Jak se zbavit tvrdé kůže na patách?

lidyx
23. čer 2016

Prosim vas, poradte mi nejaky domaci recept jak bych se zbavila te tvrde kuze na patach. Zkusila sem jak levne, tak i ty drazsi pripravky z drogerie a nejak to nepomohlo. Mate nejaky domaci a ucinny recept jak mit krasne paty? Je leto a nechci se stydet za sve chodidla.

lv
24. čer 2016

mám lupenku, na chodidlech, ne ted zrovna aktivní, ale ta suchá tvrdší kůže se mi dělá velmi rychle a po odzkoušení jak píšeš "levné i drahé" mi nejlíp vyhovuje stará dobrá pemza na nohy, po koupeli, sprše odrbu paty 2x týdně, +natřu mastným krémem večer..

suzina08
29. čer 2016

Radím odrbat (mám takový kovový pilník, protože pemzu nesnáším 😀 ), pak většinou použiju ještě nějaký peeling (třeba z DM za pár korun) a namažu krémem 😉 Stačí dvakrát týdně 🙂

banitram
29. čer 2016

Já mám na baterie Scholl Velvet a jsem spokojená. Jen pokud máte na začátku opravdu velmi ztvrdlou kůži, chce to vzít napoprve nahrubou tou pemzou nebo pilníkem. Pak to tou bruskou pěkně zahladíte a už jen udržujete. Já si je zabrušuji asi 1x týdne a pak nanáším krém na nohy. Paty mám pořád pěkně měkké a hladké... ono asi nic jiného než průběžné odstraňování nepomůže

pavlinakm
6. zář 2016

@banitram mohu se optat jak dlouho mate ten strojek School velvet? Uvazuji nad nim, ale zajimalo by me jak dlouho vydrzi ta hlavice. Prece jenom to neni levna zalezitost. dekuji

banitram
7. zář 2016

@pavlinakm koupila jsem ho letos někdy na jaře, zatím stále používám ten první kotouč.