Jaký kuchyňský robot mám koupit? Jde mi o kvalitu

1. srpna 2017 
Tak konečně jsem se rozhodla, že si koupím kuchyňský robot. Potřebuji mixovat první příkrmy, mixovat bramborové kaše, strouhat zeleninu, občas umlet maso. Dost peču, takže i hnětač těsta by se mi hodil. Šlehač je pomalu denní potřeba. Jsme větší rodina. Máme dva puberťáci, co "žerou" za dva a miminko. Na ceně mi až tak tolik nezáleží.Chci kvalitu, co vydrží. Holky, poradíte jaké máte vy zkušenosti s kuchyňskými roboty? Doporučíte něco?
20. led 2011 ve 03:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://roboty.elektromedia.cz/bosch-mum-4655-eu
já mám tento, jsem maximálně spokojená.
20. led 2011 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj vysněný je ve firmě Gostol a je to profi,stojí necelých 15 000,-ale umí všechno,a je vídat v televizi při vaření s Tescomou,takže až bude ......co je potřeba víc ,tak si ho jednou koupím
20. led 2011 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiez hlasujem pre Bosch MUM4655. mam ho len tyzden, ale po prvom struhani, krajani zeleniny viem ze je uplne super!!!! predtym som mala moulinex,tefal...dobre znacky a bolo to uplne naprd. reklamovala som oba a vratili mi peniaze. to sa neda vobec porovnat. pozri tu na recenzie, su tam same pozitivne ohlasy http://www.mall.cz/roboty/bosch-mum-4655-profimixx-46
25. led 2011 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám tento Moulinex už asi4 roky a jsem s ním moc spokojená je denně v provozu neměnila bych
http://www.kasa.cz/male-domaci-spotrebice/koupit/297101/moulinex/moulinex-fp711147-fp711146-odacio-3-duo-press-bily/
25. led 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepší jsou asi výrobky Kenwood,ale odpovídá tomu i cena.
Ale mám tedy tyčovej Moulinex už asi 5 let a funguje špičkově taky.
25. led 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám Moulinex, mamka taky a obě jsme moc spokojené.
25. led 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dostala vloni k Vánocům BOSCH MUM 4780. Jsem absolutně spokojená se vším co tento produkt nabízí. Byl sice dražší, ale chtěla jsem ho hlavně kvůli masomlýnku - hodně dobré recenze. A po vyzkoušení musím jenom souhlasit a všude chválím.
4. dub 2011 ve 21:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ja doporucuji kitchenaid- to je sice hodne drahy ale dedi se z generace na genetaci, je to fakt STROj, zadny plast co se rozbije. TO je ten, jak pise marecek4
7. dub 2011 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já jen mohu doporučit Braun 600w!! Měla jsem ho 8 let a motorek šlapal, ale přechodové vnitřní šrouby nevydrželi( koupit náhradní díl, nelze asi skoro u všech). Tak jsem si pořídila úplně stejný ale i s velkou mísou a struhadlama, mám sekací ruku, metlu, malou sekací misku a pak tu velkou! Jsem moooc spokojená silný ale přesto skladný( je to jako tyčový mixér). Taky hodně peču, a opravdu hodně využívám, dokáže rozdrtit ledové kostky, namlet maso....je to kvalita za rozumnou cenu za celý komplet jsem dala v akci 2200Kč! http://www.braun-shop.cz/obchod/mixery-ponorne-mixery/ponorny-mixer-braun-mr-570-patisserie-mr6550-mfp-hck.html
7. dub 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme robot Philips HR 7735/55, ruční šlehač a ponorný mixér Tefal (myslím, že je to Tefal 8141). S obojím spokojenost
7. dub 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám ted takový dilema a po všech článkách na internetu vyhrál Kenwoood KM 266.Má vše co potřebuji
7. dub 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nějak jsem nepochopila, jak se hlasuje, ale plně souhlasím s @zzuzca Bosh je pro mě jednoznačně nejlepší robot. Umí perfektně hnětat těsto - tedy mimo jiné
7. dub 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, dle toho, co popisujete, tak by se Vám ideálně hodil Thermomix.
Thermomix seká, mele, drtí, hněte, vaří, vaří na páře a to vše za pár vteřin. Sama jsem pracovala, jako kuchařka 20.let a teď již sporák skoro nepoužívám.Uvidíte, že budete v úžasu, co to vše dokáže, za pár minut a hlavně ušetří.

Přeji krásný zbytek dne.
28. říj 2013 v 05:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
pet.s - rozhodně se připojuji ke kristině a doporučuji Thermomix, ten přesně odpovídá tvým požadavkům a je za rozumnou cenu. Já jsem s ním již měla to potěšení několikrát pracovat a od té doby po něm toužím. Umí všechno, pracuje samostatně a nenašpiníš nádobí ;)
26. lis 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele my máme doma tenhle od Bosche - http://www.expert.cz/bosch-mum-4655-eu/ už asi pět let a spokojenost maximální.
25. srp 2014 v 18:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
24. říj 2014 ve 12:16 • johnny008
Bosch mum- po 12 letech šlape jak hodinky!!!!žádný problém nebyl....
24. říj 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
KitchenAid. Rodinny stribro.
24. říj 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můj favorit je jednoznačne tento: http://www.gorenje.sk/vyrobky/male-domace-spotrebice/mixery-a-sekaciky/vyrobky/mixery/393528, dělám si doma smoothie, krémové polívky a občas i něco napeču, takže ho používám i na orechy a podobně. Už nějaké dva roky mi funguje výborně, a asi si koupím ješte jeden do zásoby :D
23. čer 2015 v 01:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od beabela.
25. únor 2016 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam mixer Vitamix PRO 750, tento http://shop.vitarian.sk/vitamix-pro-750-22 a myslim ze nahradi kludne robota pretoze urobi vsetko, drvy, mixuje, melie, miesi, akurat ze zabere menej miesta ako robot. je fakt vykonny.
27. únor 2016 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi odešel ruční mixér. Co teď? Chci si konečně koupit nějaký pořádný robot. Aby uměl to, co tyčák a navíc ještě hnětl, míchal, mlel maso a oříšky.... s čím máte dobré zkušenosti?
Moc vám děkuju
2. bře v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, po důkladném průzkumu trhu (rozumějte diskuze na internetu a kamarádky) mám dva favority.
1. Thermomix
2. Kitchenaid

Máte, prosím, některá z vás zkušenosti? Jde mi o kvalitu a rozmanitost. Moc díky! :*
8. bře v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno, tak jsem si po dlouhém rozhodování pořídila ten Thermomix. Má ho švagrová i kamarádky v okolí a jsou s ním spokojené. Jen ta cena je poněkud vyšší. Snad to bude stát za to. Máte s ním někdo zkušenosti? Tipy, co dělat a nedělat, co umí a neumí na co bacha...

Ještě jednou moc děkuju....
14. bře v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A je doma!!!! Konečně můžu zase vařit jako člověk.

O víkendu budu poctivě vařit a testovat a dám vám vědět, jak obstál....
17. bře v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím říct, že po více jak týdnu se u nás tenhle krasavec nezastaví. Vrcholem mých experimentů byl pistáciový pudink. Božský!
Můžu se zeptat, jestli někdo nemá zkušenost s výrobou rostlinných mlék v Thermomixu? Děkuju
27. bře ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vypadá moc pěkně... Nemáš recept?
Jinak, já jsem doma Thermomix měla a nic moc... nechci strašit, ale asi po půl roce mi odešel Na servisu mi řekli, že jsem ho asi špatně používala, že jsem se nedržela manuálu a že mi bohužel nemohou pomoct. Na reklamaci se moc netvářili, tak jsem se rozhodla, že tuhle značku už ne. A držím se Kenwoodu, máme doma Major KMM06309, zvládá všechno, v žebříčcích na netu vede, třeba tady: https://vas-pomocnik.cz/kuchynske-roboty/ a za mě zatím velká spokojenost s fungováním Tak, snad budeš mít víc štěstí než já, když ne, tak tenhle můžu vřele doporučit
25. kvě v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcihandr hmm to jsi měla podle mě velkou smůlu mám doma TM a nemůžu si vynachválit. Zdědila jsem ten svůj po mamce, když si koupila nový. Drží už spoustu let a vypadá pořád stejně. Co jsem zatím slyšela názory a zkušenosti, tak všem drží spoustu let, třeba 10, 15 let.
30. čer v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno, můj se zatím drží. Kamarádka má ten straší typ, a jede pořád. Na přesnídávky, jogurt, chleba nebo knedlíky. Je teda fakt, že moc neumí šlehat. Smetanu nebo sníh neudělá tak pevnou, jak bych si představovala. :(
30. čer v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek