Vadilo by vám, kdyby váš partner oslovoval kamarádky "kočko"?

29. črc 2021

Mam celkem hloupy, az pubertalni dotaz ale neda mi to. Ziju s chlapem uz nekolik let, da se rict, ze mame spokojeny vztah, co me ale stve je fakt, ze mou nejlepsi kamaradku casto oslovuje jako: kocko, buchto apod.. Vim, ze ma kamaradka je pekna rajda (je mi to fuk, kdyz nedela do meho) a uz jednou se vyspala s chlapem jine jeji kamaradky. Vim, ze se memu chlapovi libi, mne nevadi, kdyz se chlap normalne koukne po jine a rekne treba, ze je pekna, zas takova zarlivka nejsem... To oslovovani me kamaradky od neho me vylozene stve. Rika to a pise to jak verejne, tak ji obcas i osobne. Stvalo by vas to? Oboum jsem rekla, ze mi to vadi, kamaradka rikala, ze ji je to tez neprijemne, muj chlap v tom nevidi zadny problem.

izzylka
29. črc 2021

Můj chlap často ženským řiká kočko, zlato apod. 🤔 Já v tom ale nehledám nic špatného...prostě je tak zvyklý...občas tak ze srandy řekne i kámošům😅 ženským to udělá radost a já teda nejsem žárlivý tip 🤣 vím, že v tom není z jeho strany nic špatného a rozhodně vím, že by mě nepodvedl nebo tak 🙂

autor
29. črc 2021

No ten muj zasadne oslovuje takhle jen ji. Uz jsem to s nim resila jednou, ze mne ani ji to neni prijemny. Nechapu, co ma za potrebu to furt delat. Taky nejsem extra zarlivy typ, ale tohle mi vazne vadi. Hlavne v tomto ohledu me kamaradce moc neverim, kdyz vim, co vim.

autor
29. črc 2021

Nehlede na to, ze muj chlap je az chorobne zarlivy. Kdyz napr. zjistil, ze se mi libi jeden cesky herec tak semnou nemluvil. A pak ze me dela hysterku, kdyz ho pozadam o to, aby ji takto neoslovoval, ze mi to vadi.

izzylka
29. črc 2021

Tak jde hlavně o to, jestli věříte chlapovi 🤔 já u toho svého prostě vím, že kdyby si před něj stoupla nahá ženská, tak by se jako každý chlap koukl ale nic by neudělal 😅 ono kolikrát jde spíš o chlapské ego...líbí se jim ten pocit, že jsou žádaní, že se někomu líbí 😅
Buď bych to ignorovala (taky se mu může líbit, že žárlíš a vadí ti to), nebo bych s nim v klidu sedla a probrala to v klidu ještě jednou. Ono kolikrát stačí říct "hele, tobě by se taky nelíbilo, kdybych tak oslovovala souseda, tak ji tak prosím neoslovuj, vážně mě to trápí" 🤷🏻‍♀️

autor
29. črc 2021

Ty vado, ono mne to vadi opravdu jen kdyz je to mireny k ni. Mozna je to tim, ze vim tu skutecnost, ze je schopna vlezt na kamaradky chlapa. Jinak presne tu posledni vetu jsem mu rekla a on tohle naprosto ignoruje. Holt to muzske ego. 😀

camelinka
29. črc 2021

Zacni tak rikat nejakymu jeho kamosovi a uvidis, jak bude frajer nad veci, at se klidne posere 😉😎

autor
29. črc 2021

@camelinka Mam to v planu. Neni schopny najit vzajemny kompromis, tak uvidime, jak se to bude libit jemu z me strany

camelinka
29. črc 2021

Jak rikas, kdyz to nejde jako mezi dvema rozumnyma lidma, tak at si vyzkousi svou vlastni medicinu, jak mu to bude prijemny...a kor, kdyz sam je zarlivy...

adula000
29. črc 2021

vzhledem k tomu, že píšeš, že žárlí i na nějakého herce, tak tohle bude těžko rozdýchávat a viděla bych to pomalu na rozvod :D

skarma007
29. črc 2021

mě by to vadilo, když jsme spolu začínaly, tak se o holkách bavil jako o buchtách,řekla jsem mu to, že mi to vadí a přestal to dělat a pochopil to 🙂

autor
29. črc 2021

😀 Holky moc vam dekuji za podporu a rozveseleni. Hned mi je lepe.

tasimia
29. črc 2021

Nevadilo, protože já svým kamarádům taky řeknu brouku,milac, zlato.

