• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaká jména pro děti jste měli vymyšlená?

23. října 2012 
viki kdyz nevyjde, tak to bude blby, bude to proste Dora:grinning: s pindikem no:grinning:
1. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky my budem mít Simonu Miu,ale pro kluka jsme měli vybrané David Jan :slight_smile:
4. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě se vždycky líbí nějaká jména ještě jiná než jména vybraná, ale vždy se k těm vybraným nakonec s láskou vracím, Kačenku jsem měla od první třídy a vždy se mi třeba ještě líbilo nějaké k tomu, ale Kateřinu jsem dala, jsem šťastná a lidi mi to chválí, má neskutečně podob, u druhého se nám nejvíce líbí Nela, ale ještě polemizuju o Evě a Janě, ale nehrozí stejně...
a u kluka Jan, ale líbí se mi Vojta, Marek, Matyáš, Matouš
8. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli Patrika.Holky jsme neměli, páč jsme s ní nějak nepočítali :grinning: V kurzu byly Veronika,Marketa a Jana.Nakonec vypadla Marketa a zůstala Veronika a Jana, do porodnice jsem šla s nevyplněnýma papírama, páč jsem si zkrátka řekla, že to bude kluk.Narodila se Verunka :grinning:
8. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jurášek, Ondrášek, Karolína, Zuzana :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měli Matěje a Amálku a máme Matěje :wink: původně měla být holčička Natálka,i když podle UTZ to byl kluk,ale přece jenom,dokud není venku,tak to není na stopro,jenže termín byl na prosinec a to by holčička měla všechno v jeden měsíc,tak jsem na matrice vypálila že Amálie a mýho málem odvezli :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tondu jsem mela vybranýho uz v puberte (cca 10 let) :sunglasses: a manzela jsem musela premluvit...
Holka mela byt Rozárka.
Ale myslím, že pokud budu mit nekdy holcicku, ze uz se mi bude davno libit neco jineho....
9. kvě 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natálie a je to Nikolka :grinning: a pak se mi líbilo jméno Filip, Marek a Dominik :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 13:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hubert, Arnošt, Květoslav, Dobromyslslav
a ženský nevím
10. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Květoslav je nejlepší....by ses tomu chudáčkovi teda pomstil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2009 ve 13:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
My meli Julii a Eduarda (mame Juli)
11. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dnes jsem se dozvěděla že kamarádova žena porodila Violku, krásné jméno
20. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měli Karolínku a Patrička :slight_smile: Máme Patrička, druhá bude Karolínka ... takže klučičí jméno nebudu řešit :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme Blanku, ale ještě jsme uvažovali nad Hana, Jolana, Magda. U kluka jsme měli napsaný Matouš, ale ještě byl ve hře Matěj a Šimon.
21. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
poprvé Jasmína - Mikuláš - máme Jasmínku :-*
teď Valentina - Gabriel

Mikuláška jsme zavrhli vzhledem k tomu že žijeme v Německu a tady by mu říkali Nikolaus nebo Klaus což se mi nelíbí
23. říj 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My meli: Eduard, Svatopluk, Melichar, Jindrich a dívčí Otylie, Rozita. Mame Edu a Jindru :slight_smile:
23. říj 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek