Jak často chodí váš partner na pivo?

sayast
26. zář 2009

ahojky,
zajimalo by me jak casto vam partneri chodi na pivo a v kolik hodin cca se vraci.
dekuju 🙂

svoja
29. zář 2009

Vsak jasne...

kristi
29. zář 2009

hej 😉

ninus81
29. zář 2009

Ahojky holky já se z dovolením také přidám. Přítel přes týden jezdí po republice - řidič a většinou na pivko chodí v pátek nebo v sobotu občas jde i oba dva dny, další víkend jedeme třeba na chalupu nebo k našim a mě to takhle vyhovuje, když odejde na pivko ( předtím se mnou vykoupe malého a nakrmího ho ) a pak vyrazí já malého uložím a udělám si hezkej večer pro sebe - vanu, telku - film a net - dřízdáme tady na koníkovy z holkama a pak jdu spát
Občas se stalo že se utrhl a přišel ve 3 ráno ale ráno vstal s námi a fungoval bez problému.

fire85
30. zář 2009

tak u nás je to trochu jiný v tom, že ještě nemáme děti.
já jsme jeden t´ýden vždy v práci pá,so, ne- to on jede k rodičům a chodí tam s kamarády do hospody v pátek i v sobotu.v neděli už se zase vrací ke mně do města.no a další víkend když mám volno tak tam jezdíme spolu a jdem třeba na procházku, jedem se podívat do freeportu, nebo na zábavu když nějaká je, a nebo večer jdeme do hospody.
jinak přes týden ve mestě nechodí, ptz v podstatě nemá s kým.
já bych asi nechtěla aby ten chlap nikam nechodil, musí si přece občas vyrazit,píšu ale občas.

bets
2. říj 2009

v mojom okoli manzelia nechodievaju do krcmy. skor sa napr. u niekoho stretnu a pokecaju si, nieco riesia. ked nie su autami (co vacsinou su), tak si pri tom otvoria flasu vina ale slovo "opity" sa u nas nesklonuje. uz som mala pocit, ze chodenie do krcmy bolo v mode generacii mojich rodicov... ja som svojho muza este nevidela opiteho.
moj muz, ked pride neskor alebo odchadza za svojim vecernym programom, tak je to sport 1x za tyzden a 2x do tyzdna chodi nacvicovat do spevokolu.
a ked si aj niekam ide/ideme sadnut, tak to nie je klasicka krcma, skor kaviaren, pizzeria, prip. bar resp. podnik kde su aj ceny napojov dost vysoke, takze je to skor o posedeni s 1-2 drinkami alebo kavou, tonikom, kolou (ked je autom)

samik2008
3. říj 2009

když jsme neměli děti,chodili jsme spolu každý pátek do hospody,manžel pivko a já džus nebo čaj,no ale hlavně pokecat.Když se narodilo první dítko chodil sám každý pátek(mě to ale nevadilo,chodil okolo 7 a vracel se do půlnoci) a když se narodilo druhé tak nechodí skoro vůbec,možná tak jednou za měsíc.Asi už ho to tak neláká.Občas si koupí domů,třeba jako dneska si koupil 3 v plechovce a než přijel domů tak se mu to jedno vylilo v tašce 😀 asi to špatně drželo,aspoň že se to nedostalo do rohlíků 😉

aktekram
26. říj 2009

velice zajímavé téma
Tak teda u nás:
Na pivko jsme s manželem chodili vždycky spolu. Už za svobodna každý pátek na "schůzi ulice". Když jsem byla těhotná tak v zimě jsme chodili jednou týdně v pátek manžel na 2-3 pivka a já pito. Přes léto jsme na zahrádce na hřišti denně, od čtvrtka do neděle grilují, pečou makrely takže jsme odpoledne koukali na fotbal a tak. Chodíli jsme já manžel má mamka její přítel a naši sousedé. Přes léto mi to nevadí.
Teď co jsem s Petruškou doma, byli jsme většinou odpoledne procházkou když bylo pěkně. Teď už je na nás moc brzy zima a tma. Má mamka jezdí z práce v 17 hod a volá mému manželovi ať jdou spolu na jedno. Chodí tak 3x do týdne a v sobotu s námi. Opravdu dá jen tři piva a za hodinku max. za dvě je doma. Většinou už na zprávy, ty chce slyšet v klidu. Dostane se do společnosti a povykládá taky s někým jiným než jen se mnou.
Domů kupujeme lahvové a když je doma a nikam už nejedeme otevře si flašku. Má pivo denně, cca 3 ks.
Má mi to vadit nebo ho v tom mám tak nechat??? Začne se to stupňovat???

kacka.va
26. říj 2009

tak u nás tak jednou týdně.
aktekram: 3 piva jestli to pije fakt denně, tak to je na můj vkus docela dost.

astrane
26. říj 2009

denně a to často ještě pije pivo i pak doma...v hospodě tak 3-4...v pátek a v sobotu i víc-podle příležitosti(většinou se nějaká najde)...to víc mě teda už štve

konoupek
27. říj 2009

Marky,taky maslím ,že 3 piva děnně je už moc a 3x v týdnu hospoda taky teda,aspon pro mě.Můj přítel nechodí skoro nikam,max.jednou za měsíc na kofolu,pže pivo ani jiný alkohol nepije.To už já snad chodím častěji 🙂 .Ale spíš někam ke kamošce domů,uděláme babinec a kecáme pijeme vínko a jednou za měsíc někam vypadnu do hospůdky .V podstatě co se malá narodila,chodíme každý zvlášt.

atrami
27. říj 2009

3 piva sú aj podľa mňa dosť. MM s tým začal v lete. Chceš ísť? Bež! Doma nepijeme. V hospode sa fajčilo, vonku bolo horko. Dal si jedno a išiel domov. Teraz nepije vobec.
Moja mama otcovi nabalila sestru a mňa. Väčšinou tam fajčili, tak pil vonku, tam sme sa mu rozleteli a bolo po pive. Teraz už takmer 30 rokov nepije.

aktekram,
vysvetlenie, že chlap potrebuje prísť na iné myšlienky a pokecať si z niekym iným je divné! A čo Ty?
Zaraziť, zaraziť a ešte raz zaraziť. Ak bude piť dom, dieťa to bude považovať za bežné.

beruska2x
27. říj 2009

aktekram.. hlavne se neptej jestli ti to ma vadit, tohle ma kazdy jinak a kdo si to jak doma zaridi, tak to ma.. pokud ti to nevadi, nenarusuje vas rodinny zivot tak bych to neresila.. proc?

atrami.. ty myslis ze se chlapi nepotrebuji i vykecat s nekym jinym?? ty nechodis s kamaradkama poklabosit? tak to uz si ho rovnou privaz na retez.. pokud se da..

muj deda nikdy do hospody nesel, pivko mel doma, po jidle a ´vecer k Tv si dal a nikomu to neprijde divne ani nikdo v rodine z toho neni alkoholik. to je pekna pitomost..

consti
27. říj 2009

aktekram mě to moc nepřijde. Je to na tobě, jestli ti to vadí, ale pokud je jinak vše ok, tak proč mu to zakazovat, je snad dospělý ne?
atrami souhlas beruskou, to ho rovnou doma přivaž za řetěz. Nějak nechápu... 😝

helcenka
27. říj 2009

manžel chodí na pivko tak 4x do roka a dorazí domů až k ránu. Mě by to vadilo jen v případě, že by to bylo každý týden, ale takhle si myslím, že to není žádný problém. Podrbe si s kamarádama a ani není v náladě, když přijde domů. To asi bude tím, že domů to má cca 2 kilometry, tak všechen alkohol vyprchá. 😵
Doma pivo pije jenom příležitostně, třeba když něco slavíme, nebo o pouti k dobrému jídlu.
Dřiv chodil asi jednou týdně, tak jednou za 14 dní jsme vyráželi spolu. Teď říká, že ho to už ani nebaví. To mu sice nevěřím, ale debatu radši dál nerozvíjím. Jednou na mě koukal, jako kdybych spadla z višně, když jsem mu řekla, jestli si nechce zajít na pivko. 😉

atrami
27. říj 2009

beruska,
ja som nepísala Tebe!!!!

