Jak odpálkovat otázky: Kdy budete pracovat na sourozenci?

bambulik
29. dub 2009

ahoj holky, nikde jsem podobné téma nenašla
ráda bych se zeptala zda taky máte podobné otázky na krku
5.2.2008 se mi narodila Kačenka a už skoro půl roku poslouchám otázky tipu: Kdy bude sourozenec, už na něm pracujete?
Docela mě to nebaví poslouchat, odpovídám stylem, je čas, až to bude aktuální včas se to dozvíte,...
prostě je asi trend mít více dětí, když člověk řekne že zůstane u jednoho blbě po něm koukaj, víte jak to myslím...
poradte mi nějakou slušnou odpálkovací metodu
a navíc, já druhé mimi chci, srdíčko říká ano, ale rozum zatím ne, myslím si, že to samo přijde, že nastane den, že si řeknu jo, ted by to šlo, třeba až bude malá více samostatná
tak jsem to tu nablila a ulevila si, třeba je na tom někdo podobně

suki
3. kvě 2009

jabber, tak to je dobrá stěrka 😀 😀 😀 😎

sisi.v
4. kvě 2009

holky, super téma 🙂 . my už to taky posloucháme, nejvíc naše babi a pak kamarádky, co mají víc dětí. upřímně, já je fakt obdivuju, všechny mamči s víc než jedním dítětem, jste úžasný, protože mě by to zabilo 😉! minulý týden přišla mamka od kartářky, prý že u nás viděla další mimi - děkuju pěkně, v noci se mi o tom zdálo a ráno jsem byla happy, že to byl jen sen 🙂. naše malá je drak, pořád někde běhá, leze a skáče, za celý den se nezastavím, dodělávám poslední rok VŠ a chodím 2x týdně do práce, takže druhý mimčo momentálně fakt ne. možná až bude klaudinka samostatnější a nebudu mít školu anebo jak říká manžel, kdyby se nám rodilo už tak roční 😀

jabber
4. kvě 2009

suki 😀 na vtěrky jedině stěrky 😀

Někdy mám pocit, že jedno dítě je málo a dvě jsou moc 😎 😀

suki
4. kvě 2009

😀 😀 😀 jabber jako...na tom něco bude 😀 😀

liviky
4. kvě 2009

nám říkali když měla malá 1 rok tak kdy bude další????.....no a ted zase slýcháme...nooo pěkně ste si je dělali po sobě,není to brzy???......se musím smát,co je komu do toho 😀

nensy
4. kvě 2009

😀 😀 😀

andrealiskova
25. říj 2009

To já jsem si toho vyposlechla! Nejdřív, že mít dítě ve 20 je brzo. Pak jsem 12 let poslouchala, že jedináček je rozmazlenej, pak když jsem měla Adku, tak že kdy bude další. Když se narodila dvojčata, tak jestli se mi to nezdá moc- mít tolik dětí. No a pak zase, že už jsem stará na to mít další dítko.

lu777
25. říj 2009

Andrea: tak to je super popis jak se ty nablblý hlášky měněj 😀 😀 😀 !!

lenkabu
25. říj 2009

sisi.v:to se kartářka moc nespletla 🙂

nikka.vo
25. říj 2009

ty bláho, no jo...Sisi nechtěla o druhém ani slyšet, kartářka předpověděla, že ho v blízké době bude mít a je to tam. Mazééééééc 😅 😅 😅

kaleilah
25. říj 2009

já nenávidim řeči typu že když je mám takhle po sobě, tak to budu mít aspoň rychleji odbytý...co jako budu mít odbytý, výchovu dětí? 😕 jako že když jsou rychle po sobě tak že s nima bude míň práce nebo co? 😠 a navíc, já s dětma ještě nekončim 😀 😀 😀 A pak jsou taky všichni zvědavý jestli to bylo plánovaný nebo omyl 😠 To už mi přijde dost jako drzost 😠 😠 😠 mimochodem plánovaný to bylo, chtěla jsem ještě mrnší věkový rozdíl, ale po dlouhým šití jsem byla dřív nepoužitelná 😅 😀

petruna
26. říj 2009

me se taky hodne ptají a az tak mi to nevadí....po pravde odpovím, kdy chceme druhé. 🙂

vic by mi vadilo, kdyby nam nekdo remcal do poctu, jako ze treba 3 jsou moc....to bych je proste odpalkovala, ze to je nase vec a ze zivit je budeme my....

pokud se na to budu citit fyzicky, dovoli nam to financni podminky atak, tak bych mela rada vic deti nez dve, ale uvidime....ted budu rada, kdyz budu mit to druhe...

kristi
26. říj 2009

sisi, to je mazec...... 🙂

petruna
26. říj 2009

andrea : 😝 prej , jestli uz to neni moc...a tos jako mela dat jedno z dvojcat pryc nebo co ?
fakt, co je komu do toho ? 😠
ale takhle to hold bylo, je a bude... 😅