou...
Ale i tak, jak jsme se bavili na Sumave, tak to asi i tak vyzniva, ze neni stredem pozornostni, ale nevim, jak bych Ti poradila tohle resit...
Treba mu i vadi, ze sis nasla kamarady(dky) na Konikovi a kor potom, kdyz jsme meli hromadnou seslost...

kharik
27. zář 2009

say: můj manžel chodí pravidelně co 14 dní s kamarády na pivo, domů chodí až když je vyhodí z hospody 😝

criterska
27. zář 2009

Ahojky Say, no, tak u nas je to chozeni na "colu s vínem" taky dost častý a už me to upřímně řečeno s.re! 😝 Taky jsem mladá maminka, je mi 23, partnerovi teda už bylo 28, tak si myslím, že by mohl mít trochu rozumu, ale chová se jako puberťák mi přijde..Do hospody chodí každý týden - buď pá nebo so, někdy i oba dva dny - viz minulý víkend..Tento víkend byl včera, odcházel z domu o půl páté, vrátil se v půl 3, vím to přesně, protože se dušoval, jak bude nejdýl do dvanácti doma, že jde jenom na chviličku - tak jako je to ostatně vždycky, ovšem nikdy to nedodrží - já jsem se vzbudila s malým okolo jedný a už jsem mu napsala docela peprnou zprávu..Ani to ho asi nijak netankuje, když se stejně vrátil až po hodině a půl od mojí zprávy..Vadí mi to opravdu hodně, protože mi to nepřijde normální - aby se takhle choval zadanej chlap od rodiny..Chodí s kamarádama, kteří jsou sami, nemají přítelkyně, závazky, a on se potom chová stejně jako oni..Vždy když jde takhle do hospody, tak chce mít ustláno v obýváku - proti tomu nic nenamítám, protože aspoň pak s Tadeáškem nedýcháme ty hospodský výpary, to mi hodně vadí kvůli malýmu.Zjistila jsem ale, že to dělá asi proto, abych nevěděla v kolik se vrací 😠 Protože ne vždy se vzbudím..Nevím už co s ním mám dělat, domluvy na něj neplatí, vždycky to nakonec ještě otočí proti mně, já byla za tu dobu co máme malého asi 6x někde večer, poprvé když byl malému rok a něco - do roka a kousek jsem kojila - občas - cca 1x za 2 měsíce jdu někam odpoledne - někdy s holkama na pizzu, masáž, sama na nákup..Zrovna dnes máme mít sraz s holkama ze střední v pizzerce a kvůli tomu jsem si vyposlechla, že když mi vadí, že byl on, nemám chodit dnes ani já - sraz máme ve dvě a do pěti bych byla určitě doma..O tom když jsem byla večer ani nemluvím - to byly scény, co má dělat s malým, většinou už spal, když jsem odcházela, spát chodí kolem osmé, takže to není problém, ukládal ho asi 2x..To je totiž ono, ani ho neumí uložit! V noci se už moc nebudí a když, tak se mu dá napít a pak hned usíná..Navíc žárlí, on mi vždycky vypráví s kým v hospodě seděli - většinou s nějakýma holkama, já kdybych jen promluvila s nějakým chlapem, tak je oheň na střeše..Je to fakt dost ubíjející a už mě to opravdu přestává bavit..Ani asi nemá cenu zmiňovat, že druhý den to stojí úplně za prd, jelikož většinou vstáváme o 5, někdy i dřív, je nevyspalej, protivnej na nás oba, na malýho leckdy za celé dopoledne nepromluví, jenom leží na pohovce v obýváku a kouká na TV a heká co ho bolí, popřípadě, že je mu zle nebo ho bolí hlava..Takhle jsem si to taky nepředstavovala.. 😠 😔

luciusek
27. zář 2009

Say: tak můj manža chodí na pivo tak jednou za čtvrt roku.Někdy příjde v pohodě a brzo a někdy to protáhne až do rána.To pak druhý den jen leží a naříká.Ale není to zas tak často.Kdyby mi chodil jako tvůj Eda,tak by mi to strašně vadilo a asi bych byla taky pěkně protivná. 😠 Zkuste si o to promluvit a zkuste si stanovit,že třeba půjde jen v pátek a v sobotu budete trávit den a večer spolu.Ale řeknu ti,že máš pevné nervy a obdivuju tě.

befanna
27. zář 2009

Say:tak můj partner občas zapaří s kolegama z práce,ale to je tak jednou za 1-2měsíce,jinak si dává pivko,když jdeme někam s kočárem,ale to já taky 😀 . a kupuju si domů plzen,ale obecně vztato moc nepije.. 🙂

Co bych ti poradila? asi bych ho zkusila,když to pivo má tak rád,at si tam zaskočí na dvě po práci,a pak šupajdí domů. Je něco jiného si dát pivko a vysádávat celý víkendy s kámošema v hospodě.. 😖
Anebo ho musíš nějak přitáhnout domů,aby tam byl večer rád..,ale těžko se radí sex atd.,vím jak na tom všechny po porodu jsme 😀