beruska2x
27. říj 2009

no, to je zaklad diskuse, ze na tebe budou lide reagovat, pokud to nechces, pis IP...
pokud si myslis ze stylem zakazu a prikazu chlapa udrzis doma tak o.k. ja si to proste nemyslim..
a "Zaraziť, zaraziť a ešte raz zaraziť"
bys spise mohla "narazit" 😀 😝

kristi
27. říj 2009

my pijeme i doma, myslim,ze asi vsude se pije, proste si v patek i v sobotu sedneme a rozdelame 1-2 lahve, holt nas vino bavi a do hospody jit nemuzem, ze jo....

aktekram
27. říj 2009

Popravdě mi to nevadí, můj muž chodí do hospody jen s mou mamkou nebo o víkendu s tchánovci, a za hodinku je zpátky, takže jsem ráda po celém dnu že si od něj na chvilku odpočinu. Když nejde do hospody otevře si flašku doma, ale nejdřív se mě zeptá zda nemám něco ještě v plánu. V létě jsme chodili spolu a zase budeme 🙂 Myslím že horší by bylo kdyby se mi toulal po nocích a trávil čas někde s klukama.
Můj táta taky chodil na pivko, zastavil se na něj hned z práce, a pak přišel domů. Nikdy nebyl opilý. Ze dvou, tří piv se člověku ještě jazyk nemotá.

zanett
27. říj 2009

Teda, ted budu vypadat, ze ziju s alkoholikem, ale MP zvladne za vecer tak 5-6 piv uplne v pohode a namol neni (to by mi strasne vadilo) - prvni pivo si otevre tak kolem 17. hodiny, spat chodime tak v pul jedenacte, tak to mu tech pet, sest piv akorat vyjde 😀 No ale nutno podotknout, ze on je Anglican a ti jak znamo nasavaji jako duhy. Kdyz jsem do UK poprve prisla, nestacila jsem se divit, kolik lidi treba v pohodne zvladnu flasku vina DENNE!

beruska2x
27. říj 2009

aktekram.. tak vidis, jste oba spokojeni tak to neres 😉

jsi taky rada jednou za tyden nebo 14 dni rozdelam lahev vinka a nemam problem ji vcer u Tv vypit sama, ted jsem dokonce byla asi po 2 letech na disco - kamaradka slavila narozky, pobavit se a odreagovat se je dulezite...

ja bych taky nechtela aby mi nekdo narizoval a rozkazoval takze pokud to nepresahuje urcite meze tak to patri k toleranci vztahu myslim 😉

uzivej a netrap se zbytecne 😉

luucia
27. říj 2009

Tak my jsme s manželem asi divní 😅 my pijeme každý večer 😅 u nás prostě k večerní pohodičce alkohol patří..každý večer si dáme aspoň dvojku vína nebo pivo..o víkendu si dáme víc 😉 do hospody společně chodíme tak 1-2x měsíčně a manžel sám chodí do hospody tak 1 za 2 měsíce..klidně by mohl častějc 😅 ale on má v tomhle docela blbou práci, tak 2x do týdne je večer v práci 😒

cestovatelkaandrea
27. říj 2009

tak teraz ked mame maleho tak si dame s manzelom raz alebo dvakrat do tyzdna pivko ked uz maly spi. predtym ako sme mali maleho sme na pivko isli von.
manzel nechodil sam vecer na pivo. moc ho to tam netaha a ja som rada, lebo cely tyzden mame obaja prace az az.

stellaartois
27. říj 2009

🙄 no tromi pivami denne to vacsinou zacina..a konci viete ako...

atrami
27. říj 2009

No asi mám smolu ak považujem alkohol za metlu ľudstva,
Ja som napísala, že manžel má sedieť doma, ani moj nesedí. Ale chodenie každý druhý deň do šenku na 3 pivá, je hold na mňa moc.

dada78
27. říj 2009

môj má po ceste domov minimálne tri krčmy a keďže robí v skôr chlapskom kolektíve,tak na to pivečko alebo teraz v zime vodku chodia dosť často, aj ma to štve, lebo predsa to ide do peňazí a k tomu aj fajčí 😒 ale nič sa s tým nedá urobiť, potrebuje si pokecať s chalanmi ale nechodí opitý a to je hlavné

mufo24
27. říj 2009

môj muž chodí 1x týždenne hrávať futbal a väčšinou sa potom stavia aj na pivko, ale o 22.00 je už doma. Chcel chodiť 2x týždenne ale to som neschválila, lebo máme dve malé deti a jeho pomoc sa mi doma zíde. Okrem toho občas s kamošmi s VŠ alebo z roboty zbúchajú nejakú akciu, napr. 1x ročne chodia od piatku do nedele na víkend do tatier, alebo ich obchodní partneri pozvú na nejaký firemný deň ale nie je to nejak často takže v pohode. No a okrem toho ja si poriadne vydupávam aby sme mali program aj ako rodina, cestovali spolu atď. Možno mi chýba len aby sme trávili viac času sami dvaja ale to je teraz pri našich dvoch malých ťažšie. Ale napr. minulý týždeň sme boli na koncerte Knechtovej 😉

chymenitta33
27. říj 2009

Ahojte...

Môj drahý je stále v práci teda dosť času ked má volno je rád že je s nami domka alebo si urobíme nejaký program. ale zase púštam ho na "výbeh" a to tak sme si stanovili, že do týždna jeden večer čo ide na pivo alebo kuki futbal s nimi, ja ich mám rada ie su to žiadny alkoholici ani môj drahý a nech sa odreaguje.
Ked má volno celý den mám zase ja taký dám na obed malinkého spať a potom sa stará už len on idem s kamarátkami ku kaderníčke alebo tak nejaký program si nájdeme a prídem domov večer synček hajinká pekne a my si urobíme program 🙂
Je to tak ok lebo e spokojný aj on aj ja...

sasiki
28. říj 2009

môj manžel ide tak raz za uhorský rok, sem-tam si kúpime pivko k filmu, v lete zájdeme aj spolu, ale nie často...

vevusiatko
28. říj 2009

My vacsinou chodime spolu 🙂 Bezomna do krcmy nechodi skoro nikdy... Stalo sa ze siel mozno dva krat 🙂

janettt
28. říj 2009

Jaj baby tema premna ako stvorena.Ja mam priatela mame 2 roc syna.Priatel ma nebije je to dobry clovek malemu sa venuje tak hodku maximalne hodku aj pol denne a to az pred spanim.Ked ma poobednu neviem ako to riesi ci chodi este vecer na pivko alebo rano si da pri obchode to fakt neviem musela by so mat spiona.Ked ma rannu pride trochu sa pomota povonku nieco poroby a poto uteka akoze nieco vybavovat a to ide samozrejme na pivo take 2-3 kazd den .Pride vecer o siedmej ja viem ved to je este skoro ale ked pocujem ten jeho otazili krok a tie keci co ma vzdy po pive tak ja mam az alergiu.On nieje ozraty ale je nanom, vyd a pocut ze pil a to ja neznesem.Keby vedel pit tak ze ja to nanom nevidim tak nech si pije kolko chce .A ako to tu tak citam tak nevadi to najme zenam ktore sa tiez chodia zabavit ale unas nieco take neekzistuje.Keby som sla ja tak je zduty a chodi okolo maleho jak najlebsi ocinko a ja som ta najhorsia matka.Kebt si chcem raz zacas zavolat kamaratku na kavu na pokec tat ma vyraz jak keby som isla spachat zlocit.Sme spolu 8 rokov a ja som za ten cas bola raz potajomky na zabave.Az ked sa mi narodil syn som si uved ze mam 26 rokov ja vobec nezijem pri tomto chlap.Byvam v jeho dome a stale mam pocit ze ked chcem niekoho zavolat musim sa spitat.On je dobrak co pije proste mu staci ze z robotyide na pivko vecer ho doma caka rodinka,ja by som sa mu mala ho okolo krku.