Jak často navštěvujete rodiče partnera?

pypyes
1. kvě 2018

Ahoj,zajímalo by mě jak často navštěvujete rodiče partnera/manžela.já s tchýni nevycházím,chlap nás tam tahá každou neděli ale k mým rodičům tak často nejezdíme.je celý dny v práci,soboty hodně často taky jediný volný den je neděle a to jsme u nich.když mu řeknu že chci chodit 1x14 dní a ty zbylý neděle aby trávil s námi tak vystartuje ať si chodím jak chci že si vezme děti a půjde(to nechci protože tchýně nerespektuje co řekneme a on jí nikdy neřekne ne)a vhodná strava pro roční dítě je podle ní fast food,já už se tam bojím něco říct protože všechno otočí proti mě a nedejbože abych nesouhlasila s jejím názorem.už ani nevím kdy s námi chlap naposledy někde byl a asi už z toho mám ponorku,jinak jsme spokojený občas mám chuť se sbalit a jít ale ničit kvůli ní vztah kde jsem jinak spokojená nechci

evakaspar
1. kvě 2018

Jezdily k nám každý víkend, teď už jezdí jen tchyně. Tchán v létě zemřel. Tchyně má u nás vždy dveře otevřené, má i klíče. 😉

miladka72
1. kvě 2018

2 * ročně ..protože jsou od nás 720 km..kdyby byli blíž tak každý den...jsou milionový

wampzee
1. kvě 2018

Nevím..ale prvně by sis to měla pořádně vyříkat s manželem...pokud se tě i přes jinak velmi dobré vztahy nedokáže zastat před vlastními rodiči, tak to zasadí vašemu vztahu šílenou ránu. Jinak my jezdíme k tchyni často, mají baráček a respektuje námi nastavená pravidla. Taky mi jezdí hlídat dceru jednou týdně. Mí rodiče bydlí 400km od nás, jsem teď těhotná, takže k nim teď nejezdíme a oni, ač mají vlak zdarma, taky nejezdí. Táta je pohodlný, a máma se vrhla na rekonstrukci baráku, takže to je pro ni přednější. Takže asi tak.

lstuchlova
1. kvě 2018

Jednou za dva týdny, jsme ze stejného města, ale moc spolu nevycházíme.

syrinxka
1. kvě 2018

My máme moji maminku i tchýni celkem blízko, většinou to střídáme - např. sobotu vezmu dcerku já ke své mamce a chlap jde na fotbal nebo doma odpočívá. No a další sobotu vezme můj muž dcerku ke svým rodičům, abych měla zase já čas pro sebe. Takhle mi to vyhovuje nejvíc. Ale je fakt, že bych uvítala kdybychom trávili s mužem víc času spolu, ale časově se to moc nedá zvládnout. Já jezdím ke tchýni jen když má někdo u nich svátek/narozeniny nebo jedeme kolem apd.

aidelina
1. kvě 2018

Uf, tak to by byla moje smrt 🙂 Myslím, že by sis měla především s mužem v klidu promluvit. Z mého pohledu je to krajně nenormální. Taky samozřejmě záleží, jak daleko od sebe bydlíte atd... Já mám tchýni cca. 100km, vídáme se zhruba 3x za rok, se svými rodiči se vídám cca. 1x měsíčně a je to pro mě až až...

hermelinah
1. kvě 2018

cca 1 x měsíčně, ale třeba k našim jezdíme několikrát týdně, kdyby byla tchýně blíž taky bych klidně jela častěji, ale ve vašem případě bych si stala minimálně zatím, že jeden víkend vaší, druhý víkend tchýně 😉

karlajasmine
1. kvě 2018

cca 3-4x za rok.. a tchyne sem jezdi cca 1x za 6 tydnu

alcikamar
1. kvě 2018

Každou neděli,ale vztahy mame celkem v pohode,ale az bude dcera větší určitě to zkrouhnu,na max 1x za 14dní

pavlina26
1. kvě 2018

To mi silne neco pripomina...mela jsem to tak s tchyni u bývalého a nakonec i přispela k rozpadu naseho vztahu. On totiž vzdy drzel s maminkou a to byla casta pricina neshod... Ona si chtela nase dvouměsíční dite nechavat u sebe nejradeji i pres noc a s tou stravou podobne, jako u Vas. Vzdy, kdyz jsem se ozvala, nasledovala hadka s pritelem. Dejte si na to pozor- pokud jste doma jinak spokojena, asi to nestoji za hadky- mozna to v klidu s partnerem proberte, ale pokud bude trvat na navsteve jednou tydne, možná bych to spolkla, ale s tim, ze se zacnou respektovat Vase nazory a ze si o detech a jejich vychove rozhodujete sama. Proste kompromis. Musi se Vas pred tchyni zastat! Nejlépe by bylo nejak dostat chlapa na svou stranu...

v_erunka
1. kvě 2018

S manzelovou matkou bydlíme v domku (každý své patro). Někdy se třeba cely týden nevidíme, jindy x-krát denně. Jsme bez problémů. K nasim se s malou snažím jezditcca jednou v týdnu na cely den. Jednou za měsíc jedeme na oběd i s mužem. Někdy přijedou oni k nám. Jak ještě chodí do práce, tak je to horší s časem

iveee
1. kvě 2018

To je blbe. Kdyz uz te nerespektuje tchyne, tak alespon manzel by te mel podporit. A na stravu u takto malych deti jsem citliva. Tchyni jsem vzdy navrhla alternativu, ale mame pekny vztah, takze to prijala. Jezdim za ni i sama s malym, kdyz je manzel na smene. Takze navstevy u mych i manzelovo rodicu vychazi vetsinou nastejno tak 1-2x do tydne u kazdeho. Tchyne je bliz,tak tam obcas soupnu malyho na hlidani, kdyz mam doktory nebo litani po meste. Urcite bych si promluvila s manzelem, ze mi je lito,ze spolu netravime vic casu a najit nejaky kompromis. Bud kazdy vikend stridani rodicu anebo jednu nedeli plnohodnotna navsteva a druhou jen rychla navsteva na kafe u tchyne a pak rodinny vylet.

zmrzlinka
1. kvě 2018

Tchanovck jsou rozvedený. Ke tchanovi nechodime. Ma po rozvodu novou pani ktera z nej jenom taha peníze a na to manžel nemá žaludek. Ani ja teda. Takze tchan přijede o Vánocích a Velikonocich a když maji děti narozky.
Ke tchyni chodíme max 3 krat do roka. Ta taky noveho pána a ted nema nervy na nase děti a my zase na jeho psa 😁 Tchyne přijede bez přítele tak jednou za měsíc.

bartakova_veronika
1. kvě 2018

několikrát během dne, když něco potřebujeme nebo jen tak a nebo také příjdou oni k nám ... máme to k sobě tak 10 vteřin :D bydlí pod námi a vycházím s nimi normálně ... zato moji rodiče vydím bohužel jenom jednou týdně neboť bydlí 25 km daleko, auto ani řidičák nemám jenom manžel takže se váže na něj jak má čas a kdy jedeme nakoupit ... naštěstí to máme vše po cestě, takže bereme nákup a pak návštěvu ... teď už tam můžeme i přespávat, neboť sestra tam už psa nemá, protože ho musela bohužel nechat utratit a my máme právě psa také. Nemohli jsme tam mít obě psa, takže jsem na jednu stranu ráda, že konečně můžeme i přespávat přes víkend 🙂

makak21
1. kvě 2018

S tchanovcema bydlime, vztahy v mezích normy. Kdyz se "zadari", tak se i par dni nevidíme 😉 a moje rodina má dum hned vedle, takže se vidame denně. Ve vašem případě bych byla nekompromisní a návštěvy stridala, at se manžel stavi třeba na hlavu!

pypyes
autor
1. kvě 2018

to je právě ten problém že i když mu to řeknu naprosto v klidu a řeknu mu i důvody proč to tak chci tak vystartuje 😞 když jsem řekla že jeden týden k jeho rodičům a druhý týden k mým sdělil mi že neprojede tisíce(což by samozřejmě neprojel) aby navštěvoval mojí mámu 30km daleko,zatímco jeho rodiče bydlí ve stejným městě což je další problém...kromě každý neděle jí tak třikrát do týdne potkám když jdu ven.řešíme sice koupi domku někde mimo město ale bohužel se ne a ne objevit něco co by bylo v našich možnostech což mi moc nepřidá protože by mi bylo o trochu líp kdybych věděla že vylezu ven a nevrazím do ní

@iveee no já jsem právě taky na tohle citlivá, kromě toho že nedávám cukr ani sůl,nedávám ani kaše na noc.a ke všemu nosím a všechno je obrovskej problém a všechno dělám úplně špatně,moje názory ani důvody nezajímají a hned startuje a abych pravdu řekla tak mi už dochází síly se pořád dokola hádat každý víkend a kromě toho rýpe i když jí potkám.zkoušela jsem i nekomentovat co říká a dělat si to po svým aby byl klid a to vyskočí a běží třeba pro tatranku že jí to dá a to už mě teda vyprovokuje abych řekla co si myslím

victress
1. kvě 2018

@miladka72 asi proto jsou milionový, protože jsou tak daleko

priefi
1. kvě 2018

@pypyes zaklad je udelat si poradek ve vztahu, sednout si a v klidu si o vsem popovidat, rici, co ti vadi a jak bys to chtela resit. Pokud mas ponorkovou nemoc, doporucuji to obcas prekousnout a opravdu pustit deti s manzelem samotne. Ja taky vzdy mela hruzu, ale kdybych chodila tyden co tyden, rostla by mi ponorkova nemoc a bylo by to jen horsi. Vazne si promluv s manzelem, pres co vlak nejede, jde prece o Vase deti a on sam pochopi, ze jde o blaho deti a ze svoji matce musi rici ne a musi nastavit urcite mantinely. Taky muzes doporucit i nejaky den po praci, aby tam sli, abyste mohli vikendy travit spolu. Pokud ponorkova nemoc bude rust, bude vas to stat manzelstvi

cuuza
1. kvě 2018

Tchyně je zlata, asi už ani nepocitala, že se dočká vnoučeta. Jednou za dva týdny nás zve na oběd plus občas zajde na navstevu s tím ze pokaždé přinese něco upeceneho. Malého zbožňuje ale do ničeho nekeca, jen se těší až bude pect i pro nej 😀 I darky pro malého k Vánocům šla nakupovat s námi...

codal
1. kvě 2018

Mám úžasné tchanovce,takže se snažíme aspoň jednou týdně,aby si užili vnučku.Nekdy jede jen partner s malou a já doma uklízím nebo odpočívám,čekám druhé,takže je někdy fajn si užít sama odpoledne,ale většinou jezdíme všichni... Moje maminka jezdí dvakrát týdně,kdy nepracuje...

hanci23
Autor odpověď smazal
Zobraz
nicol22
1. kvě 2018

Maximálně jednou za měsíc, někdy ani to ne. Ani já ani manžel nemáme nějak potřebu. Já s tchýní nemám dobrý vztah. K mým rodičům se snažíme alespoň jednou měsíčně na víkend, jsou 300 km daleko, občas přijedou oni.

vendelinka08
1. kvě 2018

Casto...s tchyni si sice nerozumim..ale tohle uz mam v sobe vyresene. V ramci klidu a miru na vsech frontach se snazime vsichni spolu vychazet. To stejne i s mymi rodici...a kdyz se snazime tak to vse funguje skvele. Nema smysl delat si potize..nikdo z toho nebyjde jako vitez. Pokud chcete s manzelem fungovat..tak se nad nekterymi vecmi povzneste...

