• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaká jména pro děti jste měli vymyšlená?

23. října 2012 
Zdeni, nepřevedli jsme, protože se naše preference jednoduše změnily.
28. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samej Tobiáš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ALouši nebuď tajnůstkář, my víme že to bude Frikulín a Fridolína :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, aha... My mame jmena sice ctvery, ale dve pro holky a dve pro kluky a doufam, ze preference se nezmeni...:grinning:
28. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedni nasi znami dali pred sesti lety Jasminu... Boooze, to bylo pozdvizeni... Dnes je to jedno ze jmen, kterymi chceme pojmenovat nase ditka... :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás byla dlouho vybraná jména pro každé pohlaví jedno konkrétní, jedno se použilo, druhé jsme přesunuli do hypotetického druhého kola, změnu nepředpokládám, už jsme i doplnili nové místo použitého :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my žádné :confused: :grinning: Vybrali jsme až v porodnici :slight_smile:
28. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni... :confused:
28. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni nemohli jsme si vybrat,co se líbilo mi se zase nelíbilo chlapovi.Ještě jsme se dohadovali cestou do porodnice v autě :sweat_smile: No a při vyplňování papírů jsme řekli oba Martin,tak je to Martínek :dizzy_face: :grinning:
28. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni, MArtin je hezke jmeno.. Mam segru Martinu a muze MArtina... :grinning:
28. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budem mit Eliáše Matěje a Tadeáše Jáchyma a holky budou Ella Rose a Jasmína Mia... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni :grinning: Taky se nám moc líbí :wink: ,jen po celou dobu těhotenství nás nenapadlo.A to jsme furt listovali kalendářem :grinning:
28. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ali už se moc těšíme na Kryšpínku :grinning:
28. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli vybrané jména: Adam nebo Kristýnka = a je to Adam
28. dub 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
První kolo Emma Marie a Jakub Josef - máme Emmánka:slight_smile: a pro druhé kolo zatím kluk pozměněn na Bruno Josef a holka se nevííííííí..... Ale ono se ani neví, kdy bude to druhé kolo, tak to se ještě může změnit:slight_smile:
28. dub 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my meli Julie (ta se narodila :slight_smile:) a pro chlapecka Eduard po tatinkovi
30. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám tak Kaeřinku, kdyby to byl kluk-Lukáš, nyní se mi libí Nelinka, Eliška, Nikolka, pro kluka Adámek, Matěj
30. dub 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Známí měli Barbora a Roman - mají holku Barboru, pak měli Romana a Roman - mají kluka Romana.
30. dub 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my měli Elišku a Tomáška a narodil se Tomášek, snažíme se o druhé a máme vybrané Jan a Sofie, Elišku už nechceme
30. dub 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my měli Nicolku a Pavlíka a nakonec to je Davídek,změna padla až v porodnici
Druhé mělo být Natálka,jméno bylo vymyšlené dávno před těhu a nakonec mě ze začátku těhu.cvrnkla Karolínka,chlapeček měl být Adam.......máme Karolínku :slight_smile:
30. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my měli Marina Eliška a Vincent Marek...máme Márinku
pro druhý kolo doufám, že ukecám manžela na Oskara :slight_smile:
30. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak prvy Roman, Simona , mame Romana
druhy Rodan / Roderik (nevedeli sme sa dohodnut) alebo Margaretka / Gretka ... tak mame Rodana
po Gretke stale tajne tuzim :dizzy_face: (kvoli menu, nie dietatu samotnemu) :dizzy_face: :dizzy_face:
30. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měli jasno a napsáno: Christian nebo Beatrice, a máme Claudii :sunglasses:
30. dub 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to šlo změnit?
30. dub 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my js meli ella a pro kluka bylo vice variant andy (andreas), justin, ja js strasne chtela dennis (ale ani mi nebylo dovoleno o tom uvazovat), mark, tom a jeste gavin a colin :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulik - šlo, nějak nám Beatrice, k tomu ksichtíku co na nás vykouknul, neladilo. No, Christian už vůbec ne :wink:
30. dub 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kleopatra nakonec je z ní Sabina
1. kvě 2009 v 01:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Známá měli Alžběta a Kryštof - mají Alžbětu :slight_smile:
1. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme Viktorku a hošíček by byl Vašíček
1. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme meli Dora a Dora a vypada to, ze bude fakt Dora :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
emo, trochu zaberiem mimo, ale u nas to s romim tiez do posledneho usg vyzeralo na "pipinu" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:grinning: :grinning: :grinning:
nech vam to vyjde s dorou....
1. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek