Jak řešíte dětské oslavy narozenin?

treasurka
10. bře 2019

Syn byl letos už podruhé pozvaný na dětskou oslavu narozenin. Pokaždé se to konalo někde v dětském klubu nebo baby friendly restauraci, kde to odpoledne stojí třeba 10 tis. Teď je na oslavě, kde jeho spolužačka zvala celou třídu školky, a on už by chtěl vyrábět pozvánky pro děti na svojí oslavu. Nenapadá vás nějaká nízkonákladovější varianta? Já upeču, navařím, jen místo mě nanapadá. V bytě mi to příjde nereálné, zahradu nemáme. Jsme Pražáci. Narozeniny má v dubnu, tak jsem si říkala, když bude hezky, třeba by šlo udělat táborák někde v parku na veřejném ohništi, ale prostřední dcera je únorová, tak tam to (do budoucna) asi nepůjde. Napadá vás jak by se to dalo dělat a neutratit za to takový balík?

zuzineckah
12. bře 2019

@treasurka kamoska delala oslavu ve Stromovce👍Bylo to fajn

sweet81
12. bře 2019

@codal ty jo, já bych nikomu zahradu nepůjčila😄
Nechci dělat ani oslavu doma...
druhý prcek se narodí v létě, tak možná někdy oslavu u nás na zahradě udělám, ale kdyby přišla kamarádka nebo ségra jestli si můžou udělat oslavu u nás na zahradě, tak si budu myslet, že si že mě dělá srandu.

codal
13. bře 2019

@sweet81 já bych s tím třeba problém neměla. Neříkám,že bych ji půjčila kazdemu,ale segre nebo blízké kamarádce na oslavu dětských narozenin bych ji klidně půjčila☺️...

pabka
13. bře 2019

@sweet81 taky by se mi popravdě nechtělo zahradu půjčit, segre asi jo, kamarádům moc ne, sama na ni dělat dětskou oslavu ani pro své deti moc nechci, ono se oslava neomezí jen na zahradu, ale dovnitř se bude chodit na wc, pro ruzne věci, půjčit nádobí, stoly, židle, uvařit kávu, deti uvnitř uvidí hračky co budou chtít ven, mám s tím zkušenosti, máme velkou rodinu a když se sejdeme u nás na zahradě, “následky” likviduji několik dní. Záleží ale i na počtu hostů, složení.

sweet81
13. bře 2019

@codal tak to jseš hodná a odvážná😊
Přesně jak píše @pabka, děti by nebyli jen na zahradě, ale courá se i po baráku a kor děti, byli by všude😄 a pak ten bordel... ještě si hodně rozmyslím, jestli budu dělat pro druhého prcka, oslavy doma nebo někde mimo. Ale zas bych ušetřila🤔

zuzineckah
13. bře 2019

@charlottelotta to mají pro dětské oslavy jinak? Teď na to koukám a na netu je to spíš pro firmy, od 50 osob a 5000,- paušál za pronájem. A ne o víkendu...

zvedavec2
13. bře 2019

@pabka no my to mame v cervenci, tak holt budu verit, ze to vyjde 😉

pabka
13. bře 2019

@zvedavec2 my měli v červenci svatbu a lilo od pátku do nedele v hustých provozech vody... 🙈🙈 ale Jasne, chápu, možná to taky riskneme, my slavime v květnu a zatím jsme vždy měli štěstí a bylo krasne.

charlottelotta
13. bře 2019

@zuzineckah v říjnu jsme měli jak jsem psala, zkus možná te paní napsat, posílala mi ceník a info k dětským oslavám. Měli jsme tam dva stoly a podmínky úplně jiné než píšeš, tak snad to nezměnili...

zuzineckah
13. bře 2019

@charlottelotta zkusím se zeptat. Oni na stránkách právě nabízejí jen ty firemní. Možná na osobní dotaz dokáží nabídnout i něco jiného.

treasurka
autor
13. bře 2019

@zuzineckah A kdy (měsíc nebo roční období)?

zuzineckah
13. bře 2019

@treasurka srpen

treasurka
autor
13. bře 2019

@zuzineckah Tak to jo... Já potřebuju spíš zimu/jaro.

treasurka
autor
13. bře 2019

@iva793 Mně příjde, že ani udělat program pro deset dětí není žádné zvláštní umění. Jen ty prostory, protože u nás domo to zkrátka není vhodné.

z_kopretinka
13. bře 2019

@treasurka Nevím tedy cenu, ale možnost oslav je i v Rodinném centru Pantoflíček v Letňanech. Malá mi tam chodí do školičky, mají na oslavy s dětmi prostory.

evalukanova
13. led 2020
Uživatel evalukanova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evalukanova.

Zdravím,
Já jsem to letos vyřešila tím, že sem objednala firmu vrontheroad, která má na starost virtuální hry, přijede k vám a vy máte o zábavu postarano, milý a přátelský přístup. Doporucila bych to spíše 15 a víš, přeci jenom malý děti z toho moc nebudou uchvácený. 😍