normalnimatka
1. kvě 2018

a tvůj muž to jako vidí jak? s tvým přístupem k výchově a celkově k péči o dítě? je mu to jedno? nebo to vidí podobně jako ty? jestli jo, měl by si svou matku srovnat. a i kdyby to podobně neviděl, srovnat by si ji měl tak jako tak, aby se ti do toho nesrala.
a ještě abych se s nima viděla takhle často...no to by mě mrsklo...:D jako nemůžu to vidět objetkivně, jen podle toho, co píšeš ty. ale já taky extra nevycházim s tchánovcema, zato s druhou stranou je to až extréměn dobrý, takže je upřednostňujeme a vyhovuje to tak i muži. tchánovce vidíme většinou 1x3 tejdny, někdy častějc, protože se pořád něco slaví a tak...jim to asi připadá málo, ale pro nás je to tak akorát. vyvažujem to, aby nemohli říct, že na ně úplně kácíme, ale nevyhledáváme je víc, než je nutný:D

lachtanice86
1. kvě 2018

Tchýni vyloženě nenávidím a ona mne. Do očí jsme si to řekly a dohodly se že se budeme vidat jen na větších oslavách. To nám vyhovuje. A s tchanem méně, jsou rozvedeni a bydlí dál. Takže s ním tak 1xza 2mesice

zuzka3112
1. kvě 2018

No problém bude především v komunikaci s mužem.. Bych ho strelila něčím 😁 pro pořádek svagrova má podobný problém, po asi 18 letech to spěje k rozvodu právě kvůli vámi popsaným problémům... Já jezdím už max 3x za rok, bydlí v sousední vesnici, ale s tchyni to není dobré ani na mé straně. Manžel mě nenutí jezdit, sám tam jezdí jednou za 14 dní třeba jen po práci, jestli něco nepotřebují... Tchán je bezva, ale bohužel podpantoflak a nechal by na sobě dříví stipat...

bervidova
Autor odpověď smazal
Zobraz
pypyes
autor
1. kvě 2018

@priefi tak já nikdy neměla problém s ním starší pustit ale mladší ne kvůli tomu že on jí vše odkýve a navíc má malá už dva měsíce separačku takže ani s chlapem nevydrží a nutit si za každou cenu že bude beze mě nechci i když bych si kolikrát ráda odfrkla a měla hodinu nebo dvě klid, a po práci tam taky jít nemůže protože je 12-14 hodin v práci takže buď přijde domů když se mladší chystá na spaní a nebo už jsou obě v posteli.
@vendelinka08 myslím že jsem od ní už překousla dost cokoliv řeknu ona otočí proti mě a to jí kolikrát jen úplně normálně odpovím na otázku,například spí malá celou noc?řeknu že někdy jo a někdy se třeba dvakrát vzbudí a ona se do mě pustí že mám být ráda že to nemá otočený co by za to jiný daly a proč si stěžuju, jsem člověk co fakt umí hodně mlčet a dělat že to neslyšel protože se hodně nerada hádám a nechci chlapa stavět mezi nás ale někdy mi to přijde že mě chce jen vyprovokovat. jenže on kouří takže si odejde zapálit a ona začne s těma otázkama a řešením věcí který nebude řešit před chlapama když je to nezajímá takže když mu pak doma něco řeknu vyjdu z toho jako ta nejhorší co nemá ráda jeho mámu
@normalnimatka právě že to vidí stejně,když bude chtít malý dát něco v čem je cukr moje máma tak se ozve ale před tou svojí mlčí a neřekne jí ne to nemůže,hned zkraje když jsme začali s příkrmy tam řekl že nebudeme dávat nic z cukrem a nakonec jsem se od tchyně dozvěděla že jsem moc alternativní a chudáčka jejího syna se snažím nakazit

pypyes
autor
1. kvě 2018

@zuzka3112 tak to je stejný,tchán je super,ale trpí depresema takže někdy je to lepší a někdy horší ale dá se s ním normálně pobavit i když má zrovna horší dny a je taky podpantoflák udělá všechno co mu řekne tchýně

dokument
1. kvě 2018

Lezla k nam kazdy tyden, kontrolovala me, i kdyz byla medova. Znicila nam manzelstvi. Co k nam prestala lezt, velmi se zhorsil vztah mezi manzelem a mnou a ted uz v podstate konci. On se choval stejne jako popisujes a nemohla jsem nic delat. Babu uz v zivote nechci videt.