Jak často chodí váš partner na pivo?

sayast
26. zář 2009

ahojky,
zajimalo by me jak casto vam partneri chodi na pivo a v kolik hodin cca se vraci.
dekuju 🙂

consti
27. zář 2009

beruska no právě 😉 . Jak to myslíš s tou prací? Můj manža sice chodí často, ale je doma fakt max.ve 22.hodin. Kdyby chodil nad ránem, tak mě to taky pěkně štve 😝 😅 .

beruska2x
27. zář 2009

no manza ma ranni, odpoleni a nocni, strida se mu to potydnech, navic tam alkohol namatkove kontroluji, ale ta prace je pro nej narocna ze si nedovoli jit v tydnu na pivko, protoze by nebyl o.k.
ani k obedu si v nedeli neda lahvove 😅

je jasne ze kazdy ma hranice nekde jinde a zalezi na dohode 😉

consti
27. zář 2009

bruska tak to jo, ale jedno až dvě piva každý vstřebá po pár hodinách. 😉 Jít opilý do práce je tabu snad pro hodně lidí. To u manžela nehrozí, když většinu času tráví v autě 😉 . No jsem zvědavá na dlaší reakce 😉 😎 .

raubirka
27. zář 2009

Consti: to si teda nemyslim, nerikam, ze mi pritel nechodi na pivko, treba kolikrat zajde pro pizzu a tam si pivko da a hned jde domu, nebo kdyz je u rodicu, takzajde s brachou na jedno... ale ze by to bylo pravidlem to vubec a nejak k zivotu to nepotrebuje, to misto hospody radeji zajde do toho lesa a taky ma tak narocnou prci, ze je rad, kdyz muze jit do prirody, nebo je doma!!!!
Nemuzes to srovnavat s Vasi situaci a s lidmi ve Vasem okoli...
Zrovna ted tu muj drahy sedi na bobku a ucucava tu jednoho lahvace... 😉

miroslava89
27. zář 2009

moj partner a pivo?😀.. ja by som ho najradsej niekedy poslala nech mam aspon trochu pokoja.. ale mat chlapa abstinenta je katastrofa 😅

marinka
27. zář 2009

No můj manžílek je sportovec, tak 3x-4x týdně chodí do posilovny, takže pije místo pivka ionťáky 😀 Teda kromě toho pátku, to si dá, ale doma, jak už jsem psala..

beruska2x
27. zář 2009

raubirka.. no ja si to docela myslim 😉 ja teda vim do kolika manza dela, navic my spolu hodne komunikujeme, jsme furt ve spojeni, vola nam za mu mame jit naproti kdyz jde z prace a tak ale i spousta mych kamaradek nevi kde jejich chlap ted aktualne je.. hlavne kdyz maji nepravidelnou prac. dobu...

v hodne rodinach takova komukace neni 😅

nidko nerika ze to dela zrovan ten tvuj 😉

consti
27. zář 2009

raubirka však jsem snad nereagovala na tebe osobně 😉 . Jen jsem psala mou zkušenost a že malinko nechápu, co to tam teda sedí za chlapy, když jsou hodpody narvané 😉. A pokud se tvůj manža odreaguje návštěvou lesa, tak proč ne 😉 ? Můj se zase odreaguje jízdou na kole a posezením v hospodě 😎. A klidně to přiznávám, mně to nevadí a jdu kolikrát i s ním. Pokud by ale domů chodil opilý, tak by mě to teda štvalo, to zase ano 😝 😎 .

anatanka
27. zář 2009

Ja si myslim, ze je zbytecne porovnavat takove veci s ostatnima. Kazdy ma rodinu a zivot v ni nastaveny jinak.
Dulezite je, co chcete vy. Musi to vzdycky byt nastaveno tak, aby to vyhovovalo obema nebo aspon, aby oba delali takove kompromisy, ktere jsou schopni unest.

nety
27. zář 2009

Say,u nás je to podobné jaK píšeš Ty,zpočátku mne to štvalo,kolik nocí jsem probrečela,hádala se s ním,ale dnes mi to možná i vyhovuje,zvykla jsem si na svůj klid a večery si trávím po svém,třeba u compu.Mají pravidelné středy,kdy jdou s bráchama na fotbálek,kulečník,to se vrací tak do jedenácti,během týdne také chodí,ale vždy se mne zeptá,jestli mi to nebude vadit a jde až po tom,co děti usnou.

macka01
27. zář 2009

Mirka89 buď rada že je abstinent,nezávidím niektorym dievčatam,nenadarmo sa vraví,že alkohol je metla ľudstva 😠 Môj tiež len nealko pivko a doma a fakt si neviem predstaviť že ja som doma a on kdesi v krčme,nikdy mi nepovedal že sa potrebuje odreagovať od práce či od nás,každú voľnú chvíľu sa snaží využiť v naš prispech a ja som mu za to vďačná 😉

zuzana76
27. zář 2009

sayast, teda taka frekvencia by vadila aj mne, myslim si,ze cez vikend by mala byt rodina spolu a taketo vyjazdy by mu stacili raz za 2 tyzdne, moj chodi tak raz za mesiac, dva takto von a niekedy ani to, podla prilezitosti. Ale teda, kazdy vikend a 3 dni za sebou je podla mna na zenateho muza co ma dieta dost vela. Urcite to predebatujte a mal by ti viac pomahat s malou, ved aj ty by si si mala obcas sama vyrazit, odsj si mlieko a vyjdi si s kamoskou na kavu aspon raz za tyzden - dva

dominka11
27. zář 2009

môj naštastie vôbec na pivo nechodí a u nás doma frči len nealko 🙂 aj to len v lete.

lovacka
27. zář 2009

u nas raz za 100 rokov ide manzel niekam na pivo a aj to viac ako 2 piva nevypije a uz vobec nie s alkoholom 😵

miroslava89
27. zář 2009

macka ja som rada.. ale tak v poslednom case sme az prilis vela spolu bojim sa ze mi to zacne liezt na nervy😅😀- ale to je o inom uz...

beruska2x
27. zář 2009

macka.. no jaky si to kdo udela takovy to ma.. vsak to jde resit a pokud to nejde tak s nim nemusi byt ne?

ja myslim ze je i dulezite si od sebe odpocinout.. takze jsem rada ze jde na pivko, ja jsem minuly tyden vyrazila taky asi po 100 letech na disko s kamaradkama a super jsme si to uzily 😉
a na kafa, vinko zajdeme i s manzou jen se bavime i s jinyma lidma...

zase pak se na sebe tesime 😀

vroni
27. zář 2009

Macka, ani abstinent nemusí byť výhra. Ten môj alkohol nemusí (nie je abstinent, jemu proste alkohol nechutí a pohár piva/vína ožužláva celý večer 😠 ), ale keď idú s kamarátom (naozajstným abstinentom) na kávu, tak ho ani nečakám a idem spať, lebo pri tej jednej káve (alebo sóde) sú schopní tliachať aj do polnoci 😠 😠 😠 Také sa síce pritrafí tak trikrát do roka, takže neriešim, len tak od srdca v duchu prevraciam očami 😝 Takže ani tu asi všeobecný návod existovať nebude....

beruska2x
27. zář 2009

a o tom to je.. 😀

ze chlapi jsou vetsi drbny a ukecanejsi nez zensky jen to maskuji pivem 😀 😀 😀 - teda krome vyjimek 😉

macka01
27. zář 2009

určite to nie je ľahké,ak chlap nebol zvyklý chodiť do krčmy X-krát do týždňa a odrazu začne 3-4 v týždni,tak niektoré ženy, neviem prečo,ale si to začnú zosobňovať,že niečo robia zle a tí chlapí od nich utekajú a tak,ale chápajuci chlap si musí dať povedať,ak to tej žene ubližuje,kurnik tak kde je tá jeho ohľaduplnosť?možno sa mi to dobre hovorí,keď toto nemusím riešiť ale určite by som v tichosti netrpela a dostal by na výber.Lebo je rozdiel ísť niekam raz za 2 týždne či byť tam takmer denne,to sa mal oženiť s krčmárkou 😖

beruska2x
27. zář 2009

tak to mas pravdu

arlette
27. zář 2009

say: u nás je to jako u vás. Tož si někdy v duchu ponadávám a jdu dál 🙂 Já nemám potřebu někam chodit, ale když přece jen náladu dostanu, tak jdu. Někteří chlapi to mají zkrátka jako relax, ale to, co píše nunacek stojí za zamyšlení 😉 No, a jinak jsme dřív samozřejmě chodili pařit spolu,- ooooh to byly časy 😀