ma_cherie
29. črc 2021

Když je to nepříjemné i kamarádce, ať mu to zkusí říct i ona, třeba na ní dá..

lv
29. črc 2021

Normálně bych ho upozornila hned, jak to vysloví - něco ve stylu "Jana ani já to oslovení nemáme rády, můžeš to říct jinak"? Až ho s tím budeš otravovat po pátý, prestane ho to bavit..

zelenaesmolda
29. črc 2021

Ja myslim,ze ti dva uz spolu neco pecou

autor
29. črc 2021

@zelenaesmolda Nestras... 🙄😅
No sto lidi, sto chuti. Za me to moc v poradku neni. Me kdyz podobne oslovi zadany chlap, tak je mi z nej hned zle. Dle meho takove osloveni patri jen tomu jednomu a ostatni oslovujeme jmeny a prezdivkami. Ja osobne bych urcite nerekla kamaradky chlapovi brouku. To mi prijde zvlastni.

treasurka
29. črc 2021

Myslim si, že jestli to vadí tobě i jí, tak je úplně jedno, jestli jemu to příjde v pohodě, prostě by toho měl nechat. Jinak by mi to vadilo ani ne z toho důvodu, že by s ní mohl něco mít, ale že mi to příjde na úrovni náctiletýho uhrovitýho puberťáka, nebo sátiletýho pupkatýho strejce před hospodou pátý cenový, co si roky nevrz. Aneb styděla bych se za něj....

autor
29. črc 2021

@treasurka No... Otazk,a jestli ji to vubec vadi. Ja uz v dnesni dobe neverim snad vubec nikomu. Prijde mi, ze ji to tak trochu lechta ego, nebot je uz nekolik let sama a chlapi ji vylozene jen vyuzivaj.

treasurka
29. črc 2021

Tak potom je otázka, jestli si jí nedržet dál od těla, nejen kvůli partnerovi (ten může zanášet kdekoliv), ale spíš nevíš co kde o tobě vykládá, a tak vůbec...

autor
29. črc 2021

@treasurka Bavim se s ni od mala, je to spoustu let, hodne mi pomohla atd. ale mas pravdu. Zrovna jsem nad tim premyslela, ze nejlepsi bude si ji trochu dale drzet od tela. Preci jen ti clovek muze i po tolika letech bodnout kudlu do zad.

treasurka
29. črc 2021

Nebo jí zkusit taky podržet, když tě ona kdysi podržela, nabídnout rameno, možnost pokecat, dát si víno, vyslechnout, ale do svých věcí jí zas až tak nepouštět, pokud z toho nemáš dobrý pocit.

autor
29. črc 2021

@treasurka Jo to urcite, zas se ji nezbavim tak, ze bych s ni nebyla v kontaktu. Jen si ji pro jistotu budu drzet radeji dal od toho svyho a celkove naseho vztahu. Chlapovi jsem to dost jasne vysvetlila, tak snad to pochopi. Je mu to obcas trva. 😅

biciklissie
29. črc 2021

To je těžký, no. Můj osobní názor je, že takhle oslovují akorát nějací primitivové. Nevím, co je v tom za ego, vůbec nechápu ten smysl. Jak jsi tu psala, je to pro mě osobní oslovení nejbližší osoby. Takže by mi to vadilo. V tomto smyslu i v tom, že jsem žárlivá. Ještě víc by mi vadilo, že jsi řekla, že ti to vadí a dela to dal. To už asi o tom egu bude a to se vracíme zpět na začátek k těm primitivům. Když už jsi mu i řekla, že to vadí i ji a on nepřestal, tak to už je fakt těžký kalibr. Kamarádka těžko říct, jaké tam byly ty okolností, když už měla pletky s partnerem kamarádky. Asi bych prostě byla ostražitá.

ckocka
29. črc 2021

Jenom takový postřeh: jakmile si navyknu někoho oslovovat - jakkoliv, těžko se mi zvyká to oslovení měnit. Třeba je to i u něj opravdu jen zvyk.

kakba
30. črc 2021

Ne, protoze ja sama oslovuju v praci...Slunicko... kazdej to vi, kazdej me zna a uz to chytaj i ostatni.😀😀😀

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
lvl16
6. bře 2023

Ne, nevadilo by mi to. Taky kamarády a kamarádky oslovuji různě. Nicméně pokud ti to je nepříjemné, tak by s tím měl partner přestat.