Jakou barvu vidíte vy? A jakou vaše dítě?

teerka
27. únor 2015

krásný večer, já na obrázku jasně vidím bílo-zlatou a můj 4 letý syn modro-černou. Stojí to za pokus, ať na to zkusí mrknout i děti, to mě zajímá víc, jak dospělí, na dospěláky tam je anketa. A tady je odkaz na barvu těch šatů
http://www.novinky.cz/koktejl/362914-svet-resi-...

camelinka
28. únor 2015

Já bílo-zlaté, dcera modlý a čelný 😀 😀

maifa
28. únor 2015

vidím obě když sklápím monitor (změna úhlu) , zespodu vidím modré, možná proto děti vidí modré, že jsou níž

breberka
28. únor 2015

S manželem vidíme zlato-bile.....kluci vidí modro-zlate nebo modro-hnede 😉

anetadr
28. únor 2015

Já bílo-zlaté, manžel modro-černé, Jiřík modro-šedé a Šíma si žere ruce🙂

zuza01
28. únor 2015

Bílo zlaté, dcera černo modré, je to divný 🙂

ivasad.
28. únor 2015

Podle mě jsou bílo-zlaté, vidím to naprosto jasně. Dcerka vidí černo-modré a synek taky. Žádný barvy jsem jim nenabízela, prostě jsem se jen zeptala, jakou barvu mají. Zajímavý!

craki
28. únor 2015

Vecer pri tme jsem videla modro cerne, ted na dennim svetle vidim bilo zlate 🙂

loafeer
28. únor 2015

takže s manželem vidíme Zlato- bílé:o)....

bride
28. únor 2015

Já, manžel i dcera bílo - zlaté. Syn vidí modro-černé 🙂

verunka_korunka
28. únor 2015

Vidím jasně černo modré. Bohužel děti nemam, ale třeba to vyzkouším na neteři 😉

kotriv
28. únor 2015

jejda :D ja jsem viděla bilo-zlatou... ale pak jsem viděla odkaz na FB a viděla jsem šaty modré... říkám si, že to musela byt teda jiná fotka tady.. tak se vrátím, hledám to, podívám se na šaty a jsou modréééé :-O no mě šálí zrak :D :D :D

slunicqqo
28. únor 2015

ja teda modročerné , dcera taky

hnousetka
28. únor 2015

Já je včera viděla jako bílo-zlaté a dnes jako modro-černé....nechápu 🙂

lu777
28. únor 2015

já vidím bílo-zlaté a dcera modro-tmavě fialové... zkoušela jsem to i ve tmě a máme to stejně

ji_tuli
28. únor 2015

Bilo zlate a vsadim se az prijede manzel a ukazu mu to,ze uvidi modro cerne, my se totiz nikdy neshodnem ani na modre a zelene, vidime je uplne jinak,🙂

aklin
28. únor 2015

taky vidím jasně a zřetelně bílo-zlatou.

nasekuratko
28. únor 2015

já a syn vidíme modro-černé, manžel modro-hnědé
Dívám se na ty šaty od včerejška ať už na telefonu ,na počítači, ráno x večer... a pořád stejné...
Já mám pocit, že jak někdo napíše bílo-zlaté, tak si musí stopro dělat p.del 😅

lu777
28. únor 2015

@nasekuratko tak já si to samé říkala před chvílí, že jeslti někdo vidí modro-černé, tak musí kecat 😀 😀

tinakari
28. únor 2015

@nasekuratko proč by si měl někdo, kdo napíše bílo-zlaté dělat legraci? ☹ Já také vidím bílo-zlaté, každý je vidí jinak, na tom přece není nic špatného. ☹

mandala
28. únor 2015

Tak jsem se ještě ptala dnes druhé dcery a ta je vidí modro-černé a hádá se s námi, jestli neumíme barvy, nebo co. 😀

tmavomodra
28. únor 2015

Poprvé jsem viděla bílo - zlaté. Když se pak ale podíváte někam na černou barvu a poté znovu na šaty, ukáže se druhá barevná varianta. Je to prostě optika. Pravda je dvojí 🙂

sedmiteckas
28. únor 2015

BÍLO ZLATÁ

misar91
28. únor 2015

co to je za mazec?? 😀 já viděla bílozlaté a zachvilku to jdu ukázat příteloj a už byly modročerný 😀

nasekuratko
28. únor 2015

@tinakari ježiš, ale já to nemyslela ve zlém.... tady se fakt už uplně vytratil smysl pro humor. Byl tam smajlík! Myslela jsem to tak, že je vidím tak jasně modro-černé, že mi nejde do hlavy, že v tom někdo dokáže vidět bílou a zlatou. To je vše!

nasekuratko
28. únor 2015

@lu777 přesně takhle to beru i já 😀 Prostě se nad tím směju, že očividně lidi mají problém s barvama 😀

monni88
28. únor 2015

Já na to koukala na netu ráno a viděla jsem bílo-zlaté a teď odpoledne jsem na to na fb narazila znova a čučim jak puk, protože vidím modro-černé. Jako kdyby tu fotku někdo změnil. Nechápu. 🙂

zuzkka88
28. únor 2015

Já vidím bílo-zlaté a přítel modro-černé. Nechápeme 😄

martanek1989
28. únor 2015

Já vidím bílo-zlaté...odpoledne příjde neteř se synovcem tak to zkusím na nich 🙂

chroustinka
28. únor 2015

ja je tedy vidim modro-hnede 🙂 deti se radsi ptat ani nebudu 🙂

kackark
28. únor 2015

Vidím bílo-zlatou, malý černo-modrou. Ale teď když jsem se vracela z chodby a měla ntb dál od sebe, viděla jsem je taky černo-modré ;)