simlenka
27. zář 2009

Raubirka: jj,myslivci 😀 ten muj je jeste navic z povolani rybar,takze veskrze prirodni clovek nenavidici pocitace. K myslivcum to pivko patri,zajdou tam probrat kdo co videl,kam chodi zajimavej srnec a kdo co minul/strelil... Je fakt,ze Pajuna je vic v lese nez v hospode,otazka je,co je pro koho vetsi "problem".Mam pocit,ze tady by spouste holek vadil i ten les,protoze chlap si dovoli nebyt s rodinou a mit svyho konicka. Mne to nevadi,at je v lese,na rybnice nebo v hospode a dokud se nam v tech chvilkach,ktere spolu travime,bude venovat tak hezky,intenzivne a laskyplne,tak mi to vadit nebude.Pro vztah je dulezita spokojenost a co si pomuzu tim,ze budu doma vytvaret dusno a drzet ho doma nasilim? Myslim,ze ze zacatku vztahu (pred 9 lety) jsem tyhle tendence mela,snad proto,ze jsem to tak videla u moji mamy a my casto napodobujem chovani rodicu,ale brzy jsem pochopila,ze je to hloupost a cesta tudy nevede.Koneckoncu ja jsdm s Pavlem 9 let,mama je 2x rozvedena a zadny vztah ji nevydrzel dele jak 5 let,ale to uz je vedlejsi... Ale v podstate jo,ji vadilo,ze sel chlap do hospody a vycitala,nadavala - ale proc nekomu to pivo vadi?Ja to nechapu... Pokud chlap neni agresivni a neutraci tam celou vyplatu,tak proc mu v tom branit?

lenkavano
27. zář 2009

Holky say tuto diskuzi založila s tím, že jí to možná s pomůže vyřešit její trápení, ale mě to pomohlo též.manža mi občas říká jakého mám doma hodného chlapa,výplatu mi nosí,stará se o nás,do hospody ani za ženskýma nechodí. 😉 😉 🙂 po přečtení příspěvků jsem mu ale musela oznámit že není až takovou raritkou,že je takových mužských víc než dost alespon soudě podle diskuze 😀 😀 .takže holky díky. 😀 😵 SAY a jak to u vás nyní vypadá zlepšilo se to alespon maličko? 😉

beruska2x
28. zář 2009

simlenka.. ale ono nejde ze si chlap dojde na pivo nebo ma konicka- manza taky jezdi na kole.. ale vseho s mirou jestlize to narusuje chod rodiny a taky by mela byt nejaka spravedlnost, jednou ty jednou ja...

binki
28. zář 2009

na pivo, tak jednou za čvrt roku, ale pokud se ptáš, jestli je doma, tak není, pracuje tak 80 hodin týdně, minimálně 3 služebky v týdnu, takže často ani nespí doma, navíc mívá jednání i po práci, tak si ho moc neužijeme, za poslední 3 roky měl dovolenou jeden týden, jinak jsme to rozfrcali sem a tam na jednání na úřadech, zařizování koupě bytu a tak. 🙄

jabjunka
28. zář 2009

Musím se pousmát......bydlíme na vesnici kde jsou dvě hospody.Jedna klasická a druhá je v soukromém statku a provozuje ji až po své pracovní době má 50 letá kamarádka,taková domácí pohodička a scházíme se tam opravdu na pokec,klidně i s dětma(to hlavně přez léto).Ale většinou sami,protože,přiznejme si to,dát si v klidu pivo,nebo skleničku,to je pohodička.A někdy jsem tam častěji než mužskej,kterej směnuje a i jezdí pryč na celé dny. 😀 A když je doma,pokud ho nevytáhnu já,tak nejde.Jdeme klíďo i třikrát týdně,ale nevysedáváme tam od nevidím do nevidím ,většinou je to tak,že vystřelíme těsně před půl osmou,společně se tam podíváme na zprávy,zanadáváme na politiky 😀 a v deset jsme doma.Je velká výhoda,že mám velkou dceru,která pohlídá malé kluky,ale ti už stejně tou dobou spí . 🙂

lenulle81
28. zář 2009

Můj manžel chodí na pivo pravidelně jednou za 14 dni v sobotu. Vrací se většinou kolem 1 hod. Ale mě to nevadí, mám večer svůj klid, přečtu si knížku, k tomu si dám dvojku vína a je mi fajn. Navíc to máme zařízeno tak, že já taky jdu jednou za 14 dní s kámoškama a vracím se kolem 3 hod. Takže v tomto je můj manžel větší vzorňák 😀 Když máme hlídání, tak chodíme spolu.

safron1
28. zář 2009

chodi tak jednou za mesic na 2-3 plzne...to ja chodim mnohem casteji 😀

consti
28. zář 2009

simlenka naprostý souhlas 😉!
jabjunka tak tak to máme i my, do hospody tak koelm 19.hodiny, mrknout na zprávy, pokecat a kolem 21.-22.hodiny domů.To mi přijde jako rozumné. Někdy tam jdu s manžou, jindy jde sám a nevidím na tom nic zlého. Většinou v hospodě probereme to, na co doma není nálada a ono to neutrální prostředí dělá také své 😉.

andilek
28. zář 2009

tak u nás se moc často nechodí, občas, když je nějaká rozlučka v práci, sem tam nějaká oslava narozenin, spíše zveme přátelé k nám na grilování, minule jsem šla na slezinu ze střední a bylo mi řečeno, že chodím častěji jak on 😅 😕 😅