Jak říkáte Antoniím?

janicka1983
3. kvě 2012

Ahoj holky, líbí se mi jméno Antonie. Ale nevím, jak bychom jí říkali

verry
3. kvě 2012

Tony 😉

jihajiha
3. kvě 2012

Toni, Tony, Tončo 😀 - my chceme Antonína, tak budeme říkat Tondo, Toníku.

lulii
3. kvě 2012

Kamarádi Antonii mají, je to krásný jméno. A říkají jí Tony, Toni, Toninko, Tonynko, Tondo, Tondule, Toničko....je toho spoustu 😉

dlabinecka
3. kvě 2012

Toničko

twininky
3. kvě 2012

to je krásný jméno, my máme Toničku naši fenečku milovanou 🙂 jinak se jmenuje Tonya ale říkáme jí taky Tondo, Tony Tondulo 🙂

nika
3. kvě 2012

Antonie je maminka manžela a říkají ji Toničko, Toni, Tončo, někdo i Antuš 🙂

katcha21
3. kvě 2012

Toni, Toninko, Tončo 😉 A neboj, až budeš mít mimčo u sebe vymyslíš tolik zdrobnělin, to půjde samo 😵

gazelka02
3. kvě 2012

Toníčku,tondo

camelinka
3. kvě 2012

ono az ji uvidite tak vas napadne takovych tvaru o kterych se vam ani nezdalo 😉 😉 😉 . my mame Saru a ani to moc nezdrobnuju, mazlive ji rikam Nuný 😀 😀 😀 takze uplne mimo misu 😅 😀 😀 😀 .jinak Antonin/Antonie jsou nadherny jmena 😉 😉 😉

kackaj
3. kvě 2012

My máme v rodině - Antónia...slovenka...celá rodina jí říká Tonka. Tak třeba Tonko se mi líbí víc, než Tončo. Ale jinak Toni, Toninko, Tonynko, Toničko, Tony...to jsou pěkný varianty🙂

formelina
3. kvě 2012

Ahoj já sama jsme Antonie a musím říct, že je to fajn jméno 🙂 Jen v pubertě bylo pár zádrhelů :D
Říkají mi Toni, Tonča, Tonička,Tonka, Antonka, Antonie..

rydal
3. kvě 2012

Rikejte ji Antonie! 😉 🙂

romcovaklarka
4. kvě 2012

V práci jsme měli Antonii, mimochodem moc krásné jméno, a sama si říkala Toňa.

augustka
4. kvě 2012

Teta je Antonie a říkáme jí Táňo 😉

hakanka
5. kvě 2012

Toničko, Tončo, Toni, Áťo, Tonči, Toňulko, krásné jméno, mám ráda "tvárná jména".

katenkasemja
31. říj 2019

Mame doma Antonii. Jmeno dostala po tatinkovi.
Ve Skolce ji rikali Tóňa, Babicky oslovuji Tonča a my doma: Any, Anka, Anynka 💕💞